Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Grecja 2015
#1 PostWysłany: 13 Cze 2015 08:01 

Rejestracja: 13 Cze 2015
Posty: 1
Witam,

Nazywam się moz_aart i jak zapewne możecie zauważyć jestem całkiem nowy jeżeli chodzi o Fly4free. W ogóle to dopiero rozpoczynam swoja przygodę z tanim podróżowaniem, dlatego liczę na Waszą wyrozumiałość jeżeli chodzi o moją prośbę, ale o tym niżej.

Wspólnie z moimi kuplami planujemy w tym roku wyprawę rowerową w lipcu z Dukli do Sunionu do Świątyni Posejdona (dla niewtajemniczonych - Grecja, pod Atenami).

Nie będę Was czarować, że wyprawa będzie się zaliczała do tych naprawdę niskobudżetowych. Studencka kiesa świeci pustkami.

Niestety czas związany z pokonaniem tej trasy (ok. 2 000 km) i inne wakacyjne plany moich znajomych ograniczają Nas do podróży rowerem tylko w jedną stronę.

I tu pojawia się problem. Mianowicie. Staram się jakoś wykombinować jak by tu w miarę tanim kosztem wrócić do Polski z Aten lub Salonik (przewidywany powrót 29 lipca 2015 r.)

Z tego co się orientowałem bilety lotnicze tanimi liniami za nadbagaż rowerowy każą sobie płacić masakryczne ceny. Na podróż pociągiem do Polski wydalibyśmy chyba majątek. Zatem pozostaje 3 opcja - autokar.

Sprawdziłem przykładowe ceny i wyskoczyło mi, że 29 lipca 2015 r. na trasie Ateny - Warszawa cena wynosi ok. 450 zł

http://www.autokary24.pl/trasy/ateny/wa ... 29-07-2015

Stąd moje pytanie. Może drodzy forumowicze z własnego doświadczenia znacie jakieś tańsze opcje niż w/w. Czy może wiecie ile operatorzy naliczają opłaty za nadbagaż w formie roweru i czy w ogóle rowery są zabierane przez autokar?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group