Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Kwi 2018 17:08 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
Cześć,
mam pytanie do znawców tematu. Gdzie w Tokio najlepiej i najtaniej kupić elektronikę? Chodzi mi konkretnie o telefony i komputery Apple'a. Bedę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2018 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Oczywiście Akihabara (ewentualnie niezły wybór sprzętu jest też w wielu sklepach BIC Camera).

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Kwi 2018 07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 483
niebieski
Jeśli chodzi o nowe produkty to z tego co zauważyłem to większość ma te same ceny.
Jeśli chodzi o używane to polecam sofmap. Na pewno jest na Akihabarze (w tym jeden dedykowany tylko Apple) i Shinjuku.
Pamiętają tylko ze komputery najczęściej maja japońska klawiaturę. Jeśli chciałbyś mieć amerykańska to podobno od ręki dostaniesz w sklepie Apple Ginza. Czytałem jeszcze, ze niektórym udało się w Apple Store uzyskać cenę studencka i od tego oczywiście odliczany był VAT. No i jak przeglądałem w internecie to 5% zniżki za płatność VISA najczęściej nie obowiązuje na produkty Apple.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Góra
 Profil Relacje PM off
Marek696 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Kwi 2018 18:51 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
Jakiego rzędu jest różnica w cenie w stosunku do PL? Czy nie ma problemu z wywozem kilku sztuk na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Kwi 2018 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 483
niebieski
Ceny za nowe możesz sobie sprawdzić na japońskiej stronie apple.
Jeśli chodzi o używane to sprawdź na stronie internetowej sofmapu https://www.sofmap.com
Przy kasie od razu płacisz cenę bez podatku, potrzebny paszport.

Dostępność w stacjonarnych sklepach jest inna niż na stronie ale ceny bardzo zbliżone lub te same.
Stan różny ale najcześciej sprzęt wizualnie bez zarzutów. Dokładne opisy i ew. defekty są podane.
Z obsługą dogadasz się po angielsku. Przy większej ilości możesz się targować, coś tam zawsze urwiesz.

Wprawdzie ja kupowałem tylko komputer i tablet ale myślę, że coś więcej powinno się udać. W Japonii to raczej bez problemu, w Polsce musiałbyś uważać aby się nie wzięli na kontrolę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Kwi 2018 09:30 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
@mordek
Dziękuję Ci za pomoc, posprawdzałem sobie i wszystko jest jasne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Paź 2018 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2237
złoty
Ktoś testował telefony z japońskiego Apple Store w Polsce/Europie ?
Jest problem z działaniem LTE ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Paź 2018 14:04 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 5
Podbijam pytanie: jak maja sie ceny dla produktów Apple'a? warto kupować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Paź 2018 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2237
złoty
Jeśli chodzi o oficjalną dystrybucję to ceny możesz sprawdzić na japońskim Apple Store, są o 25% niższe niż w Polsce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group