Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Kwi 2020 00:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Gemini Exchange +10$ dla polecającego i poleconego

Gemini Exchange to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w USA. Regulowana przez New York State Department of Financial Services. Jej twórcami są Tyler i Cameron Winklevoss, olimpijczycy z 2008r, domniemani współtwórcy Facebooka (ich pozew przeciwko M. Zuckerbergowi zakończył się ugodą.) Serwis działa w wielu krajach, w tym w Polsce.
Obecnie Gemini oferuje premię za polecenie w wysokości 10$.

Mój link polecający : https://gemini.com/share/vrg45vt8

1. Rejestrujemy się za pomocą powyższego linku.
2. Weryfikujemy tożsamość. U mnie było to zdjęcie paszportu, a następnie zdjęcia dowodu. Według niektórych źródeł proszą o zdjęcie dowodu, a następnie potwierdzenie miejsca zamieszkania (wyciąg bankowy/rachunek).
3. Standardowe opłaty na Gemini są dość wysokie, ale możemy skorzystać z trybu ActiveTrader, w którym opłaty są znacznie niższe. Przechodzimy do My Account –> Profile information -> Exchange -> „Want access to ActiveTrader? Please contact Gemini Customer Support”. Klikamy i czekamy aż zostanie nam ta opcja włączona - trwa to chwilkę. Następnie wchodzimy w to samo ustawienie i wybieramy Gemini ActiveTrader. Teraz opłata za wymianę zmniejsza się z 2,99$ do 0,37$.
4. Wykonujemy transakcję kupna/sprzedaży 100$ dowolnej kryptowaluty (BTC/ETH/BCH/LTC/ZEC). W przypadku braku możliwości kupna bezpośrednio w serwisie możemy dodać krypto z innego portfela i zamienić na USD/inną kryptowalutę. Polecony musi wykonać transakcję w ciągu 30dni od założenia konta.
5. Bonusowe 10$ za polecenie otrzymamy w ciągu 1-2dni roboczych.

___________________________________________________

Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez piterbtm, 18 Kwi 2020 02:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Kwi 2020 02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
Wykorzystałem ref @piterbtm

Mój ref to:
https://gemini.com/share/mv4568h7

___________________________________________________

Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Kwi 2020 06:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wykorzystałem zaproszenie od @benedetti.

Mój reflink:
https://gemini.com/share/qkv79dhe

Od siebie dodam co wydaje się być istotne, że do weryfikacji potrzebny jest paszport, zaś przelew na 100$ może zostać wykonany wyłącznie z polskiego banku. Generalnie z banku, który ma siedzibę w kraju zamieszkania. Pomocny bardzo może być tutaj kantor walutowy Aliora.

___________________________________________________

Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Kwi 2020 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Wykorzystałem ref @piotrek_

Gemini Exchange +10$ dla polecającego i poleconego

Gemini Exchange to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w USA. Regulowana przez New York State Department of Financial Services. Jej twórcami są Tyler i Cameron Winklevoss, olimpijczycy z 2008r, domniemani współtwórcy Facebooka (ich pozew przeciwko M. Zuckerbergowi zakończył się ugodą.) Serwis działa w wielu krajach, w tym w Polsce.
Obecnie Gemini oferuje premię za polecenie w wysokości 10$.

Mój link polecający : https://gemini.com/share/4d6pnxcl

1. Rejestrujemy się za pomocą powyższego linku.
2. Weryfikujemy tożsamość. U mnie było to zdjęcie paszportu, a następnie zdjęcia dowodu. Według niektórych źródeł proszą o zdjęcie dowodu, a następnie potwierdzenie miejsca zamieszkania (wyciąg bankowy/rachunek).
3. Standardowe opłaty na Gemini są dość wysokie, ale możemy skorzystać z trybu ActiveTrader, w którym opłaty są znacznie niższe. Przechodzimy do My Account –> Profile information -> Exchange -> „Want access to ActiveTrader? Please contact Gemini Customer Support”. Klikamy i czekamy aż zostanie nam ta opcja włączona - trwa to chwilkę. Następnie wchodzimy w to samo ustawienie i wybieramy Gemini ActiveTrader. Teraz opłata za wymianę zmniejsza się z 2,99$ do 0,37$.
4. Wykonujemy transakcję kupna/sprzedaży 100$ dowolnej kryptowaluty (BTC/ETH/BCH/LTC/ZEC). W przypadku braku możliwości kupna bezpośrednio w serwisie możemy dodać krypto z innego portfela i zamienić na USD/inną kryptowalutę. Polecony musi wykonać transakcję w ciągu 30dni od założenia konta.
5. Bonusowe 10$ za polecenie otrzymamy w ciągu 1-2dni roboczych.

Tip 1: Do weryfikacji potrzebny jest paszport, zaś przelew na 100$ może zostać wykonany wyłącznie z polskiego banku. Generalnie z banku, który ma siedzibę w kraju zamieszkania. Pomocny bardzo może być tutaj kantor walutowy Aliora.
Tip 2: Ref'a odczytamy w zakładce "Account" w aplikacji mobilnej.
___________________________________________________

Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Kwi 2020 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Wykorzystałem kod @Hose


Mój kod:
https://gemini.com/share/9mxnywh7



Dodam że link polecający jest dopiero w aplikacji, nie ma go na stronie.


—————————————————————————
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.


Ostatnio edytowany przez onufry_z 18 Kwi 2020 09:55, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Kwi 2020 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
piotrek_ napisał(a):
Od siebie dodam co wydaje się być istotne, że do weryfikacji potrzebny jest paszport, zaś przelew na 100$ może zostać wykonany wyłącznie z polskiego banku. Generalnie z banku, który ma siedzibę w kraju zamieszkania. Pomocny bardzo może być tutaj kantor walutowy Aliora.


Ewentualnie można dodać krypto z innego portfela, wymienić np. BTC na $ i znowu na BTC i wysłać do innego portfela np. na Change się opłaca ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Kwi 2020 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Tylko, że taki zakup, potem wysyłka na Gemini, sprzedaż na $, znowu zakup krypto i kiedyś ostatecznie wysyłka, czy sprzedaż to pochłonie chyba cały zysk :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Kwi 2020 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Osoba, która mi poleciła wysłała z Change BTC, zamieniła na $ i znowu na BTC i wysyłka na Change. Obydwie transakcje (BTC->$ i z powrotem) kosztowały ją po 0,38$ (dzięki opcji Active Trader). A za wysłanie z Gemini do Change ku jej i mojemu zdziwieniu nie pobrało opłaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
piterbtm napisał(a):
3. Standardowe opłaty na Gemini są dość wysokie, ale możemy skorzystać z trybu ActiveTrader, w którym opłaty są znacznie niższe. Przechodzimy do My Account –> Profile information -> Exchange -> „Want access to ActiveTrader? Please contact Gemini Customer Support”. Klikamy i czekamy aż zostanie nam ta opcja włączona - trwa to chwilkę. Następnie wchodzimy w to samo ustawienie i wybieramy Gemini ActiveTrader. Teraz opłata za wymianę zmniejsza się z 2,99$ do 0,37$.
Ta podana ścieżka do włączenia ActiveTrader jest ze strony czy z aplikacj? Nie widzę nic takiego ani tu ani tu.

Z tego co widzę trzeba dodać konto bankowe ale jest wybór banków i Alior ani Revolut się nie pojawia jak się wpisuje.


Ostatnio edytowany przez onufry_z 18 Kwi 2020 14:36, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Na stronie ;)

A co do konta bankowego - w aplikacji jak wpisywałem wystarczał numer konta.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez piterbtm, 18 Kwi 2020 14:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Jak wejdę w Profile Information to pojawia mi się:

„View and edit your email and identification information
View the identification information associated with this account. For security purposes, you may only change your identification information or close your account by emailing Gemini customer service at Gemini Customer Support”

poniżej są dane osobowe i że profil zweryfikowany i to wszystko.


A ścieżka dokładnie jest taka:
Menu -> Settings -> Profile Information
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Po lewej stronie musisz wybrać "Exchange". Podrzucam screena z zaznaczonymi polami. Po naciśnięciu "Exchange" nie będzie takich dwóch opcji jak u mnie, ale będzie opcja skontaktowania się z nimi w celu załączenia "Active Trader". Jak załączą (dają znać mailowo - mi chyba w pół godziny) to wtedy będzie to wyglądać tak jak u mnie.

Załączniki:
gactivem.png
gactivem.png [ 153.49 KiB | Obejrzany 7175 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez piterbtm, 18 Kwi 2020 14:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 564
platynowy
@onufry_z

Dalej wchodzisz w kolejną zakładkę -> Exchange -> klikasz w link "chcę ActiveTrader" -> przenosi Cię do formularza do supportu -> piszesz prośbę o włączenie "ActiveTrader". U mnie było odblokowane po kilku minutach i można było zmienić profil na Active.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Wykorzystałem refa od @onufry_z

Gemini Exchange to platforma wymiany kryptowalut z siedzibą w USA. Regulowana przez New York State Department of Financial Services. Jej twórcami są Tyler i Cameron Winklevoss, olimpijczycy z 2008r, domniemani współtwórcy Facebooka (ich pozew przeciwko M. Zuckerbergowi zakończył się ugodą.) Serwis działa w wielu krajach, w tym w Polsce.
Obecnie Gemini oferuje premię za polecenie w wysokości 10$.

Mój link polecający : https://gemini.com/share/vrgmaws8

1. Rejestrujemy się za pomocą powyższego linku.
2. Weryfikujemy tożsamość. U mnie było to zdjęcie paszportu, a następnie zdjęcia dowodu. Według niektórych źródeł proszą o zdjęcie dowodu lub prawa jazdy (do wyboru), a następnie potwierdzenie miejsca zamieszkania (wyciąg bankowy/rachunek).
3. Standardowe opłaty na Gemini są dość wysokie, ale możemy skorzystać z trybu ActiveTrader, w którym opłaty są znacznie niższe. Przechodzimy do My Account –> Profile information -> Exchange -> „Want access to ActiveTrader? Please contact Gemini Customer Support”. Klikamy i czekamy aż zostanie nam ta opcja włączona - trwa to chwilkę. Następnie wchodzimy w to samo ustawienie i wybieramy Gemini ActiveTrader. Teraz opłata za wymianę zmniejsza się z 2,99$ do 0,37$.
4. Wykonujemy transakcję kupna/sprzedaży 100$ dowolnej kryptowaluty (BTC/ETH/BCH/LTC/ZEC). W przypadku braku możliwości kupna bezpośrednio w serwisie możemy dodać krypto z innego portfela i zamienić na USD/inną kryptowalutę. Polecony musi wykonać transakcję w ciągu 30dni od założenia konta. Poprzednicy pisali, że można w miarę sensownie przelać krypto z np. Change, wymienić na USD i z powrotem na kryptowalutę i... wypłacić.
5. Bonusowe 10$ za polecenie otrzymamy w ciągu 1-2dni roboczych.

___________________________________________________

Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

Jeżeli od publikacji posta rezerwującego upłynie 10 minut i nie zostanie podany kolejny referal do wykorzystania, rezerwujący wypada z kolejki.
Możliwe jest jedynie jednokrotne polecenie przez jednego użytkownika w danym temacie.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.


Ostatnio edytowany przez 1955845624, 18 Kwi 2020 15:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Ok dzięki. Ta opcja „Exchange” jest tylko na komputerze a ja przeważnie używam telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Kwi 2020 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
No to tak. Depozyt do Change (przelewem z Revo) -> transfer BTC z Change do Gemini -> wymiana na USD -> wymiana na BTC (mimo włączonej opcji Active Trader, pobrało 2,99$ fee) -> transfer BTc do Change i wymiana na EUR. Taki zysk.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Kwi 2020 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
W aplikacji nawet z włączonym active trader chce pobrać opłatę 2,99, na stronie z active traderem załączonym opłata wyniosła mnie 0,38$. Przetransportowane na Change, otrzymałem dokładnie tyle BTC co wysłane z Gemini
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 20 Kwi 2020 21:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
@1955845624 zamiast zyskać 10$, straciłeś 6.59€?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Kwi 2020 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@piotrek_ dokładnie tak. Po prostu zescreenowałem, jak bardzo się to opłaca. Czekam na naliczenie bonusu, ale to po prostu zrekompensuje całość do zera. Całość operacji wykonywałem natychmiast, czyli bez jakiegoś czekania na może zbyt duże wahania kursu BTC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Kwi 2020 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
@1955845624

Bez urazy, ale moim zdaniem wypadałoby zachować trochę więcej obiektywności. Zacytuję jedną z wiadomości którą napisałeś mi na priv :

Cytuj:
Wydawało mi się, że po lewej stronie kupię BTC, a jedynie ustawiłem sobie limit w tej kwocie. W międzyczasie kurs się zmienił, dopiero support odpisał, że należy zdjąć tą blokadę i sprzedać. Zrobiłem to w apce, ale mimo ActiveTrader, chciało 2,99USD za transakcję. Już trudno, zgodziłem się i przelałem z powrotem na Change. Trochę straty, ale już się zirytowałem, że kasa wtopiona. Sorki za zamieszanie.



Deal jak najbardziej daje radę. Jest nieco bardziej skomplikowany niż Bitpanda, Bison, Mercury itp. ale tak naprawdę to tylko potrzeba do tego podejść na spokojnie.

Active trader na desktopie i opłaty wychodzą 2 razy po 0,38$ zamiast po 2,99$. Przesyłanie na inne portfele bez opłat co jest rzadkością

U mnie wyglądało to tak :
- przesłane dokładnie 0,015BTC warte na tamten moment ~107,25$/98,72€
- otrzymane BTC o wartości 106,87$, w tym momencie bym je sprzedał za 106,49$, ale ich strona się mocno zacinała i kurs niestety akurat spadł mocno ruchem jednej świecy
- sprzedaż BTC w Gemini za 105,96$
- kupno BTC w Gemini za 105,58$
- Przesłane na Change, u nich sprzedane za 96,69€

- 10$ bonusu wysłane od razu na Change i sprzedane u nich - wypłata 9,21€ na Revoluta

Podsumowując : Strata 2,03€
Otrzymany bonus : 9,21€

A więc skuteczny łańcuszek przy takiej sytuacji jak powyższa daje ok. 9,21 + 9,21 - 2,03 = 16,39€ zysku

Załączniki:
tra1.png
tra1.png [ 23.62 KiB | Obejrzany 6982 razy ]
ttransakcje.png
ttransakcje.png [ 11.28 KiB | Obejrzany 6982 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group