Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Kwi 2016 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
najlepsze lunche w Dubaju:

Domino w Novotelu / Ibisie Deira [resturacja jest wspólna dla obu hoteli]:
https://goo.gl/maps/ZqCPTiBBdeK2
pyszne [jednodaniowe + deser + napój] lunche za 50 AEDs, 3 dania dnia do wyboru
restauracja jest beznadziejnie oznaczona i z zewnątrz w zasadzie niewidoczna, natomiast jeśli wejdziecie do Ibisa bądź Novotelu, to obsługa was pokieruje

w Novotelu również druga restauracja, z buffetem "zjesz ile chcesz", też za 50AED jeśli dobrze pamiętam i też bardzo smacznie

w tych pieniądzach trudno znaleźć w Dubaju posiłki o porównywalnej jakości

w Ibisie jest też bar w którym w dni robocze codziennie przez 19 są happy hours i można dostać 2 piwa w cenie jednego

inne smaczne knajpy w Dubaju:
Vapiano: kilka minut piechotą od Mariny, tuż obok hotelu Media One, dokładnie w budynku Al Thuraya Tower 2
sieciówka którą pewnie wielu z Was zna z Europy. Ja bardzo lubię makarony w wykonaniu Vapiano. ok 75DHS za obiad [makaron + napój]. Pyszne, płatne osobno desery

bardzo dobra jest włoska knajpa w Radisson Blu Dubai Media City. Nie jest bardzo tanio [szczególnie drogo też nie], ale szczegółów nie pamiętam bo nie ja płaciłem.


Zaroob
https://www.zomato.com/pl/dubai/zaroob- ... entre-area
libańska kuchnia, ale - nie wiem jak to określić - podana zupełnie inaczej niż w innych libańskich knajpach w Dubaju. Poza tym miejsce jest bardzo sympatyczne, obsługa również. Ceny chyba przeciętne, bo jakoś nie zapadły mi w pamięć

Al Safadi
https://goo.gl/maps/mGSoD5fLnLy -- tuż koło stacji metra Al Rigga
Legitna libańska kuchnia podana w stylu klasycznym . Do tego można zamówić shishę
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#22 PostWysłany: 17 Maj 2016 21:32 

Rejestracja: 11 Sty 2011
Posty: 130
Loty: 117
Kilometry: 239 494
Image

Shakespeare & Co.(Sharjah)
http://LoveTravelWork.com/photograph/sh ... t-sharjah/

Według Tripadvisora najlepsza restauracji w Sharjah i moim zdaniem w pełni na to zasługuje. Świetne wnętrze. ceny o połowę niższe niż w Dubaju i fajny widok na tą ich zatokę, czy jak to tam nazwać. Jak ktoś jest w pobliżu to polecam tam zajrzeć.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 03 Cze 2016 14:04 

Rejestracja: 11 Sty 2011
Posty: 130
Loty: 117
Kilometry: 239 494
Małymi krokami zbliża się Ramadam, więc wrzuce mały przewodnik z ostatniego numeru TimeOut Dubai dotyczącego iftaru, czyli pierwszego posiłku, który spożywają muzułmanie po zachodzie słońca. Niestety większość lokalizacji znajduje się w hotelach 5 gwiazdkowych, więc i ceny dań nie najmniejsze, bo średnio 200AED od osoby. Może jednak ktoś skorzysta i opisze tutaj, czy warto :)

ImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 03 Cze 2016 14:49 

Rejestracja: 04 Lis 2012
Posty: 47
Ramadan w r.2016 zaczyna się 6.06 i trwa miesiąc. My lecimy akurat w sierpniu, a więc ominiemy te niedogodności. Czy ktoś z Was korzystał z bufetów "jesz ile chcesz" ? Jakie ceny? i adresy?
najlepiej w pobliżu metra :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Cze 2016 11:51 

Rejestracja: 11 Sty 2011
Posty: 130
Loty: 117
Kilometry: 239 494
latacz napisał(a):
Ramadan w r.2016 zaczyna się 6.06 i trwa miesiąc. My lecimy akurat w sierpniu, a więc ominiemy te niedogodności. Czy ktoś z Was korzystał z bufetów "jesz ile chcesz" ? Jakie ceny? i adresy?
najlepiej w pobliżu metra :)

Image

@latacz w Deira City Centre (przystanek metro pod tą samą nazwą) jest restauracje Colors Cafe, która ma buffet za około 40AED, więcej szczegółów na Zomato -> https://www.zomato.com/pl/dubai/colors-cafe-deira-city-centre-area

A jeżeli chcesz coś droższego to praktycznie w każdym hotelu znajdziesz buffet. Ceny od 100-200AED od osoby. Ja moge polecić The Collective w Grand Hyatt Dubai - 159AED od osoby http://dubai.grand.hyatt.com/en/hotel/dining/the-collective.html
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 14 Paź 2016 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Polecam Eat&Drink
Sieciówka. W menu przekrój przez różne kraje - szeroko pojęta kuchnia arabsko-azjatycka.
My byliśmy w tym - https://goo.gl/maps/rf4oxYRPKz52
Blisko metra - stacja Business Bay i jakieś 5min spaceru.
Ceny:
4-5 AED za kanapki i proste burgery
5-15 AED za inne burgery
15-25 AED różne azjatycke
8-12 AED zupy
15-25 AED różne arabskie
całe menu - http://www.eatanddrinkgroup.com/eatandd ... -menu.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
radziu89 uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 26 Gru 2016 17:42 

Rejestracja: 25 Maj 2015
Posty: 8
Przy stacji metra Al Rigga (po stronie Bollywoodu) 100m w stronę metra Union jest knajpa SANDWICH CLUB. Jedzenie tanie i bardzo dobre. Miejsca do siedzenia na zewnątrz. Dużo miejscowych kupuje tam na wynos. Godne polecenie są soki (0,5l ok 10 zł) - smak Mango najlepszy jaki w życiu piłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:47 

Rejestracja: 12 Maj 2015
Posty: 5
Ponieważ po dobrym jedzeniu trzeba się napić, to w okolicy metra Al Rigga polecam Jucie World - bardzo sympatyczny przybytek serwujący super soki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Lut 2017 21:26 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
Hej.

większość polecanych knajpek widzę w deirze, tak wiem tam najtaniej ;)

a okolice jumeirach publich beach albo mariny ?:) bardziej centrum? prawdopodobnie bede w Ibisie al barsha i jakos nie widze dojazdów do deiry na same obiady :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:12 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
A w okolicach stacji Sharaf DG co polecacie? Wiem, że do Malla nie daleko, ale nie wiem jak tam z cenami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Kwi 2017 13:58 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
Zaraz przy sharaf DG jest restauracja Eat and Drink, maja swoja stronę internetowa, fajne swieże i tanie jedzenie
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 03 Kwi 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Dokladnie jak wyżej. Bylam i przetestowałam - kanjpka co prawda mala, ale jedzenie dobre, dużo na talerzu i tanio.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 19 Kwi 2017 06:48 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
JIK napisał(a):
W tym poście będzie o tym pierwszym. W starej części Dubaju Al Hamriya/Al Ras znajdziecie bardzo dobrą restaurację Kachi Darbar(FB). Przykładowe ceny tego co my zamawialiśmy (polecam):

Butter Chicken: 18 AED
Chicken 65 (na ostro): 24 AED
Krewetki, dwie różne porcje: 24 AED
Mutton Afghani: 20 AED
Tandoori Roti (świeżo wypiekane): 1 AED = 1 placek (starczy do jednego posiłku)
Duża woda 1.5l: 2 AED
Mała woda 0.5L: 1 AED
Talerz surówek: 4 AED


Ponownie odwiedziłem Kachi Darbar(FB) jednak ceny głównych potraw nieco poszły w górę. Za Butter Chicken trzeba zapłacić 20 AED tyle samo zapłacicie także za Chicken Tikka Masala. Natomiast Butter Prawn Masala kosztuje 26 AED, a dodatkowa porcja krewetek kolejne 6 AED. Cena wody, surówki oraz Tandori Roti bez zmian.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Kwi 2017 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
zwierzak napisał(a):
Image

Shakespeare & Co.(Sharjah)
http://LoveTravelWork.com/photograph/sh ... t-sharjah/

Według Tripadvisora najlepsza restauracji w Sharjah i moim zdaniem w pełni na to zasługuje. Świetne wnętrze. ceny o połowę niższe niż w Dubaju i fajny widok na tą ich zatokę, czy jak to tam nazwać. Jak ktoś jest w pobliżu to polecam tam zajrzeć.



Mogę dostać link do Google
Maps ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 22 Kwi 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Marco Manno napisał(a):
zwierzak napisał(a):
Image

Shakespeare & Co.(Sharjah)
http://LoveTravelWork.com/photograph/sh ... t-sharjah/

Według Tripadvisora najlepsza restauracji w Sharjah i moim zdaniem w pełni na to zasługuje. Świetne wnętrze. ceny o połowę niższe niż w Dubaju i fajny widok na tą ich zatokę, czy jak to tam nazwać. Jak ktoś jest w pobliżu to polecam tam zajrzeć.



Mogę dostać link do Google
Maps ? :)



Możesz:

Www.Maps.Google.com

Nie ma za co!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Kwi 2017 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Zabawne :) nie mogę znaleźć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 28 Kwi 2017 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Zna ktoś miejsce z tego filmiku 2:52 się zaczyna :)

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 04 Maj 2017 08:00 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
shakespeare napisał(a):
Przy stacji metra Al Rigga (po stronie Bollywoodu) 100m w stronę metra Union jest knajpa SANDWICH CLUB. Jedzenie tanie i bardzo dobre. Miejsca do siedzenia na zewnątrz. Dużo miejscowych kupuje tam na wynos. Godne polecenie są soki (0,5l ok 10 zł) - smak Mango najlepszy jaki w życiu piłem.


Polecam. Smaczne, ceny spoko i soki miód w ustach.
Góra
 Profil Relacje PM off
shakespeare lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 15 Lis 2017 15:56 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 39
Pyszne jedzenie jest w restauracji Zaroob. Z tego co kojarzę, jest ich kilka. Ja byłam w tym na Sheikh Zayed Road i byłam zachwycona. Mniam mniam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 15 Lis 2017 17:34 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
chlebek arabski którym się zapchasz nawet jak zjesz sam 3,50AED /za 5 "nalesnikow"/ cały kurczak z różna 10AED czy wykwintnie? nie .
Ale brzuch zapchasz tak ze ciężko wstać i biegunka Ci nie grozi. Wystarczy przejść dowolną drogą w Deira.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group