Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Sty 2013 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2012
Posty: 42
Świetna relacja, a zdjęcia rewelacyjne!

Szkoda, że na Sardynii byliście tak krótko i tak mało wiedzieliście.
Byłem tam już dwukrotnie i w tym roku również planuję tam być ;)

Dla osób zainteresowanych Sardynią - moje dwie fotorelacje:
www.wiktor.ch/sardynia-2012/
www.wiktor.ch/sardynia-2011/

Poza sezonem wyspa naprawdę jest tania.
_________________
Mój blog: http://www.wiktor.ch
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 20 Sty 2013 12:22 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
to prawda Sardynia jest piękna i jak ją opuszczaliśmy to trochę żałowałem, że już stamtąd uciekamy jednak i tak się cieszę, że znalazła się ona na naszym szlaku. Teraz przynajmniej wiem, że w Europie są miejsca, które potrafią zaskakiwać i sprawić, że brakuje tchu :) Na pewno tam wrócę, choć prawdopodobnie nie w tym roku.
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Sty 2013 15:44 

Rejestracja: 01 Lut 2011
Posty: 122
Większość relacji z lowcostowych podróży jest strasznie sucha. Ogranicza się do opisu kto, jak i za ile dostał się dostał na lotnisko, o której wstał i ile wydał na jedzenie w knajpie. Wszystko uzupełnione zdjęciami z widoków, które każdy zna na pamięć. Bardziej traktuje to jako prywatne przewodniki.

Tutaj jest zdecydowanie lepiej. Relacja jest barwna, a „bohaterzy” przedstawieni już na pierwszym zdjęciu. ;) Zdjęcia nie dość, że ciekawe, niebanalne to jeszcze świetne jakościowo. Brawa dla autora, dobrze się to czyta i ogląda.

Co do samej wycieczki to pomysł fajny, ale jego koszty już mniej. Gdybyście zdecydowali się na nią zaraz po napisaniu matur w maju, to zarówno loty jak i noclegi wyszłyby sporo taniej. No i wypilibyście mniej wody na Sardynii. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 28 Sty 2013 15:05 

Rejestracja: 28 Sty 2013
Posty: 1
super sprawa, oby więcej takich wypadów
_________________
Oferujemy beton towarowy Sprawdź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Sty 2013 18:42 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
zgadza się, w maju uniknelibyśmy też takiego tłumu turystów i upałów, jednak musieliśmy kiedyś zarobić pieniądze na wyjazd. Popracowaliśmy od czerwca do sierpnia i dopiero wtedy mogliśmy ruszać.
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Lut 2013 22:08 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 44
Rewelka. Gratuluję fajnej ekipy, pomysłu, realizacji, i oczywiście zdjęć. Ale i tego, że mieliście chęć wydania kasy na 3 tygodnie multi podróży, bez liczenia każdego grosza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 06 Lut 2013 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Trudno nie mieć chęci, jeśli w wieku 19 lat dostaje się 4 tys. na wyjazd. A zaraz potem na Indie.

Oczywiście nie chcę, żeby zabrzmiało złośliwie i oczywiście dopuszczam możliwość, że maturzysta sam zarobił taką kasę :P Wycieczka jak najbardziej na plus, ale jako że to forum lowcostowe, uważam że przepłacona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Lut 2013 12:11 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 57
mydlo93 napisał(a):
zgadza się, w maju uniknelibyśmy też takiego tłumu turystów i upałów, jednak musieliśmy kiedyś zarobić pieniądze na wyjazd. Popracowaliśmy od czerwca do sierpnia i dopiero wtedy mogliśmy ruszać.


Aj czy tak ciężko cofnąć się trzy posty wcześniej? Przecież autor wyraźnie napisał, że sami zarobili na ten wyjazd. Uważam też, że 4 tysiące jak na tyle miejsc, które odwiedzili nie jest wygórowaną kwotą.
A co do tego, że forum jest lowcostowe też można by długo dyskutować...

A swoją drogą fotorelacja bardzo fajna i mam nadzieje, że w przyszłe wakacje też odwiedzicie jakieś fajne miejsca, bo z niecierpliwością będę czekał na kolejne zdjęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 06 Lut 2013 13:59 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Diorkaeff i underwriter - uważam, że przepłaciliśmy jedynie za loty, bo można było złożyć tę trasę za połowę tego co my wydaliśmy. Może źle to nazwałem, zapłaciliśmy trochę więcej za składaka, którego ustaliliśmy sobie wg miejsc, które chcieliśmy odwiedzić a nie wg przypadku i najniższych cen jakie figurowały w systemie. Żyjąc 21 dni na walizkach, mając do opłacenia transport publiczny, wyżywienie i noclegi w jednym miejscu to z puli 580euro, uwierzcie, że ciężko było wyżyć bez liczenia każdego grosza. Kochani Europa do najtańszych nie należy zwłaszcza w sezonie i w miejscach typowo turystycznych. Jeśli wybierzecie się w taką podróż z podobną pulą pieniędzy na 21dni i uda się wam zejść poniżej tej kwoty to dowiecie się jakie warunki żywieniowe mieliśmy. Dodam, że najbardziej wykwintną potrawą podczas wyjazdu jaką jadłem bywały pizza lub kebab, zresztą nie codziennie, bo staraliśmy się robić makaron w mieszkaniu;)
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Lut 2013 14:49 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 78
Zaje(dwa)bista relacja, super wakacje!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group