Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Sty 2017 21:57 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 1
Cześć,

zamierzamy lecieć easyJetem w 4 osoby, jednak tylko ja z tych czterech chciałbym mieć wykupione miejsce, reszta losowy przydział. Czy da się to osiągnąć w systemie kupując dla 4 osób? Czy trzeba osobno dla 3 i 1? Mam wrażenie, że system oczekuje, że wybiorę miejsca dla 4 osób, ale ja nie chcę. Ale może gdzieś coś można kliknąć albo po kupieniu biletów można to załatwić albo jeszcze inaczej...

Pozdrawiam,
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 09 Sty 2017 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Pamiętaj, że robiąc dwie rezerwacje (3+1) dwukrotnie zapłacisz opłatę manipulacyjną (60 zł). Ale inaczej nie wybierzesz pojedynczego miejsca.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jajcek uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 10 Sty 2017 19:28 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Ja bym najpierw kupił lot, a potem zajrzał do opcji zmiany rezerwacji. Wydaje mi się, że np. nie da się kupić bagażu tylko dla jednej osoby wraz z lotem, ale już chwilę potem można to zrobić. A jak i to będzie niemożliwe, to zawsze zostaje infolinia, na której można też zrobić niektóre rzeczy niewykonalne na stronie (np. lecąc A-B-A dodać bagaż tylko do A-B).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:15 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Hej!

Próbuje od wczoraj zarezerwować 2 bilety z Easyjet. Najpierw były problemy z kartą a teraz problem z ceną :

Ostrzeżenie: cena uległa zmianie

Ze względu na wysokie zapotrzebowanie, niektóre z wybranych cen biletów nie są już dostępne. Nadal możesz kontynuować, rezerwując je po nowej cenie.

Widoczne poniżej ceny dotyczą jednego pasażera i obejmują podatki oraz opłaty. Widoczne poniżej loty podlegają zmianie ceny:
- 2017-04-20 Kraków do Paryż Charles de Gaulle Lot 3816 188 zl
- 2017-04-23 Paryż Charles de Gaulle do Kraków Lot 3817 145 zl

Pierwotna cena rezerwacji wynosiła 0 zl. Nowa cena łączna rezerwacji wynosi 666 zl.

Przycisk kontynuuj nie działa a "wróć do poprzedniej strony" kieruje mnie na angielską wersje strony :/

Czytałam że jedyną opcja było kiedyś rezerwowanie pojedynczych biletów. Czy nie ma innej opcji? Wychodzi to oczywiście wtedy drożej + nie mam pewności czy się nie okaże kupując 1 bilet, że braknie ich ( wiem mało możliwe a jednak)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:34 

Kompletnie nie kumam z czym ty masz problem, być może przed rezerwacją wyczyść historię ciasteczek i ponownie uruchom komputer
Sama rezerwacja błaha w swej prostocie: po wybraniu lotów, kliknięciu i ich podświetleniu klikamy na kontynuuj, potem cały czas Dalej (cena na teraz dla 2 osób w dwie strony 667/673)
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:38 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Tak wszystko podaje przechodzę dalej po podaniu karty kredytowej wyskakuje mi okno cena uległa zmianie. I nic dalej nie mogę zrobić klikanie w kontunuj też nic nie daje.

Poniżej zrzut.

Załączniki:
easy.JPG
easy.JPG [ 92.85 KiB | Obejrzany 7351 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale to chyba logiczne, że linia nie oferuje na swojej stronie biletów za 0 zł, czytając powyższą informację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:43 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Po 1 przejściu z płatności na tą stronę cena wynosiła 666 i zmiana na 666 po kliknięciu kontynuuj zmieniono cenę na 0 wiec chyba mają jakiś błąd na stronie i to jest wina tych wszystkich problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:14 

Na 1 stronie tego tematu masz bliźniaczy problem i informację co pomogło, na 2 stronie tego tematu telefon do Easyjet, by dokonać rezerwacji przez telefon (ale nie ma polskiej infolinii)

A i w tych samych datach z Krakowa na teraz loty Ryanair do/z Paryż Beauvais dla 2 osób w obie strony za łącznie 576 zł + dojazd do Paryża
Góra
 PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:30 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Tak tyle że ląduje się dość daleko od Paryża a chcemy zamówić taxówke / samochód prywanty bo to prezent z okazji rocznicy ślubu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Sty 2017 14:22 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
można też kupić bilety na "samochód prywatny". 13€ w jedną stronę, busparis 9 osobowy
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Easy trábi na stronie, ze nalezy wydrukowac BP, probowal ktos ostatnio w Berlinie i CPH z mobilna karta w pdf ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:48 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
we wtorek w Berlinie korzystałem z karty mobilnej w aplikacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:50 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
A to normalnego PDF odpalę, bez nerwacji. Dzieki
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 22 Lut 2017 18:43 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 1
Witam. Mam taką sytuację, że już 5 razy kupowałam bilet z EasyJet. Rezerwacja się pokazywała, po czym od razu się odprawiałam. Wszystko w porządku. Po kilku godzinach ponownie się loguję a tu brak rezerwacji a po ok. 3 dniach zwrot pieniędzy na konto. Próbowałam również kupywać bilet z innych kart płatniczych i raz założyłam nowe konto na EasyJet i ta sytuacja się powtarza. Myślałam również, że może EasyJet mnie zablokował ale innej osobie też nie mogę kupić biletu. Dzwoniłam również na angielską infolinię i niestety nie wiedzą dlaczego jest anulowana transakcja, zaproponowali udanie się na lotnisko i zakupienie tam biletu. Z tym problemu nie ma ale doliczają sobie prowizję 200zł. Może ktoś mi to wyjaśnić. Dziękuję z góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Lut 2017 19:11 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Skoro to z ich winy, to wytłumacz w kasie na lotnisku sytuację, to jest szansa, że nie będziesz musiała zapłacić prowizji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Mar 2017 21:48 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Cześć,
Lecę na trasie Berlin - Prisztina i trzy dni później mam powrót na tej samej trasie.
Pierwszy raz lecę EasyJetem - czy to normalne, że w pierwszą stronę na kartach pokładowych nie była wymagana informacja o dukemencie tożsamości, a w drugą stronę już tak?
Może to banalne pytanie, ale do tej pory nie spotkałem się dokładne dane nie były wymagane i nie zostały dodane do karty.
Dziękuję za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 06 Mar 2017 21:58 

Tak ,to normalene przy lotach z unii do kraju poza unią.
Góra
 PM off
blazejdaw uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:29 

Rejestracja: 04 Maj 2013
Posty: 79
Miałem z żona lecieć w najbliższą środę do Faro z Berlina Easyjetem. Bilety już dawno kupione. W międzyczasie okazało się, że żona jest w ciąży. Wszystko było dobrze aż do wczoraj i teraz nie ma mowy o żadnym locie. Da się jakoś odzyskać chociaż część pieniędzy? Kiedyś czytałem tu na forum o zwrocie podatków. To dalej obowiązuje? Jak się za to praktycznie zabrać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 16 Kwi 2017 20:22 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 40
Loty: 32
Kilometry: 35 695
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób żeby zakupić np trasę Kraków >> Genewa dla 3 osób, a potem dodając kolejny odcinek lotu przypuśćmy Genewa >> Faro tylko dla dwóch osób ? Chodzi mi żeby to było na jednej rezerwacji wszystko. Jeśli tak, to proszę o pomoc, bo niestety nie umiem dojść do tego... Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: trunks oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group