Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Paź 2014 11:59 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
joseph napisał(a):
jakie musza byc wymiary bagazu rejstrowanego? nigdzie nie widze na stronie..


Co do zasady żaden Bagaż Rejestrowany nie powinien przekraczać całkowitego wymiaru (to znaczy długość + szerokość + wysokość) 275 cm, za wyjątkiem pozycji dopuszczonych do przewozu jako Sprzęt Sportowy.

Punkt 20.4.4 Ogólnych Warunków

http://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#42 PostWysłany: 01 Lut 2015 01:27 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Czy do rezerwacji zrobionej przez OTA da się dokupić bagaż rejestrowany?
Wchodzę w rezerwację ale nic poza odprawą nie można tam wybrać...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Kwi 2015 22:06 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 7
Hej
szybkie pytanie - mam kupione bilety na jednej rezerwacji na lot w dwie strony luton - Rejkiawik i Rejkiawik - luton. Czy jak chce wykupić bagaż rejestrowany klikając przy tym pierwszym locie (dołączone zdjecie), to obejmuje on oba loty czy tylko jeden ? Cena wyświetla sie 206 zł co sugerowałoby że bagaż jest na oba loty, ale chcę się upewnić.

Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG [ 38.72 KiB | Obejrzany 8685 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Cze 2015 09:52 

Rejestracja: 03 Cze 2015
Posty: 6
Tam to rzeczywiście jest namieszane ale wydaje się, że rezerwacja jest na oba loty jako dla planu podróży czyli w dwie strony ale mogę się mylić. Czy może to ktoś potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 03 Cze 2015 10:11 

Rejestracja: 01 Mar 2014
Posty: 6
Loty: 35
Kilometry: 62 486
A co z wózkiem dziecięcym? Czy jest za darmo dla dziecka 3 latka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 03 Cze 2015 13:34 

Rejestracja: 03 Cze 2015
Posty: 6
@dorkaaa z ciekawości zadzwoniłem na infolinie - dla twojej rezerwacji jak na zdjęciu za bilet placisz od razu w dwie strony czyli 206zł za dwie strony. Jakbys chciala tylko w jedną ( w tamtą) to i tak 206 zł policzą. Jak byś chciała tylko na powrotną to wtedy najlepiej zarezerwować po wylądowaniu i wtedy stawka będzie mniejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberpunk64 uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 15 Wrz 2015 16:54 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jesli temat był to przepraszam....Lecę z Berlina easyjetem... nie wiem czy polecę z bagażem rejestrowanym czy bez....moje pytanie-czy można kupić najpierw bilet ,a bagaż rejestrowany dokupic przed samym odlotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Wrz 2015 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
mozesz dokupic bagaz nawet maks. 2-3h przed godzina planowanego lotu i jezeli nie odprawiles sie online, po tym jak odprawisz sie online bagaz mozesz dokupic tylko przez call center albo na lotnisku
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 06 Paź 2015 09:36 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
Hej,
Mam zamiar kupic lot w dwie strony(na jednej rezerwacji) ale nie jestem jeszcze pewien czy bagaz rejstrowany bedzie potrzebny mi na oba odcinki podrozy,
Jesli dobrze rozumiem, moge wykupic opcje bagazu tylko na jeden z lotow juz po zakupieniu biletu? (czy nadal najkorzystniej wychodzi dodanie bagazu przez telefon?)
Z tego co widzialem,na razie najlepiej pasuje mi opcja z easyjetem ale czy takie same zasady sa dla ryanair i wizzair? (nie chce spamowac z ta sama wiadomoscia w roznych tematach.

Dzieki i sorry za brak polskich znakow:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Lip 2016 10:51 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Dołączę się do tematu. Czy cena za bagaż rejestrowany jest mniejsza podczas rezerwacji niż dodając potem? I czy zależy od czegoś poza kierunkiem (np. od daty, lub od tego ile czasu zostało do lotu)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 10 Lip 2016 18:04 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Odpowiem sam sobie, a nuż się przyda:
easyJet napisał(a):
Hold bag cost varies depending on various factors such as the route,the time when you add the bag and how busy the flight is.Hold bag price is never constant and it keeps fluctuating.It is economical to add a hold bag when making a reservation or adding it much ahead of the flight date.This can be done online via manage bookings account or by contacting us on 0330 365 5000. Any changes or additions to a booking can be done 2 hours prior to the flight departure time only.

W każdym razie, cena podczas rezerwacji nie wydaje się różnić od tej, gdy bagaż dodaje się zaraz po rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Sie 2016 17:58 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Wlasnie sie wkopalem w bagaz rejsowy Easyjet, mam bilety w dwie strony na jednej rezerwacji bagaz rejsowy tylko w jedna strone i koszt mimo to za dwa kierunki 42EUR nie da sie tego zmienic.

Jesli kupowal bym po jednym locie na jednej rezerwacji to owszem 18EUR za bagaz rejsowy place,
co ciekawe mam stare rezerwacje tam i spowrotem na ktorych juz jedna strona sie odbyla a druga jeszcze nie i na tych rezerwacjach moge dodac bagaz do tego jeszcze nieodbytego odcinka za jedyne 16EUR.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 11 Sie 2016 18:02 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Możliwe, że przez infolinię da się dodać tylko w jedną stronę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 12 Sie 2016 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Tylko infolinia lub jeżeli potrzebujesz bagaż na lot powrotny po wykonanym locie outbond


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Wrz 2016 14:07 

Rejestracja: 05 Lis 2015
Posty: 19
dj3500 napisał(a):
Odpowiem sam sobie, a nuż się przyda:
easyJet napisał(a):
Hold bag cost varies depending on various factors such as the route,the time when you add the bag and how busy the flight is.Hold bag price is never constant and it keeps fluctuating.It is economical to add a hold bag when making a reservation or adding it much ahead of the flight date.This can be done online via manage bookings account or by contacting us on 0330 365 5000. Any changes or additions to a booking can be done 2 hours prior to the flight departure time only.

W każdym razie, cena podczas rezerwacji nie wydaje się różnić od tej, gdy bagaż dodaje się zaraz po rezerwacji.


Zastanawiam sie nad rezerwacja w EasyJet, a nigdy wczesniej nie korzystalem z tego przewoznika. Wlasnie rozwazam dodanie bagazu rejestrowanego pozniej,
po dokonaniu rezerwacji. Testowal ktos i moze potwierdzic na 100%, ze cena pozniej poprzez dodanie chocby online nie jest wieksza jak podczas rezerwacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 06 Wrz 2016 14:18 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Gdy dodasz ZARAZ PO rezerwacji, to będzie taka sama. Ale potem może się nieco zmieniać w czasie (pewnie nie na mniejszą :P).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Wrz 2016 14:22 

Rejestracja: 05 Lis 2015
Posty: 19
No wlasnie zaraz po - mnie nie interesuje ;) Lot chce zarezerwowac na marzec, ale jak mam przeplacac, tez pytanie ile, to juz wole na starcie go dodac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Cze 2017 22:38 

Rejestracja: 27 Kwi 2013
Posty: 14
Cześć,
Kupiłem bilet w dwie strony, chciałbym dokupić bagaż rejestrowany ale tylko na lot powrotny. Czy jest taka możliwość? Czy jest możliwość dodania bagażu rejestrowanego po odprawie online? Ile to kosztuje ? dzięki serdeczne za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 25 Cze 2017 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Piotres napisał(a):
Cześć,
Kupiłem bilet w dwie strony, chciałbym dokupić bagaż rejestrowany ale tylko na lot powrotny. Czy jest taka możliwość? Czy jest możliwość dodania bagażu rejestrowanego po odprawie online? Ile to kosztuje ? dzięki serdeczne za pomoc!


Kup dopiero po tym jak wykorzystasz pierwszy odcinek, ewentualnie przez hotline
Koszt zależy od terminu i trasy, ale jest to połowa tego jakbyś kupił przed wylotem


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotres lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 04 Wrz 2017 16:09 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 1
Zrobiłam dziś na siebie i 2 znajomych odprawę online na Easy Jet . 2 osoby mają mieć tylko bagaż podręczny, 1 bagaż nadawany, jednak na potwierdzeniu pod numerem rezerwacji we wszystkich 3 rezerwacjach mam znaczek dużej walizki na kółkach , czy coś jest źle zrobione ? czy to tylko znaczek ? jak sprawdzić jakie faktycznie mamy zarejestrowane bagaże?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź ... z góry serdecznie dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group