Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lut 2014 22:17 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 5
Witam!
Linie lotnicze Ryanair-lot do Barcelony.Czy można mieć przy sobie - tzn w bagażu podręcznym - e-papierosa i liquid do niego?Będę bardzo wdzięczna za konkretną odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Lut 2014 22:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Można...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lut 2014 22:31 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 5
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.Możesz mi jeszcze powiedzieć czy papierosek może być "załadowany" czy pusty,rozkręcony na części?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lut 2014 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
alicja1956 napisał(a):
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.Możesz mi jeszcze powiedzieć czy papierosek może być "załadowany" czy pusty,rozkręcony na części?

Jak sobie życzysz. Możesz mieć gotowego do użycia e-papierosa w kieszeni i drugiego w podręcznym. Jeśli masz odwagę i umiesz to robić dyskretnie, to możesz nawet vapować na pokładzie. A w toalecie samolotu to bez żadnego problemu - czujniki nie reagują na parę wodną z e-papierosa. No chyba, ze używasz liquidów smakowych (vanilla, coffee etc.) - wtedy nie polecam, bo jednak z reguły czuć je w wydychanej mgiełce :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:09 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 5
No to kamień z serca...Wielkie dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam.Alicja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
alicja1956 napisał(a):
No to kamień z serca...Wielkie dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam.Alicja

Oczywiście z tym vapowaniem na pokładzie, to info nieoficjalne. Oficjalnie używanie e-papierosów na pokładzie jest zabronione. Ja, gdy to robię, robię to na własną odpowiedzialność i naturalnie nie otaczam się kłębami dymu, tylko vapuje tak, żeby wiedziała o tym jedynie zaufana osoba - czyli ja :D
Tak więc, żeby później nie było - wnoszenie e-papierosa w kieszeni czy też w bagażu jest bez żadnych restrykcji i jakiegokolwiek problemu. Używanie e-papierosa w samolocie (szczególnie w przedziale pasażerskim), to już całkiem inna historia 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ja tak coś czuję że zaraz się zacznie dyskusja czy to można czy nie można i czy wypada, podam od razu linka do tematu gdzie już taka dyskusja była: viewtopic.php?f=15&t=27825

Co byśmy się nie powtarzali ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:34 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 5
Chodziło mi głównie o to czy nie ma problemów z wniesieniem e-papierosa i liquidu w małej buteleczce w kieszeni czy bagażu podręcznym.Wapowanie na pokładzie to już inny problem - są miejsca gdzie trzeba jakoś wytrzymać bez i myślę,że samolot do takich miejsc należy /a szkoda!/. Dzięki za wszystkie odpowiedzi-już zaglądam do linka i wgłębiam się w temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2014 09:37 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 2
Ja ostatnio leciałem do Barcelony i nie było żadnego problemu z zabraniem sprzętu do samolotu. Palić się w środku nie odważyłem. Generalnie to wszędzie piszą, że e-palenie nie szkodzi: http://www.e-papieros.edu.pl/wp%C5%82yw ... nie.html#1 Jak jest naprawdę chyba nie wie nikt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Cze 2014 12:27 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 5
Trochę późno ale dzięki za odpowiedź.Ja już moją podróż wspominam.Także leciałam do Barcelony,wracałam z Girony i nie miałam żadnych problemów z e-papierosem.Oczywiście razem ze smartfonem i aparatem fotograficznym położyłam na taśmie.Liquid miałam w woreczku z innymi płynami.Podczas lotu nie wapowałam ale warunki były sprzyjające i gdyby lot był dłuższy niż ten /3 godz/,to może bym się skusiła puszczając parę w najbardziej niewidoczne miejsce.Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lip 2022 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
laiokon napisał(a):
Generalnie to wszędzie piszą, że e-palenie nie szkodzi: http://www.e-papieros.edu.pl/wp%C5%82yw ... nie.html#1 Jak jest naprawdę chyba nie wie nikt.

No zwykly papieros tez nie szkodzi jak sie raz zapali, rok, 5 lat.. efekt jest dopiero widoczny po wielu latach. Te elektroniczne sa zbyt krótko na rynku by jakies dane przedstawic - jak i zbyt wiele typów jest - takei co potezne chmury puszczaja i takie których wcale nie widac, juz nie mowiac o tysiacach rodzajów plynów. Na pewno nie zawieraja CO, taru i innych podobnych ze zwyklych papierosów wiec so o wiele lepsze niz zwykle - nikotyna sama w sobie "jedynie" tylko uzaleznia ale nie stwierdzono jej szkodliwego wplywu (nie mowie tu o spozyciu duzej ilosci).
Co do samolotu to na pokladzie poza toaleta - na pewno nie, ktos zauwazy i skonczymy w areszcie.
W toalecie róznie bywa, sam wchodzilem nie raz gdzie to raczej nie perfumy bylo czuc.. wiec ostroznie.
Jeszcze warto miec na uwadze gdzie lecimy bo np. w Dubaju sa nielegalne - i mozna slono zaplacic za posiadanie takowego. Juz nie mowiac o Rosji i koszykarce. Nawet w USA tez maja jakies dziwne podejscie do tego wiec polecam sprawdzic dokladnie gdzie lecimy zeby sie nie skonczyly wakacje zanim sie zaczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Lip 2022 21:23 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Do Singapuru też niby oficjalnie nie wolno ich wwozić. 3 lata temu wywołałem małą aferę na Changi. Oglądali, tłumaczyli, w końcu powiedzieli, że mogę wwieźć, ale nie mogę używać :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Lip 2022 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Nominuje do złotego kilofa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group