Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Gru 2016 19:52 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Może problemem u ciebie jest niewystarczający dzienny limit płatności?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 18 Gru 2016 00:04 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
walerek napisał(a):
Może problemem u ciebie jest niewystarczający dzienny limit płatności?



Wiesz co mam ustawione bez limitu jak nie przeszło przestawiłem na 2500 zł i tez nie poszło.

Chodzi mi konkretnie o ten zapis który dostałem na maila od Emirates, o punkt piąty czy przelew walutowy w ING można uznać za międzynarodowy?

Ważne informacje

1) Przelew musi zostać nadany w ciągu 48 godzin
2) Należy podać numer płatności: 400009020069.
3) Prosimy upewnić się, że kwota przelewu zgadza się z kwotą i walutą podaną na tej stronie.
4) Bilety należy opłacić jednym przelewem / transakcją - niedozwolone są płatności cząstkowe / płatności czekiem.
5) Międzynarodowe przelewy bankowe nie są dozwolone.
6) Nadawca ponosi koszt wszystkich opłat bankowych, sprawdza kurs wymiany obowiązujący w swoim banku i uwzględnia wszystkie różnice.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Gru 2016 08:53 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Czy musisz wpisać numer IBAN i SWIFT?
Jeżeli konto na które przelewasz nie jest w Polsce to oczywiście taki przelew jest międzynarodowy.
Chociaż możesz przelewać też na konto oddziału Emirates w Polsce i wtedy będzie przelew krajowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Gru 2016 11:40 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
walerek napisał(a):
Czy musisz wpisać numer IBAN i SWIFT?
Jeżeli konto na które przelewasz nie jest w Polsce to oczywiście taki przelew jest międzynarodowy.
Chociaż możesz przelewać też na konto oddziału Emirates w Polsce i wtedy będzie przelew krajowy.


Tak ING każe wpisac IBAN. Zadzwonie chyba do Emirates w poniedziałek. A w razie co kupie przez Gotogate może tam moja karta debetowa przejdzie.

Bo jak mam rezerwacje w Emirates i dałem przelew to jak nie zapłacę to przepadnie ta rezerwacja bez kary finansowej tak myślę.?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Gru 2016 16:15 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Sprawa się rozwiązała rzeczywiście nie miałem limitów ustawionych na wystarczającą kwotę, po przestawieniu na odpowiednią kwotę zapłaciłem za bilet nie poprzez formularz na stronie Emirates tylko do nich zadzwoniłem i podałem dane karty przez telefon wyszło mnie to w sumie 50 złotych więcej niż na skyscanner więc nie ma źle bo jeśli bym zapłacił przez neta to jeszcze doszło by przewalutowanie w banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: piotrkr oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group