Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:08 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
W ciągu kilku godzin - max 1 doby dostaniesz etix albo informacje o odrzuceniu.
Jaką linią lecisz ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje! City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje!
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
#102 PostWysłany: 15 Paź 2015 18:10 

Rejestracja: 15 Paź 2015
Posty: 3
aeroflota
sa tez przez rzym tanio ale do wloch mi sie nie usmiecha leciec (chyba dluga przesiadkma mozna cos zwiedzic :D) w lepszej cenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:23 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 12
Hej, ja mam do was pytanie - lecimy z gotogate do dubaju w 4 osoby - jedna rezerwacja na wszystkie osoby w ta i z powrotem. Niestety jedna osoba nie może skorzystać z biletu do dubaju, za to może z nami wrócić - czy w tym wypadku nie anulują jej tego biletu powrotnego? Dlaczego mieliby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@ChrzanCzlowiek
Jeśli pasażer nie skorzysta z pierwszego odcinka podróży, wszystkie pozostałe zostają anulowane. Nie spotkałam się z wyjątkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:30 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 12
W normalnych liniach tez tak jest? Jak kupulismy dubaj manila dubaj to tez jej anuluja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@ChrzanCzlowiek Właśnie w normalnych liniach tak jest.
Jeśli kupujesz w tanich liniach lotniczych to nie ma problemu. Każdy odcinek lotu jest osobną podróżą i w tym wypadku możesz skorzystać tylko z wybranych połączeń. Nie ma ryzyka anulacji, bo każdy bilet to oddzielna podróż. Z kolei w liniach rejsowych nie stawienie sie na pierwszy odcinek podróży automatycznie anuluje resztę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 20 Paź 2015 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
w lowcostach nie musisz korzystać ze wszystkich odcinków... bo tam masz "stałą" cenę za odcinek.

W tradycyjnych zmuszają bo kupowania biletów RT... bo są tańsze, nie zrealizowanie pierwszego odcinka oznacza utratę całej rezerwacji ( czyli wszystkich innych lotów na tym "bilecie" )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:01 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 12
Ok, to teraz konkretnie - kupilismy CEBU Pacific w promocji, jedna oplata zaplacilem za 4 osoby z czego 1 nie leci z nami tam, tylko chce wrocic - bedzie problem czy nie? :P

Z GoToGate lecimy praga dubaj praga - teoretycznie czech airlines, ale lot realizowany przez smartwings - czyli tez low cost. Nie wiem czy mam kupowac połówce drugie bilety czy nie.

I dodam że jak sprawdzam bilety z gotogate na stronie https://www.checkmytrip.com to jest inny numer e-ticketu dla kazdej osoby per kazdy odcinek (dla porownania bilet emirates na lot waw-dxb-mnl ma jeden nr e-ticket) - czy to znaczy ze w tym przypadku tez kazdy odcinek jest traktowany "osobno"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 21 Paź 2015 10:54 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 12
Koledzy, koleżanki - proszę o pomocny głos - trudno jest sie z tym gotogate skontaktowac :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 21 Paź 2015 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@ChrzanCzlowiek Cebu Pacific to low cost, a w dodatku skoro masz osobne e-tickety na każdy odcinek lotu to wg mojej wiedzy nie będzie problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 29 Paź 2015 15:14 

Rejestracja: 29 Paź 2015
Posty: 1
NIE POLECAM gotogate to oszusci.

Zamowielm bilet za okolo 1 tys zl w tym bagaz za 182 zl. Wydrukowalem bilet i pojechalem na lotnisko. Niestety na lotnisku dowiedzialem sie ze bilet nie ma bagazu!!!
Musialem wyjsc z kolejki do check-in a bylem z malym dzieckiem i isc do biura linii lotniczych i placic za bagaz po odstaniu w kolejce. Nastepnie musialem znow odstac w kolejce do check-in. Wywolano mnie przez glosnik po check-in - ledwo zdazylem ale tylko dlatego ze mialem duzo szczescia i na lotnisku bylem 2 godziny przed czasem!!!

Zlozylem reklamacje - sprawa toczy sie juz od miesiaca. Zarzadali od mnie rachunku od linii lotniczych za bagaz albo nie uwzglednia mojej reklamacji (zbytnio zaufalem gotogate - NIGDY WIECEJ). Co najsmieszniejsze to na lotnisku zaplacilem taniej ale prace zamawiania wykonalem ja a nie oni stad zarzadalem zwrotu 182 zl ktore zaplacilem za usluge dodatkowa rejestracji bagazu a gotogate oferuje mi 127zl ktore zaplacilem innej firmie.
Czyli gotogate chce miec marze na niewykonanej pracy.

Ostrzeglem ze opublikuje ich praktyki w internecie - sta widzicie ze ich imie jest warte 55zl.

Ja stracilem pieniadze, czas i prawie lot przez gotogate a bylem z malym dzieckiem - 20 miesiecy!!!!

NIE POLECAM NIKOMU!!! ODRADZAM ta firme!!! OSZUSCI
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 14 Sty 2016 20:35 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Chcę skorzystać z zagranicznej wersji Gotogate. Z tego co czytam to wiele osób miało przygody z bagażem stąd moje pytanie - czy jest możliwe żeby bagaż rejestrowany nie był w taryfie na lot międzykontynentalny liniami np. Emirates, KLM czy Qatar? Będę kupował w języku, który nie znam więc wolę zapytać ;) (translator nie zawsze wystarczy)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 14 Sty 2016 20:55 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Nie spodkalem sie jeszcze lecac tymi liniami zeby nie bylo bagazu rejestrowanego na lotach miedzykontynentalnych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 21 Sty 2016 09:41 

Rejestracja: 21 Sty 2016
Posty: 1
Witam, a ja mam problem z otrzymaniem faktury za bilety. Zamawiałam je dla mojego szefa i teraz nie mam jak rozliczyć podróży. Wygenerowałam dokument, który firma Gotogate nazywa fakturą, ale to jest tylko potwierdzenie zamówienia: bez nr faktury, bez wskazanego podatku itp. Napisałam do nich maila, co prawda odpisali mi dość szybko, ale kopiując instrukcję jak wygenerować fakturę, którą już przerabiałam i po której generuje się znów tylko potwierdzenie, którego nie chce mi przyjąć księgowość. Czy ktoś miał ten problem i wie jak go rozwiązać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 21 Sty 2016 19:07 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Dokument który się generuje, na którym jest cena i opis biletu, w zupełności wystarczy do rozliczenia wydatku. Podatek na bilety międzynarodowe to 0% więc faktura VAT nie jest do niczego potrzebna. Zmień księgową.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 30 Sty 2016 07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4078
HON fly4free
dokładnie tak jak napisała @mucha - każda normalna i ogarnięta księgowa niezależnie czy rozliczać podróż służbową w dużej firmie czy dla 1osobowej działaniach gospodarczej wrzuci w koszty JAKIEKOLWIEK potwierdzenie lotu, nawet wydruk maila z rezerwacja, oby tyło miało wypisane koszty. praktykowane dziesiątki, jak nie setki razy.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:27 

Rejestracja: 05 Wrz 2011
Posty: 5
Przestrzegam przed kupowaniem biletów przez "go to gate". Kupiłam dwa bilety z promocji Qatar Airways na lot do Bangkoku no i okazało sie, że wskutek błędu technicznego moja rezerwacja została skasowana. Aktualnie czekam na zwrot pieniędzy ale nie mam pojecia czy nie czekam nadaremnie, być może moja kasa poszła w eter.
Pisałam do nich na mail "Gotogate" <customercare@support.pl.gotogate.com> ale chwilowo bez rezultatu.
Czy ktoś ma pomysł jak oddzyskać kasę?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Kwi 2016 17:53, edytowano w sumie 1 raz
? + podaj szczegóły /daty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2016
Posty: 31
Loty: 44
Kilometry: 97 528
spokojnie to raczej sprawdzony OTA więc powinieneś odzyskać kasę bez problemu.

btw. nie ten dział
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
zrób chargeback :D
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
07_Zgłoś.Się lubi ten post.
 
      
#120 PostWysłany: 19 Kwi 2016 17:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
Nie martw sie o kase, zostanie zwrocona. Kontaktuj sie, ew.telefonicznie.
Jesli przez kilkanascie dni nie otrzymasz odpowiedzi, ani zwrotu, to jesli placiles karta, to mozesz procedure w banku rozpoczac.
Biletu jednak nikt nie przywróci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group