Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sty 2015 17:57 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Aż się dziwie, że nie ma takiego tematu na wzór Ryanaira i Wizzaira. Albo jestem sierota i nie znalazłem :) Pewnie wyjdzie na to drugie ;)

Nie miałem jeszcze styczności z tymi liniami, bo do Krakowa nie mam najbliżej.
Prosiłbym o podstawowe informacje związane z tą linią, które trzeba wiedzieć.
Tak jak przy R i W mamy odpowiednie wymiary bagażu podręcznego, w R odprawa online tylko na 7 dni przed wylotem + bagaż x2 bezpłatnie, w W dopłata za większy bagaż podręczny, to co mamy w Easyjet co trzeba wiedzieć??

Oprócz jak rozumiem bezpłatnego bagażu podręcznego o wymiarach 50 x 40 x 20 cm lub nawet do 25 cm, ale wtedy mogą poprosić o umiszczenie go w luku bagażowym. Ile mam czasu na odprawę online? Co jeszcze z podstaw?

Jedyne moje konkretne pytanie - przy różnych wyszukiwarkach najtańszych lotów przy wynikach gdzie ukazywał się Easyjet wyskakiwała też często przy cenie biletu dopłata w wysokości 60/70 zł. O co chodzi, za co to dopłata?


Ostatnio edytowany przez krasnal 07 Sie 2016 14:44, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 09 Sty 2015 18:12 

jest temat dosyć rozbudowany, tyle że o odprawie w easyjet
easy-jet-odprawa-online,15,11677

http://www.fly4free.pl/koniec-bezharacz ... jet-45-zl/
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2015 22:52 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 2
Witam. Wiem że temtemat mogł już być poruszony ale potrzebuję aktualnych i pewnych informacji. Robilam po raz pierwszy odprawę odprawe online z Berlina sxf do agadir i nie dodałam informacji o swoich danych i paszporcie. W sumie zrobilam tak dla dwóch osób. Później przeczytałam ze jak sie tego nie doda to nie wpuszcza na poklad samolotu. Nie wiem co robić. Napisalam im maila ale nie wiem czy odpowiedzą bo wylot mam za tydzień. Bardzo proszę o pomoc!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2015 22:59 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
A nie możesz teraz dodać? Z tego co pamiętam to można było jakoś cofnąć tę odprawę online i zrobić jeszcze raz (trzeba potem ponownie wydrukować bilety). Poza tym jeśli przeszło bez tego, to chyba nie może być aż takie obowiązkowe.

No i nie panikuj tak, piszesz jak gdyby była 1h do odlotu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Cze 2015 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
aniaa0 napisał(a):
Witam. Wiem że temtemat mogł już być poruszony ale potrzebuję aktualnych i pewnych informacji. Robilam po raz pierwszy odprawę odprawe online z Berlina sxf do agadir i nie dodałam informacji o swoich danych i paszporcie. W sumie zrobilam tak dla dwóch osób. Później przeczytałam ze jak sie tego nie doda to nie wpuszcza na poklad samolotu. Nie wiem co robić. Napisalam im maila ale nie wiem czy odpowiedzą bo wylot mam za tydzień. Bardzo proszę o pomoc!!


A na powrotny lot możesz wpisać informacje o dokumencie? Z tego co pamiętam też nie podawałem żadnych informacji na lot DO Maroka, na powrotny już wołało o dane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Cze 2015 22:21 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 2
Tak w lot powrotny mogę wpisać te dane i już to zrobiłam.

-- 01 Cze 2015 22:23 --

dj3500 napisał(a):
A nie możesz teraz dodać? Z tego co pamiętam to można było jakoś cofnąć tę odprawę online i zrobić jeszcze raz (trzeba potem ponownie wydrukować bilety). Poza tym jeśli przeszło bez tego, to chyba nie może być aż takie obowiązkowe.

No i nie panikuj tak, piszesz jak gdyby była 1h do odlotu :)


A nie wiesz jak można to cofnąć? Bo już patrzyłam sto razy i nie wiem gdzie.... a panikuję, bo pierwszy raz mam taką sytuację i boję się żeby problemów nie było na lotnisku :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Cze 2015 22:54 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Jeśli przy odprawie TAM system nie kazał Ci nigdzie wpisać tych danych to jest ok. Sama mówisz, że na powrót takie dane były wymagane.
Michau zresztą to potwierdza ;)
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Cze 2015 16:32 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
Witam,

to mój pierwszy post, ale do rzeczy:
od kilku dni usiłuję zarezerwować lot z Krakowa do Hamburga (dla 2 osób, + powrót), niestety pod koniec całego procesu, po wpisaniu danych karty debetowej (mam ważną kartę MasterCard - która jest przy wyborze wymieniona) pojawia się taki komunikat:

*****
"Ostrzeżenie: cena uległa zmianie
Ze względu na wysokie zapotrzebowanie, niektóre z wybranych cen biletów nie są już dostępne. Nadal możesz kontynuować, rezerwując je po nowej cenie.

2015-07-14 Kraków do Hamburg Lot 3498 136 zl
2015-07-19 Hamburg do Kraków Lot 3497 144 zl

Pierwotna cena rezerwacji wynosiła 0 zl. Nowa cena łączna rezerwacji wynosi 629 zl.
Aby zaakceptować zmiany i ukończyć rezerwację, kliknij przycisk „Kontynuuj” lub wybierz opcję „Rozpocznij od nowa”, aby powrócić na stronę główną i dokonać nowej rezerwacji."

*****
Sęk w tym, że wymienione ceny są takie same jak wybrane przeze mnie w rezerwacji (czyli nic się nie zmienia) a wybranie
"Kontynuuj" lub przycisku "Dalej" (po prawej stronie) nie powoduje ukończenia rezerwacji (dalej strona z tym komunikatem).
Dodam, że dla pewności próbowałem rezerwować na dwóch różnych przeglądarkach, z wyłączonymi Adblockami itp.

Może ktoś miał podobny przypadek?

Pozdrawiam

Wojtek, Kraków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Cze 2015 16:47 

ja tam widzę cenę dla 2 osób tam i z powrotem łącznie za 561 zł (karta debetowa), 573 zł kartą kredytową bez bagażu rejestrowanego w cenie.
Jak dla mnie zapewne problem jest gdzieś po stronie karty (wskazany kontakt z bankiem wystawcą karty co do kwot blokad do transakcji internetowych i czy w ogóle są one aktywowane)
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Cze 2015 17:29 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
A karte jaka masz?

Gladka czy wypukla?

-- 10 Cze 2015 17:32 --

15:00
KRK 1 h 30 min
Bezpośredni
Bezpośredni
16:30
HAM
18:45
HAM 1 h 30 min
Bezpośredni
Bezpośredni
20:15
KRK

277za os
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:19 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
Karta wypukła

Kian napisał(a):
A karte jaka masz?

Gladka czy wypukla?

-- 10 Cze 2015 17:32 --

15:00
KRK 1 h 30 min
Bezpośredni
Bezpośredni
16:30
HAM
18:45
HAM 1 h 30 min
Bezpośredni
Bezpośredni
20:15
KRK

277za os
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:21 

czy karta jest płaska, czy wypukła nie ma tu żadnego znaczenia (wyżej napisałem co ma), system rezerwacji po wprowadzeniu nr karty sam rozpozna czy jest ona debetowa czy kredytowa
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 10 Cze 2015 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Jeśli na stronie U2 nie możesz zapłacić to spróbuj u pośredników.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Cze 2015 20:00 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
Własnie dzwoniłem na infolinię banku ale wszystko jest ok jesli chodzi o kartę.


Anonymous napisał(a):
ja tam widzę cenę dla 2 osób tam i z powrotem łącznie za 561 zł (karta debetowa), 573 zł kartą kredytową bez bagażu rejestrowanego w cenie.
Jak dla mnie zapewne problem jest gdzieś po stronie karty (wskazany kontakt z bankiem wystawcą karty co do kwot blokad do transakcji internetowych i czy w ogóle są one aktywowane)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Cze 2015 20:08 

sam zakup na stronie internetowej easyjet jest stosunkowo prosty, tak więc nie wiem w czym rzecz (możesz poprosić np. na popularnym portalu zakupowym oferentów pośredniczących w zakupie np. " Rezerwacje Ryanair Wizzair inne - Rabaty" czasami nawet taniej lub zakupić na stronach pośredników jak napisano ci wcześniej)
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Cze 2015 20:42 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
Oczywiście biorę to pod uwagę

Anonymous napisał(a):
sam zakup na stronie internetowej easyjet jest stosunkowo prosty, tak więc nie wiem w czym rzecz (możesz poprosić np. na popularnym portalu zakupowym oferentów pośredniczących w zakupie np. " Rezerwacje Ryanair Wizzair inne - Rabaty" czasami nawet taniej lub zakupić na stronach pośredników jak napisano ci wcześniej)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 11 Cze 2015 20:12 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 5
Po wielu próbach udało mi się ukończyć rezerwację, z wykorzystaniem mało znanej acz bardzo szybkiej przeglądarki Green Browser, choć trudno powiedzieć czy to zadecydowało. W internecie znalazłem kilka informacji że taki własnie błąd wystepował (także za granicą), ale bez rozwiązania. Najprawdopodobniej coś tam (w systemie rezerwacji przewoźnika) "przeskoczyło" i moglem wreszcie zarezerwować, choć straciłem 3 dni + trochę wiecej pieniędzy (ale mniej niż prowizja ewentualnego pośrednika).

Pozdrawiam

Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Lip 2015 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Ech, nie wiedziałem że mi się to kiedyś zdarzy, ale jednak. Pomyliłem daty rezerwacji (na szczęście w jedną stronę) ale chciałbym spróbować to jeszcze odkręcić. Myślicie, że jest na to wogóle szansa. Potrzebowałbym przebukować o miesiąc do przodu. Rezerwację robiłem wczoraj. Zmiana z opłatą cennikową wychodzi drożej niż nowe bilety.


EDIT: Doczytalem, że komuś się udało dodzwonić na 703 203 988 i zmienić ale u mnie automat odpowiada, że rozmowy są zablokowane...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Lip 2015 17:18 

Spróbuj zapytać na ich FB co robić
https://pl-pl.facebook.com/easyJetPolska

bo polskego nr. telefonu z tego co mi wiadomo nie ma
Góra
 PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 20 Lip 2015 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Shaq napisał(a):
Ech, nie wiedziałem że mi się to kiedyś zdarzy, ale jednak. Pomyliłem daty rezerwacji (na szczęście w jedną stronę) ale chciałbym spróbować to jeszcze odkręcić. Myślicie, że jest na to wogóle szansa. Potrzebowałbym przebukować o miesiąc do przodu. Rezerwację robiłem wczoraj. Zmiana z opłatą cennikową wychodzi drożej niż nowe bilety.


EDIT: Doczytalem, że komuś się udało dodzwonić na 703 203 988 i zmienić ale u mnie automat odpowiada, że rozmowy są zablokowane...


napisz mejla z tego, ktorym rezerwowales i napisz, ze sie pomyliles
jezeli zrobisz to w przeciagu 24h od momentu rezerwacji, zaplacisz tylko ewentualna roznice w cenie biletow bez oplaty za zmiane rezerwacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group