Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Cze 2014 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 19
Loty: 16
Kilometry: 21 202
Witajcie! Błądze po różnych budgetcarsach i innych i ceny mnie odbijają. Chodzi o wynajecie samochodu z lotniska w Chani w okresie 11.07 do 18.07 lub np do 14.07 ze zwrotem w mieście. Ceny są kosmiczne rzędu 1200zl za tydzień. Czy ma ktos z was sprawdzona a tanią wypożyczalnię na miejscu? Z góry dziękuję za opowiedzi:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 30 Cze 2014 17:48 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
pzd napisał(a):
Witajcie! Błądze po różnych budgetcarsach i innych i ceny mnie odbijają. Chodzi o wynajecie samochodu z lotniska w Chani w okresie 11.07 do 18.07 lub np do 14.07 ze zwrotem w mieście. Ceny są kosmiczne rzędu 1200zl za tydzień. Czy ma ktos z was sprawdzona a tanią wypożyczalnię na miejscu? Z góry dziękuję za opowiedzi:)


Zauważyłem, że przechodzenie ze strony miles and more przez ichnie linki do wypożyczalni daje lepsze ceny, niż bookowanie bezpośrednio czy używanie stron pokroju http://tanieauta.be
Tak BTW to 1200PLN nie wydaje mi się być wysoką ceną - na Sardynii najtaniej wychodził samochód 100PLN/dobę, ale był najmniejszy możliwy, zwracany w tym samym miejscu i w godzinach pracy wypożyczalni. Oraz - POZA sezonem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Cze 2014 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Paź 2013
Posty: 288
Loty: 42
Kilometry: 53 654
Sezon niestety. Pamiętam jak wynajmowalismy samochód na 3 dni w listopadzie za 60 EUR/całość. Wynajem na lotnisku bez wcześniejszych ceregieli.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Cze 2014 20:40 

Nie ma co wspominać w tym momencie cen z kwietnia czy listopada.
Lipiec, sierpień to szczyt sezonu. Trzeba za wszystko zapłacić duuużo więcej.
Nie ma cudotwórców, którzy podadzą Ci nagle wypożyczalnię z super cenami. Poniżej 1000 pln, jeszcze ze zwrotem w innym miejscu, nie znajdziesz.
Jak się lata w tym czasie , to trzeba mieć trochę kasy na przyjemności. ;)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lip 2014 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 19
Loty: 16
Kilometry: 21 202
Dzięki za odpowiedzi. Znalazłem jednak na auto4free za 870 na tydzień. Jednak stwierdziłem że za tą kasę to przejadę autobusami i taksówkami tyle ile potrzebuję tym bardziej że na stronie Ktel wyczytałem że mają mnóstwo połączeń z Chani do innych miast oraz z lotniska w Chani do centrum jeżdżą bardzo często.

http://bus-service-crete.com/timetabled ... ne=32&lg=2
Góra
 Profil Relacje PM off
Krz lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Lip 2014 17:06 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
Brałem z tydzień temu z Alianthos na Krecie to cena przy dwóch dniach to było 41 euro za dzień za B. Widziałem gdzieś ofertę na 175 eur na tydzień. Dużo taniej raczej nie zejdziesz bo sezon wysoki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lip 2014 20:50 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
pzd napisał(a):
Witajcie! Błądze po różnych budgetcarsach i innych i ceny mnie odbijają. Chodzi o wynajecie samochodu z lotniska w Chani w okresie 11.07 do 18.07 lub np do 14.07 ze zwrotem w mieście. Ceny są kosmiczne rzędu 1200zl za tydzień. Czy ma ktos z was sprawdzona a tanią wypożyczalnię na miejscu? Z góry dziękuję za opowiedzi:)

www.economycarrentals.com - najczęściej mają najniższe ceny. Spróbuj też sprawdzić ceny z oddaniem w tym samym miejscu, moze być nawet o kilkadziesiąt % taniej (wydasz 5 euro za bilet z lotniska do miasta, a zaoszczędzisz 20 razy tyle na koszcie wypożyczenia samochodu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group