Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Filmy/seriale ONLINE
#1 PostWysłany: 03 Kwi 2014 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 181
Loty: 24
Kilometry: 39 364
Dobry wieczór.

Znane są miliony stron z filmami/serialami, które można obejrzeć w opcji online. Akurat ja szukam takiej, gdzie mógłbym je obejrzeć po angielsku, ale w dodatku z angielskimi napisami (CO WAŻNE!) - film po angielsku i angielskie napisy razem. Czy ktoś jest w stanie mi coś takiego podlinkować? Ściąganie filmów i napisów jest żmudne, męczące i chyba nie do końca legalne.
Dzięki! ;)


Ostatnio edytowany przez BartoszSz, 03 Kwi 2014 23:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 03 Kwi 2014 23:18 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 81
BartoszSz napisał(a):
Dobry wieczór.

Znane są miliony stron z filmami/serialami, które można obejrzeć w opcji online. Akurat ja szukam takiej, gdzie mógłbym je obejrzeć po angielsku, ale w dodatku z angielskimi napisami (CO WAŻNE!). Czy ktoś jest w stanie mi coś takiego podlinkować? Ściąganie filmów i napisów jest żmudne, męczące i chyba nie do końca legalne.
Dzięki! ;)


Jest taka strona, gdzie jest bardzo dużo seriali. Często są z napisami. Ale nie wiem czy podanie linku jest zgodne z regulaminem. Jeżeli nie to proszę usunąć linka: iitv.info . Oglądanie też może być nielegalne bo np. najnowsze odcinki seriali są blokowane na macierzystych stronach kanałów amerykańskich (niedostępne dla niektórych rejonów geograficznych).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Kwi 2014 00:27 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Jeśli chodzi o legalne źródła do głowy przychodzi mi jedynie Netflix ale trzeba się nakombinować nie dużo ale jednak. Potrzeba Google Chrome + wtyczka Hola, która zmieni nasz IP na Amerykańskie, Kanadyjskie albo Brytyjskie ale cenowo najbardziej opłaca się Amerykańskie i Kanadyjskie abonament na Netflix'a kosztuje coś ok 7 USD wtyczka jest za free i można włączyć napisy do filmów dodatkowo to jedna z najbogatszych baz legalnych filmów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Kwi 2014 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 181
Loty: 24
Kilometry: 39 364
Netflix wydaje się świetną propozycją, już obejrzałem na nim 2 filmy. Dzięki Ci bardzo!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Kwi 2014 12:44 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
BartoszSz napisał(a):
Dobry wieczór.

Znane są miliony stron z filmami/serialami, które można obejrzeć w opcji online. Akurat ja szukam takiej, gdzie mógłbym je obejrzeć po angielsku, ale w dodatku z angielskimi napisami (CO WAŻNE!) - film po angielsku i angielskie napisy razem. Czy ktoś jest w stanie mi coś takiego podlinkować? Ściąganie filmów i napisów jest żmudne, męczące i chyba nie do końca legalne.
Dzięki! ;)


Trochę tego możesz obejrzeć korzystając z iTunes. Większość jest po angielsku z opcją podpisów dla "hearing impaired". Nie musisz mieć żadnego urządzenia od Apple, po prostu instalujesz, rejestrujesz się i działa.
Minus 1: musisz mieć kartę kredytową.
Minus 2: jeśli się rejestrujesz jako Polska, masz jednak okrojony repertuar wobec tego co jest dla konta z USA
Minus 3: jakość DVD, do full HD jakieś czary mary do rozgryzienia których za głupi jestem.

Opcje mają dwie - zakupu (drożej) albo wypożyczenia (taniej, oglądać możesz tylko przez 48h od rozpoczęcia pierwszego odtworzenia).
De facto JEDYNYM plusem iTunes jest jednak wygoda i legalność. Poza tym, same minusy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Kwi 2014 21:28 

Rejestracja: 04 Lip 2013
Posty: 12
Cinemabox, dają konto premium za darmo :) tylko tam oglądam, mimo że baza filmów jeszcze nie jest pełna, codziennie coś dodają więc jest git
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Kwi 2014 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Gdzie dają?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Maj 2014 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
cda.pl
alekino.tv
zalukaj.tv

Wszystkie darmowe.
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Maj 2014 22:38 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 274
niebieski
Jak autor nadmienił jest bardzo wiele tego typu stron, ale większość wyżej wymienionych oferuje albo oglądanie
odcinków z napisami polskimi lub w wersji oryginalnej (często też wątpliwej jakości).

tu stricte odpowiedź na Twoje pytanie

ja swego czasu żeby udoskonalić język oglądałem dostępne seriale często np. Californication na YT,
później strona poświęcona fanom "oferowała" oglądanie z angielskimi napisami.
do tego dorzucałem stand upy i inne. (ogrom jest tego na YT).

najlepiej znajdź docelowy serial, który chcesz obejrzeć, a później googluj z dopiskiem english sub etc.
znajdziesz tego wiele bo to jest nadal najbardziej popularna i przyjemna metoda na szlifowanie języka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Maj 2014 23:13 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
Ja właśnie skonczyłem przerabiać temat rozgryzania netflixa - najlepsza opcja jeśli potrzebujesz wygodnie i w hd albo i nawet w full hd.
9$ + 2$ za full hd(bo w webowym odtwarzaczu, z ktorego sie korzysta dzieki Hola, jak pisali poprzednicy, full hd nie jest dostepne, podobnie dzwiek 5.1) w wersji dla polski, troszke kombinacji (a wlasciwie rejestracji i podania nr karty). Plus tych kombinacji jest taki, że możesz zmieniać dostęp do różnych wersji regionalnych, czyli różnej zawartości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Lip 2019 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Przerabiał ktos ogladanie Netflixa na telefonie we Wloszech sa jakies utrudnienia?

Sprawa wydaje sie dosc błaha ale dla mnie bardzo istotna.
Moje dziewczyny maja swoj ulubiony serial /na szczescie wiele sezonow/ ktory maja nadzieje troche nadgonic podczas wyjazdu,
a ja mialbym wtedy czas dla siebie na wloczenie sie po okolicy :)

ktos cos ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 10 Lip 2019 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@correos czemu nie pobierze sobie ich w PL i tam będzie mogła oglądać offline ?
Ja tak robię zawsze, gdy wyjeżdżam z tabletem.
Netflix ma funkcję pobierania od b.dawna.
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
@skrzat zgadza sie :)

mnie intersuje jednak jak wyglada sytuacja w praktyce przy online
np. serial niedostepny, inny lektor, inne napisy?

ganiam jak wsciekly pies jak jestem sam na wyjazdach, wiec jak juz wracam na miejsce zakwaterowania to padam
i nigdy dotad nie zajmowalem sie netflixem poza PL, a cholera bylem w czerwcu w Hiszpania i Jordania i bym sprawdzil co i jak :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2019
Posty: 28
Chyba najlepsze jest netflix. Ale nie każdy chce płacić.

Ja akurat się składam że znajomymi i wychodzi mi około 11zl/miesięcznie. Więc jest spoko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Przecież gdy się zalogujesz do Netflixa za granicą, to nadal masz do wyboru lektora/napisy PL. Po pobraniu filmu nadal masz do wyboru wszystko (napisy/lektor).
Ja nigdy nie ryzykuję i pobieram przed podróżą. Nawet, gdy podróżuję po PL, bo np. w pociągach Pendolino nie ma WIFI, a zasięg sieci co chwila jest zrywany :)
Jeden odcinek serialu zajmuje do 200MB, a film ok. 400-500MB.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 10 Lip 2019 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Załącznik:
netflix.JPG
netflix.JPG [ 81.08 KiB | Obejrzany 11377 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 10 Lip 2019 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@correos od kilku lat używam netflixa za granicą PL i nigdy nie miałem problemu z oglądaniem pobranych wcześniej filmów/seriali
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 13 Lip 2019 07:55 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
@correos cytowany przez Ciebie artykuł trochę mija się z prawdą - opłata cały czas pobierana jest w tej samej wysokości i walucie, co za pierwszym razem.
Jeśli chodzi o dostępność oferty online, to zależy ona od IP - można korzystać z polskiej, na terenie Włoch, jeśli się połączy przez VPN.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 13 Lip 2019 08:47 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
skrzat napisał(a):
Przecież gdy się zalogujesz do Netflixa za granicą, to nadal masz do wyboru lektora/napisy PL. Po pobraniu filmu nadal masz do wyboru wszystko (napisy/lektor).
Ja nigdy nie ryzykuję i pobieram przed podróżą. Nawet, gdy podróżuję po PL, bo np. w pociągach Pendolino nie ma WIFI, a zasięg sieci co chwila jest zrywany :)
Jeden odcinek serialu zajmuje do 200MB, a film ok. 400-500MB.


Kolega dawno nie jechał pendolino....
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Lip 2019 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@Tjw1978 dopiero połowa składów ma wifi :)
BTW poszedłem ostatnio w IC do warsa aby kupić kawę. Na terminalu płatniczym nie było zasięgu i nie mogłem zapłacić kartą. Pani wydała mi kawę i powiedziała, że przyjdzie do mojego miejsca z terminalem na najbliższej stacji, gdy już będzie miała zasięg. Tak też się stało :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: chris0o oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group