Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2011 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Być może część z Was już to wie, wszak większość to "stali" klienci linii lotniczych ;) ale jeśli dokupuje się bagaż rejestrowany w easyJet to, jak w temacie, taniej wyjdzie przez telefon - 50 zł w jedną stronę.
Tymczasem na stronie widnieje informacja, że przy rezerwacji on line za bagaż zapłacimy 160 zł (lub 175 zł, jeśli zdecydowaliśmy się dodać bagaż później).
Co ciekawe, podają, że "Każda zmiana podlega opłacie zł 175 (o zł 45 taniej niż w telecentrum) z dopłatą różnicy w taryfach od osoby za lot" a ja dokupując bagaż przez telefon w obie strony zapłaciłam 100 zł.

Dodatkowo - płacąc kartą VISA ELECTRON nie zapłacimy haraczu ;)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 14 Cze 2014 23:11, edytowano w sumie 1 raz
czytelność opisu tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 18 Cze 2011 16:39 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 27
Zbanowany
Cytuj:
Tymczasem na stronie widnieje informacja, że przy rezerwacji on line za bagaż zapłacimy 160 zł (lub 175 zł, jeśli zdecydowaliśmy się dodać bagaż później).
Co ciekawe, podają, że "Każda zmiana podlega opłacie zł 175 (o zł 45 taniej niż w telecentrum) z dopłatą różnicy w taryfach od osoby za lot" a ja dokupując bagaż przez telefon w obie strony zapłaciłam 100 zł.


Skąd te ceny ?

Opłata 175 złotych jest chyba tylko w przypadku zmiany nazwiska, bądź lotu.

Ostatnio osobiście dokładałem bagaż rejestrowany do rezerwacji w Easyjet i zapłaciłem 68 złotych (visa electron).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Cze 2011 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
160 zł to cena jaka widnieje podczas robienia rejestracji on line, co do tych 175 zł to sami podali, że "każda zmiana" jej podlega.
W jaki sposób dokładałeś bagaż? Czy te 68 zł. to cena za jedną czy w dwie strony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Cze 2011 18:38 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 25
Loty: 37
Kilometry: 87 856
Mam pytanie trochę związane z dodatkowym bagażem. Zabardzo nie rozumiem polityki firmy mimo ze wykupię dodatkowy bagaż to i tak muszę się zmieścić w 20kg , chyba że zapłacę za każdy kg 9E. W jaki sposób da się to obejść lub skorzystać z tego. Mam lot z Teneryfy do Berlina na październik za 28E jednak bagażu będę miał więcej niż 20kg.Macie jakieś propozycje , może inne linie.?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Cze 2011 18:51 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 27
Zbanowany
Cytuj:
160 zł to cena jaka widnieje podczas robienia rejestracji on line, co do tych 175 zł to sami podali, że "każda zmiana" jej podlega.
W jaki sposób dokładałeś bagaż? Czy te 68 zł. to cena za jedną czy w dwie strony?


Cena dotyczy podróży w jedna stronę, mianowicie CDG - KRK. Zapomniałem wybrać opcji bagażu przy kupowaniu biletu, więc dołożyłem go później przez stronę Easyjeta. Też się zastanawiałem czy nie będzie mnie to kosztować 175 złotych (a informacji o cenie dołożenia znaleźć nie mogłem), jednak całość jak się okazało wynosi 68 pln.

Edit: właśnie sprawdziłem rezerwację i jest 60 złotych, a nie 68.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Cze 2011 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
W każdym razie przez telefon wychodzi po 50 zł w jedną stronę. No ale jeśli doliczyć koszt rozmowy to może faktycznie wyjdzie na to samo :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Cze 2011 08:41 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 3
mnie, kilka dni temu, dokupienie bagażu rejestrowanego przez stronę easyJet, kartą VisaElectron, kosztowało równo 50pln.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Lip 2011 10:24 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 27
Zbanowany
Mam jeszcze pytanie odnośnie bagażu rejestrowanego w Easyjet. Tak jak wcześniej pisałem na lot CDG - KRK dokupiłem 1 sztukę bagażu rejestrowanego. Na potwierdzeniu rezerwacji jest pokazane że został dodany i opłacony.

Natomiast dzisiaj pojawiła się opcja wydruku kart pokładowych i tam nigdzie nie ma wzmianki o bagażu rejestrowanym. Pisze tylko o jednej sztuce bagażu podręcznego. Czy tak ma być, czy jest jakiś błąd ? Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Lip 2011 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Ja dokupiłam bagaż na 2 dni przed wylotem, dostałam potwierdzenia na maila, ale na karcie pokładowej też miałam, że tylko jedna sztuka podręcznego. Wydrukowałam potwierdzenie i z obiema kartkami oddawałam bagaż. Nie było żadnego problemu. Pani w Atenach nawet nie spojrzała na potwierdzenie dokupienia bagażu. Mają to przecież w systemie, po wpisaniu numeru rezerwacji pojawi się info czy bagaż rejestrowany jest dodany czy nie. Wydruk jest chyba głównie po to, gdyby jakiś problem się pojawił. Tak więc nie masz się czego bać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Lip 2011 15:06 

Rejestracja: 27 Mar 2010
Posty: 261
niebieski
w dodatku call center jest w Polsce, więc jak dobrze dogadacie się, to można i gadać po polsku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 02 Lip 2011 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Dokładnie to call center easyJeta jest w Poznaniu :mrgreen:

Dla zainteresowanych podaję numery tel:
Poland

(Polish Speaking)
703 103 988 (Landline)
703 203 988 (Mobile)

Calls to this number will be charged at PLN 0.36 per minute from a landline. Mobile charged at PLN 1.28/min
Daily 08:00 - 20:00
UK Local
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Lip 2012 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Czy ktoś ostatnio dokupywał bagaż rejestrowany przez call center bądź on-line i może powiedzieć jak to cenowo wygląda? Na stronce widnieje cena 160 za bagaż, a mnie ciekawi ile faktycznie pobierają przy dodaniu on line bądź przez call center (zważywszy na poprzednie posty).
Za 3 tyg. wylatuję i dobrze by było wiedzieć, gdzie jest taniej ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Lip 2012 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Ok, sama sobie odpowiedziałam na pytanie - a więc dodanie bagażu rejestrowanego przez infolinię kosztuje 150 zł w dwie strony (jeśli płaci się Visą debetową).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Wrz 2012 11:15 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
A dodanie kupienie bagażu rejestrowego wraz z biletem na stronie easyjet? 120 za jedną stronę, czy 120zł to już cena za bagaż tam i z powrotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Sty 2014 20:38 

Rejestracja: 14 Lip 2013
Posty: 2
Jadę pierwszy raz do Belfastu w dniach 4-11.02 br.linią EasyJet. Chcę kupić bagaż rejestrowy. Czy mam kupić na lot tam i z powrotem osobno (2x196), czy wystarczy kupić tam za 196zł i z powrotem już jest zapłacony. Liczą na stronie EasyJet za bagaż 196 zł, stąd moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Sty 2014 21:23 

Ten bagaż za 196 zł to jest w dwie strony. Linie Easy Jet liczą sobie za bagaż rejstrowany na odcinek lotu ponoć 22E /98 zł/ Oczywiście że możesz przy zakupie wybrać tylko opłatę za bagaż na jednym odcinku.
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Mar 2014 22:14 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 25
Loty: 15
Kilometry: 19 655
Podbijam temat: czy ktoś wie, czy nadal można przez telefon taniej zapłacić za bagaż rejestrowany dodając go po rezerwacji lotu? A jeśli tak, to ile to kosztuje? Jedziemy do Marakeszu i chcemy kupić tylko na powrót..
Z góry dziękuję:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 11 Mar 2014 22:25 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 245
niebieski
skorp napisał(a):
Podbijam temat: czy ktoś wie, czy nadal można przez telefon taniej zapłacić za bagaż rejestrowany dodając go po rezerwacji lotu? A jeśli tak, to ile to kosztuje? Jedziemy do Marakeszu i chcemy kupić tylko na powrót..
Z góry dziękuję:)


Jeśli chyba nie zadzwonisz to się nie dowiesz. Ja też mam z tym dylemat bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji. A jak dodaję bagaż do wyskakuje mi od razu na dwa segmenty (RT). Dlatego będąc już po przylocie wykonam telefon by dodać bagaż tylko na powrót. Pożyjemy zobaczymy. Chyba, że ktoś z zainteresowanych będzie wiedział i napisze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Mar 2014 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 944
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Podbijam temat - ktoś coś słyszał w zakresie dodawania bagażu tylko na lot powrotny a nie na RT?
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Mar 2014 23:31 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
Jak wyladujesz na miejscu to wtedy wejdz na strone przewoznika i dodaj bagaz na lot powrotny :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group