Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 25 Lis 2013 17:30 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 102
No właśnie - membershipy, box office'y, 2 tyg. czekania i jeden tylko bilet, więc +60gbp. Tu były bilety od ręki, masz papier i wchodzisz. Mieszkasz w UK? Bo o tych 30gbp napisales 3 dychy, jakby to było 30zł, a to jednak >150pln.
W każdym razie bilety poszły za 300zl, więc krzywdy nabywca nie ma.

Co do miejsc - był to rząd 28. Wirtualnie na "seat view" wyglada całkiem spoko, nie wiem, może na żywo faktycznie jest trochę za daleko, ale przynajmniej po równo w obie strony. Na upper tier siedziałem w pierwszych rzędach, ale na łuku na Clock Endzie i z przeciwległej połowy za wiele nie widziałem. Jak tak odświeżam pamięć, to wychodzi, że zawsze lądowałem na Clock End - czy to upper, boxy czy lower - tu też pierwsze rzędy (pamiętam bo dach nie sięgał i zacinało deszczem) i szczerze to gówno było widac, spłaszczony widok. Na plus jednak, że lepiej czuć i słychać klimat - kopnięcia piłki, znana z TV ryje na wyciagnięcie ręki.

Jakie są wg Ciebie AFC najlepsze miejsca?
Jeśli miałbym się jeszcze wybrać na The Emirates to pierwsze rzędy lower przy linii środkowej, albo North Bank, żeby nie slyszeć jak goście zakrzykują sektor - żałosne. Najlepiej jednak jakiś wyjazd.
A w ogóle to wolę iść na 2. ligę na mojego Gryfa, usiąść obok młyna i pół meczu poskakać, pół pooglądać, piwko wypić, fajeczkę zapalić, gdzie po końcowym gwizdku żaden nygus mnie nie wygania: 50gbp zostawiłes, bułke zjadłeś, sika wypiłeś, fotkę strzeliłes, więc już wyp***j bo spektakl sie skończył i zamykamy teatr...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 27 Lis 2013 22:42 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
www.hungaryultras.blogspot.com/2013/11/ ... 7.html?m=1

Taka zabawa byla dzisiaj na pucharowych derbach Budapesztu na ktorych mialem przyjemnosc byc . Co prawda nie Liga Mistrzow ale klimat jak najbardziej a jazda specjalnie uruchomiona dla kibicow Ujpestu linia metra jak najbardziej klimatyczna :)

Za tydzien o 20.30 rewanz . Ktos sie wybiera ? Niech sie odezwie bo bedzie (jak zawsze na Ujpest) problem z biletami (na Ujpest nie trzeba kart)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 27 Lis 2013 23:05 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
wielkiszu napisał(a):
hej, czy na herthe berlin można bez problemu kupić bilet w dniu meczu,czy trzeba przez neta, a jeśli netem, to czy można odebrać na miejscu, dzięki za pomoc

witam! na Hbsc bez problemu kupisz bilet przed meczem (oprócz mecu z Bayernem) , no chyba ,ze sa to ostatnie kolejki i hertha gra "o coś." Bez problemu mozesz kupić poprzez neta i debrac przed stadionem...pozdrawiam!
ps. jesli jedziesz do Berlina nie dla meczu a dla atmosfery to wybieraj cos z nizszych lig , lub 2 ligowy Union.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 06 Gru 2013 19:11 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Bloczi

Google Translate Ci pomoze ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 06 Gru 2013 23:41 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
na derbach Wiednia ktoś był ?
Jak byście polecali dostać się do Wiednia ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 07 Gru 2013 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
Polskibus ;)
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 07 Gru 2013 11:24 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
paisas do Wiednia PolskimBusem ale jest inna kwestia . Na taki mecz ciezko kupic bilet - czasem sa one przenoszone na Ernst Happel Stadion ale i tak jest ciezko z nimi . Poza tym potrzebna jest karta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Gru 2013 14:46 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Nie za dobrze... nie masz jakiś znajomych na Rapidzie ?:) Generalnie zastanawiam się, gdzie można się wybrać od drugiej połowy stycznia gdzieś do końca lutego. Ty coś planujesz ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 07 Gru 2013 16:03 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Na Rapidzie nie mam takiego co by kupil bilety :)
Jade do Belgradu z ziomkiem ktorego znasz ;)
Jak chcesz to jedz z nami tylko musisz sie jasno okreslic bo spimy u chlopaka z Partizana i zeby lipy nie bylo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Gru 2013 17:30 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
No tam moze byc ciekawie .
Podbij na pw dam Ci kontakt do Polaka z Unionu ktory kupi Ci bilet i sie Toba "zaopiekuje" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Gru 2013 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 393
Kilometry: 429 676
niebieski
Bilety na te trybuny, ktore oferuja, kosztuja 37 euro, na tych przeciwnikow mozna kupic je bez problemu. Wiec nocleg wychodzi za 62 euro od osoby. Nie wiem ile zazwyczaj kosztuje nocleg w czterogwiazdkowym, ale ta kwota wydaje sie byc spora.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 08 Sty 2014 21:37 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 11
Przejdź Kiew w górę strony.Tam mniej więcej naświetliłem temat biletów na Ajaxie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 09 Sty 2014 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
w takim razie poczekam do czasu zakupu biletu i tak jak doradziłeś najpierw przetrenuję sobie zamawianie na Swansea;) wielkie dzięki i pozdrawiam
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 13 Sty 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
To ja mam pytanie, czy był ktoś na meczu Lille? Bo jakby nie patrzeć kombinacją ryanair-flibco mozna bardzo tanio dostać się na Lille. Grają mecze na supernowoczesnym stadionie, bilety są w przystępnych cenach(od 20 euro) i mają w kalendarzu jeszcze kilka ciekawych gier min Lyon, PSG, Bodeaux. Ciekaw jestem czy ktoś był i może podzielić się wrażeniami ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Lut 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Napisz do Radidama, wypowiadał się niedawno w tym temacie, a wiem że się wybiera:)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 13 Lut 2014 13:40 

w obu przypadkach jest ta sama marża 2-6 euro/bilet w zależności od ceny biletu, ceny biletu są te same
Góra
 PM off  
      
#57 PostWysłany: 13 Lut 2014 21:28 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Jakiś inny portal, jakaś alternatywa? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 13 Lut 2014 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witam. Jakiś inny portal, jakaś alternatywa? Pozdrawiam


viagogo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 14 Lut 2014 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Sprawdz blablacar tam czasem mozna sie zalapac w dobrej cenie

Wysłane z telefonu. Przepraszam za brak polskich znaków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 08 Mar 2014 17:47 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 62
Jeśli sytuacja się nie zmieni to w przyszłą sobotę lecę do Charkowa, Metalist w niedzielę gra Hoverla-Zakarpattya. Był ktoś może z forumowiczów na meczu Metalista i wie jak wygląda sytuacja z biletami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group