Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dublin - ceny lotów
#1 PostWysłany: 05 Gru 2015 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Hej, wiem, że pytanie 'czy czekać na niższe ceny lotów czy kupować' mogę równie dobrze zadać wróżce :D ale zupełnie nie wiem jak kształtują się ceny lotów do Dublina, więc może spytam tak - czy 228zł za bilet RT Ryanairem WAW-DUB-WAW to dobra cena czy zdarzają się lepsze? Będę wdzięczna za radę ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 05 Gru 2015 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
cena niezła czy są możliwe lepsze to zależy jaki termin Cie interesuje i czy może być lot z przesiadkami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Jak Ryanairem to chyba WMI - DUB - WMI ;)
Co do ceny to wydaje się spoko, 228zł w 2 strony jak na Dublin to całkiem przyzwoicie. Można zawsze liczyć na jakieś promocje ale żeby potem się nie okazało że wyszłoby drożej. Ja kupiłem ostatnio za 198zł z tym że mam powrót do Bydgoszczy GDN - DUB - BZG.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:15 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Zdarzają się też loty za 80 zł RT, tak jak mi WMI-Dublin-WMI, w styczniu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
O dzięki wielkie! Tak oczywiście chodziło mi o WMI-DUB-WMI :D Termin z jednej strony zwykły, żaden świąteczny itp. - początek marca, ale nieelastyczny, bo lecę na koncert (4.03) i też nie wiem czy linie lotnicze z tej okazji nie zrobią antyniespodzianki, czy w ogóle się nie przejmują takimi wydarzeniami :?:
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22497
Robią. Czasami wiedzą czy jakiś ważny mecz/koncert/wystawa to ceny idą w ciut górze.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Gru 2015 23:53 

Niektóre ceny w Ryanair są paranoją. Niedawno przeloty z Brukseli na Lanzarote były w styczniu po 9,99 e teraz są od 17,99 . Termin który mnie interesował w styczniu poszybował w górę do 268 e Wiadomo spadnie cena ,ale... czy coś interesującego jest tam 20 stycznia?
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Gru 2015 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@andrzejdz hmm a może wchodziłeś na stronę dość często Ryanaira i sprawdzałeś co chwila ceny? ;) W ten sposób można sobie dość "nieświadomie" podbić cenę, ja tak miałam w maju z lotem do Mediolanu Wizzem, lot na interesujący mnie termin ciągle rósł, ale z innego komputera nadal był niższy - takie cuda ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Gru 2015 10:35 

Rejestracja: 28 Sty 2013
Posty: 178
Loty: 62
Kilometry: 97 215
Odpowiem tak: w czwartek wróciłem z Dublina, cena za loty w 2 strony, kupione 3 tygodnie wcześniej, wyniosła 78 zł (przez stronę Ryanaira, nie musiałem martwić się czy ktoś się rozchoruje:)). W tym kontekście loty są "bardzo drogie".

Ale: jeśli chcesz lecieć na koncert, to kupuj. Wydarzenia mogą podbijać ceny do poziomów astronomicznych. W 2014 roku wracałem z Glasgow za 17 funtów. Dwa dni po zakupie biletów ceny na mój lot podskoczyły do... 179 funtów. Wytłumaczenie przyszło już na lotnisku - w samolocie było około 150 szkockich kibiców lecących na mecz reprezentacji, a cena podskoczyła po ogłoszeniu meczu sparingowego. Tutaj takiego przebicia bym się nie spodziewał, ale cena może wzrosnąć.

Przez kilka lat najniższą ceną na loty Ryanair z Polski było 168 zł, dopiero w ostatnim miesiącu się to zmieniło. Czyli nieco ponad 200 zł za bilety to nie tak drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 06 Gru 2015 10:51 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 996
niebieski
Był niższe ceny w styczniu, np. 79zł w 1 str. ale nie wiem czy to było normalne czy to dzięki temu, że Ryanair sypał promocjami jak z rękawa. Ja np. w odwiedziny i dla rozrywki lecę do Dublina w styczniu z Berlina przez Brukselę za 4 Euro OW złapane w promocji chyba 'czarny piątek' :P
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 07 Gru 2015 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Dzięki za podpowiedzi! Trudna decyzja w sumie.. do wyjazdu sporo czasu, może być jeszcze kilka promocji, ale nie wiadomo czy na ten termin, a niestety nie mogę zmienić dat w ogóle :/
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Gru 2015 20:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22497
A jaki to koncert? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Gru 2015 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Adele :)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Gru 2015 21:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22497
Raczej nie podrożeją ;)
Na U2 zawsze ceny idą do góry na loty do DUB albo przy innych "Irlandczykach" ;) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Gru 2015 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Też tak myślę, tym bardziej, że koncertów jest sporo i sporo dużo bliżej PL niż w Irlandii ;) Ale jak szaleć to na urodziny :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group