Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Witam
Zwykle planuję wszelkiego rodzaju wycieczki z wyprzedzeniem. Świetnie się to sprawdza w Europie i pozwala obniżyć koszty, ale byłem niedawno w Iranie i w związku ze zmianami planów cały wyjazd odbył się na spontanie. Co dziwne zadziałało to całkiem nieźle.
W Azji nigdy jeszcze nie byłem. Jedziemy w 4 osoby i niestety wszystko mam załatwić ja. W tej chwili mam bilety :) na 2 połowę listopada do Phuket.
Chciałbym spędzić ze 4-5 dni plażując-imprezując i kolejne 5 dni w miarę aktywnie (jakieś wycieczki?)
Teraz kilka pytań
1. który rejon jest wg was najfajniejszy na etap plażo-rozrywki (może jakieś konkretne noclegi?)
2. Czy wynajmować lokum teraz czy szukać na miejscu?
3. czy warto wypożyczyć samochód na podróż (porządne auto 4x4 z paliwem to ok 2 tyś zł) czy zdać się na jakieś lokalne taksówki a może jakieś pierdzikółko za 200euro?.
4. Rady które przyjdą wam na myśl dla totalnie zielonego w regionie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:11 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
1. Jeśli imprezy, to właściwie tylko Patong. O ile takie imprezowanie Wam odpowiada.
2. To zależy od oczekiwań.
3. Po co Ci takie auto? Jakie wycieczki chcesz zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Imprezowanie to myślę raczej o zrobieniu flaszki w jakimś barze czy knajpie, niż o dyskotece.
Oczekiwania odnośnie miejsca - 3 gwiazdki europejskie i dobra lokalizacja. Blisko plaża nie centrum.
Samochód. No cóż doświadczenie pokazuje że duże samochody mają wiele zalet. Wszyscy cię widzą wiec trudno żeby ktoś cię skasował przypadkiem. Nie rozwalisz auta na przypadkowej dziurawej drodze. Można zostawić na dwa trzy dni bagaże w samochodzie tak żeby nie było ich widać itd. Największa wada to kasa no i czasem parkowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Cytuj:
Imprezowanie to myślę raczej o zrobieniu flaszki w jakimś barze czy knajpie, niż o dyskotece.

Nadal Patong
Cytuj:
Oczekiwania odnośnie miejsca - 3 gwiazdki europejskie i dobra lokalizacja. Blisko plaża nie centrum.

Szukaj i rezerwuj już teraz.

Nadal nie napisałeś, gdzie chcesz tym autem jeździć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
Właściwie to jeszcze nie wiem. Żonie marzy się zwiedzanie świątyń mi raczej wycieczki górskie, nie mam pojęcia co innym.
Jakieś propozycje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Swiatynie.. ty lecisz do piekla niz do nieba :-) Gory, tam raczej plasko bo tp teren nadmorski, na miejscu podejdz do pierwszego lepszego straganu to ci zorganizuja wycieczke. Island hoping jest tam najlepszy, poczytaj sobie o nim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:43 

Rejestracja: 12 Lip 2017
Posty: 17
turczy napisał(a):
Żonie marzy się zwiedzanie świątyń mi raczej wycieczki górskie, nie mam pojęcia co innym.
Jakieś propozycje?


Zabierz żonę do 3-4 świątyń, do kolejnych raczej nie będzie ochoty wchodzić. I tak jak napisał przedmówca - turistic center w byle budzie i zrobią to za Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group