Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Sty 2013 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 64
Super wycieczka, bardzo ładne zdjęcia i gratuluję zdania matury :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 09 Sty 2013 19:23 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 10
Super relacja, w tym przypadku czym więcej fotek tym lepiej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 09 Sty 2013 20:37 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
zdjęcia i relacja na plus
ale połączenie w jeden wyjazd najważniejszych atrakcji Europy (przy aktualnej dostępności tanich lotów) godna Japończyków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Sty 2013 14:46 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1
Hej! ze swoim Eurotripem rozbudziliście chęć poszukiwania tanich lotów na tegoroczne wakacje...


Ostatnio edytowany przez yo-anna 16 Sty 2013 01:17, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Sty 2013 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Fajnie widzieć, że maturzyści jednak potrafią się zebrać i zrobić coś konstruktywnego cykając przy tym świetne zdjęcia - zamiast siąść pod budką z piwem i biadolić że życie ciężkie. +1 dla Was chłopaki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Sty 2013 22:11 

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 6
świetna relacja i piękne zdjęcia
ech, młodość ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Sty 2013 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
To są te młode szczawie od chlania w samolocie? ;)

Fajne fotki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 14 Sty 2013 13:34 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Potwierdzam, Luvr za free dla mieszkańców UE do 26 roku. Co do ceny to sama podróż nie taka strasznie droga,a komfort wiekszy niż pociągami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 14 Sty 2013 20:00 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 13
Dobra relacja. Podrzuca fajne pomysły na wypady - może nie taki trip w całości, ale np Sardynia.. ?

Masz dobre oko. Zdjęcia świetne!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 15 Sty 2013 01:17 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 1
piękne zdjęcia i świetny wypad :)
długo przygotowywaliście się wyjazdu? bilety, plan trasy?
przede mną organizacja pierwszego miesięcznego wyjazdu i jestem na etapie zaczytywania się w forach więc każde informacje będą pomocne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 15 Sty 2013 12:41 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 10
Z przyjemnosca sie ogląda waszą fotorelacje. Gratulacje pomyslu :) czy w tym roku tez planujecie podobny wypad?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 15 Sty 2013 13:22 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

szyszka.lesna: to zależy pod jakim względem, loty mieliśmy zaklepane już w marcu, choć niepotrzebnie się z tym aż tak pośpieszyliśmy, bo mogliśmy zaoszczędzić kilka złotych. Co do noclegów: tu potrzeba więcej czasu by wygrzebać dobrze ulokowaną miejscówkę w dobrej cenie. Oczywiście są miasta, w których nocleg można znaleźć w każdym przedziale cenowym od ręki, przykładem może być Lizbona. Jednak jak wszystkim wiadomo chcieliśmy znaleźć noclegi w jak najatrakcyjniejszej cenie i dobrej lokalizacji, więc pisaliśmy z osobna do wielu użytkowników airbnb.com z zapytaniami czy obniżą cenę lub przyjmą 6 osób w 2-4 osobowym mieszkaniu przedstawiając im swój plan podróży i główne założenia wyprawy. Z reguły za dziesiątym mailem ktoś się zgadzał. Nie powiem, bo pochłaniało to dosyć dużo czasu. Warto było, bo jak już wspominałem koszty noclegów na 21 dni zamknęły się w 500pln od osoby w naprawdę przyzwoitych warunkach, choć czasem było trochę ciasno (Paryż).

Gio: tak naturalnie, aktualnie jestem na etapie planowania trasy pomiędzy Bombajem a Leh, bilety do Mumbaju udało się nam zakupić w atrakcyjnych cenach w promocji Saudi Airlines jakieś 3 miesiące temu. Natomiast wyjazd ma się odbyć na przełomie sierpnia i września. Ponadto planujemy kilkudniowe wypady min na fiordy nieopodal Stavanger.

nrm: nie, my w samolocie najczęściej śpimy :)

Silent: dzięki ;) co do Sardynii, to sam na pewno tam wrócę i polecam każdemu.
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 17 Sty 2013 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2012
Posty: 148
Loty: 81
Kilometry: 105 908
relacja super, wyprawa super ale zdjęcia genialne :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Sty 2013 21:50 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 3
Loty: 5
Kilometry: 32 288
zdradźcie jeszcze jak nazywał się ten park w Lizbonie albo gdzie mniej więcej się znajduje? :)
Super foty!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Sty 2013 16:28 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Ogród nosi imię Guerra Junqueiro i znajduje się na przeciwko Bazyliki da Estrela, a na mapie:

Image
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 20 Sty 2013 00:49 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 34
wielkie dzięki za relację - gratuluję wyprawy. zdjęcia super!
to one przekonały mnie przed chwilą do zakupu biletów z Mediolanu na Sardynię :)
wahałam się, chodziłam jak pies koło jeża... - ale obejrzałam Twoje zdjęcia jeszcze raz i... jadę na majówkę! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 20 Sty 2013 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
pasadena napisał(a):
wielkie dzięki za relację - gratuluję wyprawy. zdjęcia super!
to one przekonały mnie przed chwilą do zakupu biletów z Mediolanu na Sardynię :)
wahałam się, chodziłam jak pies koło jeża... - ale obejrzałam Twoje zdjęcia jeszcze raz i... jadę na majówkę! :)


Z ciekawości jakie ceny udało Ci się uzyskać na majówkę i jaki dokładnie termin?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Sty 2013 01:01 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 34
Easyjet: Mediolan Malpensa-Olbia.
wylot 27/04 - powrót 07/05 - 618 PLN za 3 osoby (tylko podręczny)
poszukaj na forum "patent krakowski" - wychodzi nieco taniej niż bez niego.

+ dziś kupiłam Ryanairem: RT Poznan-Mediolan/Bergamo już "drogo" jak na ten kierunek (RT 250 PLN/os) - ale nie mam nerwów czekać aż spadną ceny... :)
tak czekałam na Kretę z Modlina, połasiłam się na 50 PLN a ceny wzrosły do ponad 800 PLN...
Z Mediolanu tanio, ale do Mediolanu dostać się na majówkę to cenowo średnio (szczególnie z Warszawy :( )...
wiem, że ceny "fluktuują", ale mam dość codziennego sprawdzania tych samych połączeń :)


Ostatnio edytowany przez pasadena, 20 Sty 2013 01:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Sty 2013 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
hehe, mam to samo, choć wolałbym coś bezpośrednio z BERLINA, bo wtedy można by jakiś bagaż dokupić (przy przesiadkach za dużo dopłat do bagażu na każdy odcinek). Ceny na wszystkie fajne wysepki po 700-1000zł od osoby. Jedynie Majorka za 520zł... Ceny takie jak Ty znalazłem, ale racja, że drogie doloty do BGY. Dzięki za informację, szukam dalej i życzę miłego wypoczynku :0
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 20 Sty 2013 03:15 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Z Olbii niedaleko do Cala Gonone, polecam małą wycieczkę w te rejony:) a grzechem będzie niezobaczenie wysepki La Maddalena, do której nam nie udało się dotrzeć.
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group