Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2012 15:12 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 37
Kilometry: 42 702
witam!
czy ktos mial jakies doswiadczenie z noclegiem na tym lotnisku? przylatuje przed polnoca a lot mam o 8 rano. jest to wlasciwie zakupiony jeden lot (Barcelona - Zurych) ale z przesiadka w Genewie, no i niestety noclegiem. jakies rady?


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 23:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Genewa
#2 PostWysłany: 19 Mar 2012 16:03 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 37
Kilometry: 42 702
podbijam! ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Genewa
#3 PostWysłany: 01 Paź 2013 03:11 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 15
podbijam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Genewa
#4 PostWysłany: 01 Paź 2013 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
Wchodząc na stronkę lotniska http://www.gva.ch/en/desktopdefault.aspx widać, że loty zaczynają się przed 8:00 zatem jest realna obawa, że może być zamknięte w nocy. Jako że nocleg wypada mi w grudniu pasuje wiedzieć co i jak.
Również proszę o info "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" ?
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Genewa
#5 PostWysłany: 01 Paź 2013 08:17 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
spałem tam w styczniu - w hali przylotów.
po zejściu schodami na parter kieruj się w lewo, są tam kanapy (chyba od jakiejś knajpki) i jak przylecieliśmy (też ok. północy) to tam spało już kilka osób ale udało się nam znaleźć jeszcze dwa wolne miejsca. oczywiście ok. 4.00 pobudka na sprzątanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Genewa
#6 PostWysłany: 01 Paź 2013 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
dzieki za info :-)
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Genewa
#7 PostWysłany: 23 Lis 2013 13:39 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 38
http://www.sleepinginairports.net/europe/geneva.htm
_________________
Dwa lata w solo podróży po Azji Pd.-Wschodniej i Indiach i prawie dwa lata życia w Indonezji
http://emiwdrodze.pl/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Wrz 2015 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Jak wygląda teraz sytuacja w Genewie na lotnisku? Możliwe, że mam nockę w grudniu i chcielibyśmy ją tam spędzić ponieważ jak wiecie ceny hoteli sa ogromne :D

Dzięki wielkie i Pozdrawiam :)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Wrz 2015 16:37 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Spałam dwa razy na tym lotnisku, mimo informacji większości obsługi, że nie da rady (było to półtora roku temu).
Także nawet jak jedna pani w informacji powie Wam, że nie można to zapytajcie drugą ;)

Dobra miejscówka jest na dole między lotniskiem a wyjściem na dworzec (?). Po schodach w dół i w lewo, patrząc z perspektywy osoby, która przeleciała. Są tam kanapy i stoliki, a także gniazdka, więc spokojnie można spać lub pracować na lapku. Knajpka będąca właścicielem tych dogodności zamykała się koło 23.
Góra
 Profil Relacje PM off
hipeq69 lubi ten post.
hipeq69 uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 10 Wrz 2015 17:34 

Rejestracja: 13 Wrz 2012
Posty: 124
hipeq69 napisał(a):
Jak wygląda teraz sytuacja w Genewie na lotnisku? Możliwe, że mam nockę w grudniu i chcielibyśmy ją tam spędzić ponieważ jak wiecie ceny hoteli sa ogromne :D

Dzięki wielkie i Pozdrawiam :)


kiedy bedziecie w genewie? moze uda mi sie pomoc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Lip 2016 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Jak wyglada sprawa na obecna chwile? Spal ktos tam ostanio? Prawdopodobnie czeka mnie tam nocka w grudniu, wiec wolalbym sie upenic ze mozna tam kimac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Lis 2019 19:50 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 15
Podbijam pytanie, nocował ktoś ostatnio na lotnisku??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Lis 2019 20:09 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 57
Spałem tam rok temu i myślę, że od tego czasu nic się nie zmieniło, no ale głowy nie daję. Bardzo dużo ludzi spało w tym samym czasie, każdy w innym kącie no i żadnego problemu nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off
dziadzia78 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 25 Sty 2023 16:28 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 246
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Witam, ktoś niedawno spał bądź próbował przekimac się na lotnisku? Mam ładowanie około 22, kolejny odlot rano o 9, i się zastanawiałem czy można, czy nie przeganiają? Wyczytałem na angielskich forach że lotnisko zamykane na noc, niektórzy mówią że lepiej bo jak już jesteś to nikogo nie ma, niektórzy że ochrona prosi o opuszczenie lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Lut 2023 09:04 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 246
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Dla potomnych - można spać, ale nie w terminalu, tam nawet nie wpuszcza. Lotnisko normalnie jest otwarte, ale opcji jest mało, jak jakiś krótki czas oczekiwania to da rade, nawet dłuższy też jeśli ktoś nie jest mega wymagający co do warunków spania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group