Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lis 2015 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Polecam wypożyczalnię w El Nido w Cliffside cottages https://goo.gl/maps/mbLAqETWLbp
Honda 125 xrm - 400 PHP, cały dzień, od 7.00 do 19.00. Paliwo full-full.
Jak się odda z nieuzupełnionym bakiem, to uczciwie po cenach stacji benzynowych policzą za brakujące paliwo.
Zdarza się, że stacja benzynowa w porcie nie ma gasoline.

Większość wypożyczalni krzyczy ok 500-600 PHP za jakiś niedołężny skuterek.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
savoj uważa post za pomocny.
 
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 08 Wrz 2016 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
Ja z kolei mogę polecić wypożyczalnię Erl'a w okolicy Corong Corong. Jest to chyba pierwsza wypożyczalnia idąc w stronę El Nido po prawej stronie. Z tego co pamiętam 400 peso za skuter lub półautomat i 500 peso za Honde 125 'cross'. Wypożyczyłem oba i chyba lepiej jeździło mi się na skuterze, ta 125 jakaś słabawa i trzeba się nażonglować biegami. Nadmienię, że od 10 lat mam motocykl i wiem co mówię. Jedyny minus wypożyczalni w porównaniu do tej z góry to brak zasady pełny bak-pełny bak więc radzę nie przesadzać z tankowaniem. Jak oddasz z połową baku więcej to Erl z uśmiechem zaproponuje, że może Ci odlać paliwo :roll: Tak czy siak koleś bezproblemowy i uśmiechnięty więc jak ktoś mieszka w Corong to fajna opcja.

I na koniec małe ostrzeżenie. Radzę zachować chociaż minimum ostrożności, ponieważ sam byłem świadkiem jak koleś na skuterze jadąc na Nacpan Beach przywalił centralnie w wielką dziurę na środku drogi i trochę poobijał siebie i skuter. Nic poważnego mi się nie stało, trochę siniaków i otarć ale mogło być gorzej.

Załączniki:
P1410172.JPG
P1410172.JPG [ 187.19 KiB | Obejrzany 4294 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group