Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sty 2023 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Skąd
  • Warszawa ewentualnie pobliskie lotniska

Dokąd
  • Gdziekolwiek, ale raczej Europa

Data wylotu
  • 23.01.2023

Data powrotu
  • 28.02.2023

Długość pobytu
  • 6-8 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • Stambuł

Dodatkowe informacje
  • Ogólnie to sprawa wygląda tak, że mam w voucherze LOT około 1500złi muszę to wykorzystać do końca kwietnia.
    Dlatego rozważam raczej rodzime linie lotnicze.
    Natomiast biorę pod uwagę też inne.

    Najbardziej interesowałby mnie Istambuł, ale ciężko LOTem znaleźć coś w sensownej cenie. Jeszcze ewentualnie liczę na szaloną środę, ale po tej noworocznej promo to wiele nie ma co liczyć.

    Lecimy 2 + 1 dziecko ma 3 lata. 1 bagaż rejestrowany musi być.
    Dlatego zależy nam na kierunku dość łatwym w zwiedzaniu. No i raczej do kraju gdzie jest cieplej niż w Polsce.
    Termin mam raczej elastyczny wszystko od 23.01 do końca lutego 2023.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 15 Sty 2023 22:54 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 407
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Może Kair? Ciepło oraz dolecisz lotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group