Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Newcastle upon Tyne
#1 PostWysłany: 11 Mar 2024 17:45 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 843
złoty
Jeśli zdążacie z dworca kolejowego na lotnisko to proponuję wstąpić na szybkie Burrito albo inne meksykańskie danie w Zapatista Burrito Bar https://maps.app.goo.gl/ev9Tv7qKHzBM9Kbv7 . Rzeczone burrito z chili con carne kosztowało mnie 7,80 GBP, było całkiem udane i zaspokoiło głód.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 12 Mar 2024 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja ze swojej strony polecam 'placki' w Redhouse.
https://redhousencl.co.uk/
Klimatyczna pubo-restauracja, syte, smaczne i na swój sposób ciekawe, nietuzinkowe jedzenie. Latem również stoliki przy ulicy.
Ale jeśli ktoś woli klasyczne mięcho, to zaraz na przeciwko jest duża Hard Rock Cafe. Może nie najtaniej, ale trzyma standard. A kolekcja gitar robi wrażenie.
Do tego mniej lub bardziej regionalne browarki w obu miejscach, chociaż ja zasmakowałem w Newcastle Brown Ale już wiele lat temu w zupełnie innym kraju.
Oba miejsca są tuż nad rzeką, więc można później uzupełnić miłym spacerem.

Z kolei na śniadanie, jeśli już znudzi się bekon, fasola i sos HP, polecam super włoską knajpkę:
https://www.liosibistro.co.uk/breakfast
Naprawdę czapka z głowy, i oczywiście nie tylko śniadania, ale cała oferta.
Na tyłach głównego traktu handlowego w centrum. Akurat, żeby pomedytować chwilę w nastrojowej ciszy, przed zanurzeniem się w czeluści Primarka czy M&Sa. ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group