Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Lip 2018 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Tak
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#42 PostWysłany: 03 Lip 2018 17:41 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Maybe YES, maybe NO, maybe Babe I dont know :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 03 Lip 2018 18:17 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
@eskie, dziękuję. Co watro zobaczyć sobie doczytuję na Forum. Rozumiem, że połączenia autokarowe są dość rozbudowane, czy masz na myśli możliwość podróżowania stopem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Lip 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
-- 03 Lip 2018 18:21 --

@DaDa idziesz w dobrym kierunku, rozwiń swoje zapytanie o konkrety, wtedy rzeczowo odpowiem. Oczywiście w miarę posiadanej wiedzy.

-- 03 Lip 2018 18:35 --

DaDa napisał(a):
@eskie, dziękuję. Co watro zobaczyć sobie doczytuję na Forum. Rozumiem, że połączenia autokarowe są dość rozbudowane, czy masz na myśli możliwość podróżowania stopem?


Mam też na mysli przeszukanie forum

transport-lokalny-pociagi-autobusy-w-rumunii,1417,36732?start=20
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
DaDa uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 03 Lip 2018 23:19 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
@eskie Bardzo dziękuję. Przepraszam, nie wiem jak mógł mi ten temat umknąć.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 28 Lip 2018 16:35 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Mam jeszcze jedno pytanie/prośbę. Czy możecie polecić jakiś fajny szlak górski w okolicach Braszowa? Raczej łagodny/umiarkowany z widokami. Na całodniowe wyjście.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Mar 2019 20:02 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 806
platynowy
A czy ktoś z Was jechał drogą DJ713 (TransBucegi)? :) Natrafiłem na różne opinie np. trzeba mieć wykupione pozwolenie; droga otwarta cały rok, ale na własne ryzyko; stoi zakaz wjazdu; zakaz ruchu był na czas remontu... itp. A samochód będę mieć z wypożyczalni, więc chodzi o kwestię ubezpieczenia w razie czego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Sie 2020 12:46 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 806
platynowy
Nikt nie jechał, a ja w zeszłym roku się wybrałem i poniżej parę zdjęć, może kogoś zachęci. Ogólnie bardzo polecam, trasa jest bardzo widokowa, na początku czerwca było dość mało turystów (w sobotę wybieram się na Transfogaraską i zamierzam zjechać trasę z samego rana, bo z tego co widziałem w sieci, koło południa korki są gorsze niż na parking przy Morskim Oku ;)). Dojazd na TransBucegi z Bukaresztu zajmuje niecałe 2h, z Braszowa lekko ponad 1h. Jak ktoś przyjeżdża na bardzo krótki trip, a chce przenieść się w góry, to fajna opcja. Z niedalekich okolic polecam także trasę Rucăr - Bran - mały ruch, dużo widoków, czuć klimat rumuńskiej wsi. :)

Załączniki:
5.jpg
5.jpg [ 637.6 KiB | Obejrzany 2864 razy ]
3.jpg
3.jpg [ 652.28 KiB | Obejrzany 2864 razy ]
4.jpg
4.jpg [ 605.36 KiB | Obejrzany 2864 razy ]
2.jpg
2.jpg [ 836.18 KiB | Obejrzany 2864 razy ]
1.jpg
1.jpg [ 639.13 KiB | Obejrzany 2864 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 03 Wrz 2021 01:36 

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 806
platynowy
Parę dni temu przejechałem Transalpinę, może komuś się przyda info. W moim przypadku samochód wypożyczony na lotnisku Otopeni, następnie przejazd do miejscowości Rânca (niecałe 5h drogi) i nocleg. Cały kolejny dzień spędzony na Transalpinie i w okolicach. Następnego dnia powrót do Bukaresztu.

Rânca położona jest zaledwie ok. 10 km od przełęczy Urdele (2145 m), także można znależć nocleg z widokiem na drogę (jak poniżej), a następnie z samego rana udać się na trasę, kiedy jest naprawdę pusto.
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 715.12 KiB | Obejrzany 1921 razy ]

Transalpina spodobała mi się bardziej niż Transfogaraska (choć wiadomo, najlepiej wybrać się na obydwie :) ). Na Transalpinie jest zdecydowanie mniej turystów - poza tym trasa jest dłuższa, przez co jest więcej miejsc do zatrzymania się. No i te otwarte, rozległe przestrzenie są moim zdaniem o wiele ciekawsze. ;) Przejechałem trasę w obydwie strony i jeśli ktoś ma do wyboru jedynie przejazd w jedną stronę, to widokowo lepiej jest jechać z północy na południe. Bardzo dobra jakość nawierzchni na całej trasie - jedzie się super. Poniżej parę fotek:
Załącznik:
2.jpg
2.jpg [ 822.31 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Załącznik:
3.jpg
3.jpg [ 822.12 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Załącznik:
4.jpg
4.jpg [ 636 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Załącznik:
5.jpg
5.jpg [ 697.92 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Załącznik:
6.jpg
6.jpg [ 711.47 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Załącznik:
7.jpg
7.jpg [ 817.78 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
grondo lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 03 Wrz 2021 07:27 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 419
niebieski
Zazdroszczę! Ja w tym roku próbowałem (od południa), ale na wysokości 1100 metrów auto zaczęło tak się grzać i dziwnie zachowywać, że zdecydowałem się zawrócić i mam wielki ból d..y od tej pory!
_________________
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group