Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lis 2017 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 42
Pytanie do tych, którzy byli w Kanadzie
wiem, że gniazdka są takie jak w USA, ale gdzieś czytałam, że napięcie jest inne niż w Europie - 120V i że jest problem z ładowaniem naszego sprzętu.
Czy jeżeli mam zwykłą przejściówkę to wystarczy czy powinnam nabyć adapter, który zmieni parametry ładowania?.
Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami :)
dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#2 PostWysłany: 09 Lis 2017 18:30 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Tablet,telefon ładuję bez adaptera.
Akurat u córki sa gniazdka,które poza "typowym" wejściem,maja otwory na kabel z USB i tak też ładuję sprzęt elektroniczny.
Góra
 Profil Relacje PM off
e&m uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2017 18:30 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Nie ma problemu z ladowaniem. Ale zawsze sprawdz zakres na ladowarce - input jest zwykle 100 - 240 V plus jakis tam zakres czestotliwosci. Sama ladowarka juz ci przetworzy to co dostanie na jakas tam wartosc wyjsciowa o ile wartosc wejsciwa bedzie zgodna z parametrami. Wiec po prostu "poczytaj" ladowarki, ktorych planujesz uzyc ;).
Góra
 Profil Relacje PM off
e&m uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 42
Poczytałam :) i wszystko jest tak jak napisałeś. Dziękuje bardzo za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group