Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Sie 2013 18:20 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 67
Witam wszystkich zaglądających. Pojawiły się w sprzedaży bilety na mecz Anglia -Polska. Ktoś chętny pojechać-kibicować-spotkać się?
Piszcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje Tanie loty na Alaskę: Anchorage z Berlina od 2148 PLN. Także na wakacje
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
#22 PostWysłany: 13 Sie 2013 18:38 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
gdzie te bilety ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 13 Sie 2013 18:48 

Jesli sprzedaz jest najpierw dla czlonkow Klubu Kibica to moge pomoc bo mam karte.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Wrz 2013 17:16 

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 53
Wysyłaka do Polski 25Euro, mówię o stronie vigogo.
Pytanie do tych co kupowali przez tą stronę vigogo, bo online na oficjalnej stronie san siro (patrząc na inne mecze) rusza pewno tydzień przed meczem, więc może nie być tanich biletów.
Jak to działa na viagogo? dostaje się bilet imienny na siebie czy osobę sprzedającą. Jest kilka sektorów do wyboru. Czy jest inna opcja wysyłki niż pojawiająca się od razu do Polski (np. hotel w Milan).
Przy wyborze koloru sektora San siro, raz pojawia się umer sektora z danego koloru innym razem nie, tylko wszystkie sektory z tego koloru. czy w takim przypadku można liczyć na dwa miejsca choćby w sektorze o tym samym numerze, nie mówiąc już obok siebie?


Ostatnio edytowany przez VincentV, 22 Wrz 2013 17:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Wrz 2013 23:07 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
CO to znaczy polska karta ? Ja płaciłem Mastercard z Citibanku. Nie trzeba się rejestrować ale musisz podać dane osoby do każdego biletu i o dziwo sprawdzali dowody przed wejściem na stadion. Bilety odbierasz w punkcie pod stadionem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Wrz 2013 19:27 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 480
Loty: 125
Kilometry: 222 311
niebieski
dyneck napisał(a):
CO to znaczy polska karta ? Ja płaciłem Mastercard z Citibanku. Nie trzeba się rejestrować ale musisz podać dane osoby do każdego biletu i o dziwo sprawdzali dowody przed wejściem na stadion. Bilety odbierasz w punkcie pod stadionem.

tzn karta polskiego banku.Sprawdzali dane dowodu z danymi karty którą kupuje się bilet?czy musi to być karta z moimi danymi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Wrz 2013 22:02 

77kylo napisał(a):
tzn karta polskiego banku.Sprawdzali dane dowodu z danymi karty którą kupuje się bilet?czy musi to być karta z moimi danymi?

Na bramkach sprawdzają tylko dowód, czy dane na dowodzie zgadzają się z danymi na bilecie (AC Milan).
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Wrz 2013 19:55 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
Mój post skierowany był do Bandziorno ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 14 Paź 2013 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Jak by ktoś szukał opcji dojazdu na jakiś stadion, to znalazłem fajną stronkę ze szczegółowymi informacjami o sporej ilości stadionów w Europie i na całym świecie. Wchodzimy w zakładkę "present stadiums" i mamy wyszukiwanie po krajach.

http://www.stadiumguide.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Lis 2013 17:43 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
cavani : Benfica jest nudna :) lepiej porto albo sporting lizbona ... ze BBB maja protest to wiem (przeciw wlascicielowi - cale miasto we wrzesniu bylo wymalowane haslami Mamicu Cigane :D) ale na Hajduk wiem od chlopakow ze sie spreza (mam dobre kontakty z ludzmi wiekszosci dobrych ekip europejskich - 12 lat groundhopperki robi swoje :D)


Nigdy nie korzystalem z portali typu viagogo ticketsonline itd . jak potrzebuje biletu to dzwonie lub pisze do chlopakow i mam potem ci goscie przyjezdzaja na mecze w polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 04 Lis 2013 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
groundhopper napisał(a):
cavani : Benfica jest nudna :) lepiej porto albo sporting lizbona ... ze BBB maja protest to wiem (przeciw wlascicielowi - cale miasto we wrzesniu bylo wymalowane haslami Mamicu Cigane :D) ale na Hajduk wiem od chlopakow ze sie spreza (mam dobre kontakty z ludzmi wiekszosci dobrych ekip europejskich - 12 lat groundhopperki robi swoje :D)


Nigdy nie korzystalem z portali typu viagogo ticketsonline itd . jak potrzebuje biletu to dzwonie lub pisze do chlopakow i mam potem ci goscie przyjezdzaja na mecze w polsce


No sorry, ale ty jestes w zupelnie innej sytuacji niz kazdy inny tutaj. Jak sam powiedziales, masz 12 lat doświadczenia, wiec to doswiadczenie nie objawia sie tylko w meczach ale tez w podrozowaniu ( wybieranie najtanszych opcji dojazdu) czy "zyciu" na miejscu ( noclegi, sklepy), wiec nie chce wprowadzac tutaj niemilej atmosfery, ale zamiast "przechwalac sie", ze osiągnałeś już pewien status, który pozwala ci bez spiny jezdzic na "najgorętsze " mecz, wspomoz innych rada, wskazówka itp.

No offense
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 04 Lis 2013 18:16 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
nie ma sprawy :)
zawsze mozna wyslac pw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Lis 2013 17:36 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
dyneck napisał(a):
Bylem raz na Serie A i akurat mialem bilet na swoje dane ale z tego co widzialem na stronach wloskich klubow istnieje mozliwosc przepisania biletu na inna osobe w punktach biletowych.

@JIK: a czemu nie kupiles biletu w kasie ? Chyba nie bylo kompletu.


Tam nie ma kasy :/ jest tylko sklepik klubowy który był już zamknięty.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Lis 2013 12:10 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Milosnikow "dobrej zabawy" zapraszam na wyjazd na mecz pomiedzy DAC 1904 Dunajska Streda (klub mniejszosci wegierskiej na Slowacji) v Slovan Bratyslawa . Rok temu ten mecz wygladal jak tegoroczne derby Belgradu .

Mecz jest 1 grudnia . Bilety ogarne ale czy ktos sie wybiera ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 08 Lis 2013 15:23 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 62
groundhopper napisał(a):
Milosnikow "dobrej zabawy" zapraszam na wyjazd na mecz pomiedzy DAC 1904 Dunajska Streda (klub mniejszosci wegierskiej na Slowacji) v Slovan Bratyslawa . Rok temu ten mecz wygladal jak tegoroczne derby Belgradu .

Mecz jest 1 grudnia . Bilety ogarne ale czy ktos sie wybiera ...


Być może ja bym się wybrał jeśli urlop dadzą :) jaka cena biletów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 08 Lis 2013 16:06 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Roznie ... Od 8 do 30 euro zaleznie od sektora
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Lis 2013 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Może nie najtaniej, ale kierunek nietypowy i wypad weekendowy:

Przelot KRK - BSL 13.12, BSL - KRK 15.12; 213 zł (przy 2 osobach), 241 zł (przy 1 osobie).

14.12.2013 19:45, St. Jakob Park, FC Basel - FC Luzern (obecnie pierwsza i piąta drużyna szwajcarskiej ligi).
Bilety na mecz 25 CHF (85 zł) na młyn bez numeracji miejsc tzw. Muttenzerkurve, od 36 CHF (123 zł) na miejsca numerowane. Bilety do kupienia: https://ticketing.fcb.ch/HallPlanNaviga ... et=1&e=714

W wolnym czasie do obejrzenia jeden z największych jarmarków świątecznych w Szwajcarii:
http://www.basel.com/de/die-basler-weih ... er-schweiz

Ja się wybieram w tym terminie, ale pewnie bez meczu, bo nie mogę przekonać znajomych.

Załączniki:
krkbsl.png
krkbsl.png [ 61.83 KiB | Obejrzany 2896 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Lis 2013 15:11 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 383
srebrny
groundhopper napisał(a):
cavani : Benfica jest nudna :) lepiej porto albo sporting lizbona ... ze BBB maja protest to wiem (przeciw wlascicielowi - cale miasto we wrzesniu bylo wymalowane haslami Mamicu Cigane :D) ale na Hajduk wiem od chlopakow ze sie spreza (mam dobre kontakty z ludzmi wiekszosci dobrych ekip europejskich - 12 lat groundhopperki robi swoje :D)


byłem na Benfice w kwietniu na półfinale pucharu Portugalii - generalnie wiało nudą wg Twoich definicji - miejscowi ożywiali się tylko jak przy piłce był Cardozo albo wchodził na murawę Aimar. Zaśpiewali hymn wraz z tenorem, pomachali flagami przez 5 minut przed meczem, trochę zdarli gardło na początku i to w sumie tyle (siedziałem na trybunie Sagres pośród ultras) Dla mnie ok więc myślę że koledze się spodoba, zależy kto ma jakie oczekiwania. A i sam orzeł na żywo robi lepsze wrażenie niż zamknięty w Media Markt :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 12 Lis 2013 17:16 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Uwazam, ze ten temat bardziej pasuje do dzialu: "Szukam towarzysza podróży"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Lis 2013 00:47 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Na ostatnich byla potrzebna karta .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group