Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Gru 2011 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Mam w planach wyjazd(wylot :>) do Egiptu(bądź przy lepszej okazji do innego afrykańskiego kraju) . Chciałbym aby była to oferta all inclusive a hotel tak min. 4 *. Mam w zasadzie do wyboru 2 terminy. Albo będzie to okres świąteczny z uwzględnieniem sylwestra , albo ferie zimowe(druga połowa stycznia). Teraz nasuwa się pytanie. Jakich cen mam się spodziewać w obu tych terminach ? Czy jest szansa żebym na święta poleciał za ok. 1000zł? Może był ktoś z was w podobnym czasie.
Potrzebuję rad i wskazówek za które z góry dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 18 Gru 2011 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
jacob94 napisał(a):
Mam w planach wyjazd(wylot :>) do Egiptu(bądź przy lepszej okazji do innego afrykańskiego kraju) . Chciałbym aby była to oferta all inclusive a hotel tak min. 4 *. Mam w zasadzie do wyboru 2 terminy. Albo będzie to okres świąteczny z uwzględnieniem sylwestra , albo ferie zimowe(druga połowa stycznia). Teraz nasuwa się pytanie. Jakich cen mam się spodziewać w obu tych terminach ? Czy jest szansa żebym na święta poleciał za ok. 1000zł? Może był ktoś z was w podobnym czasie.
Potrzebuję rad i wskazówek za które z góry dziękuję.

Chyba przedwczoraj byly oferty za 750zl WAW-RMF-WAW, hotel 5* AI od 18.12 na tydzien, wiec na sylwestra moze tez sie cos trafic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Gru 2011 16:39 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Możesz wyjechać przed świętami - tanio.
Możesz po świętach - znacznie drożej.

Zaglądaj na lastminuter.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Gru 2011 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Kamil napisał(a):
Możesz wyjechać przed świętami - tanio.
Możesz po świętach - znacznie drożej.

Zaglądaj na lastminuter.pl


No przyznam się szczerze, że najlepsza opcja dla mnie to zostać jeszcze na Wigilię w domu, a nazajutrz wylecieć z Warszawy. (7 dni na miejscu)
Będę obserwował oferty, może coś się trafi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Gru 2011 16:44 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Czyli tak jak wszyscy - dlatego będzie drożej. Tu masz przegląd dotychczasowych cen w tym roku: http://wyszperane.lastminuter.pl/?s=egipt
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Gru 2011 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Pytanie tylko ile drożej ; )
200zł więcej / os jestem w stanie przełknąć, jeśli więcej to wolałbym poczekać na inny termin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Gru 2011 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Link sie nie wklei, ale exim ma oferte na 23.12 za 999 4* HB w Hurghadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group