Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#121 PostWysłany: 20 Lip 2022 18:14 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 769
Loty: 145
Kilometry: 308 365
srebrny
Jeżeli ktoś by potrzebował polskiego przewodnika po Gran Canarie z autem to polecam: Gran Canaria Trip. Strona · Podróże i transport
Avenida de Oceanía, Maspalomas, Spain
+34 602 41 02 33
grancanariatrip@gmail.com
Oczywiście można ich znaleźć też np. na facebook. Ja byłem bardzo zadowolony z ich usług. Busik 8 osobowy, spokojny kierowca, ciekawe opowieści. Niestety ceny nie pamiętam.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#122 PostWysłany: 20 Lip 2022 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
@katka256 tu masz linki do 2 parkingów w Maspalomas

1.
Aparcamientos / Parkplatz
https://maps.app.goo.gl/36daiQnax3Rzgvsm6

Adres:
Av. Granada, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania

2.
Parking niedaleko Hotelu Riu Palace
https://maps.app.goo.gl/36daiQnax3Rzgvsm6

Adres:
C. Finlandia, 35100 Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#123 PostWysłany: 20 Lip 2022 19:40 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
ja akurat potrzebuję dość szerokiego parkingu i boję się, że pod apartamentem na ulicy może być ciężko z nim lub w ogole z miejscem.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#124 PostWysłany: 29 Sie 2022 12:21 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
Byłem teraz tydzien w Hotelu Santa Monica i poza jednym dniem było spoko z parkowaniem, stały nawet kampery.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#125 PostWysłany: 21 Gru 2022 23:55 

Rejestracja: 16 Gru 2020
Posty: 1
Cześć
Czy możecie polecić jakaś fajną stronę z propozycjami trekkingów. Na tych, które ja znalazłem są tylko ogólne opisy, foty i przeważnie mnóstwo reklam 😉. Brakuje mi mapek, gpx, profili trasy. Z góry dziękuję za pomoc

PS. A może podzielicie się swoimi doświadczeniami? Bardzo wdzięczny będę za mały, gpx, linki do Stravy itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gran Canaria
#126 PostWysłany: 22 Gru 2022 09:21 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 843
złoty
@PabloWro Coś się znajdzie, np. https://siebeninseln.de/en/gran-canaria-en/ . Autorka strony przeszła wszystkie Wyspy Kanaryjskie wzdłuż i wszerz po szlakach znakowanych i nieznakowanych. Można z tego materiału zaczerpnąć dużo inspiracji. To jest bardzo fajnie napisane. Są zdjęcia, mapy i profile podłużne.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group