Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lip 2011 21:21 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Kolejny z ciekawych open-jaw, $352.50 total. Możliwe kombinacje z Brukselą, Frankfurtem, itp.

Image
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 13 Lip 2011 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
WOW....

naprawde dobre promo...

napewno moj kumpel skorzysta ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lip 2011 10:31 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Świetna propozycja moim zdaniem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lip 2011 10:40 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Lepsze nawet jest SFO za niecałe 200zł więcej :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lip 2011 11:00 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Można też do Los Angeles za 378.5 USD:

Image

Szkoda, że wylot musi być z tylko Dublina. To zwiększa koszty.
Rezerwacja w klasie K, więc można zbierać mile M&M.
Bilety można kupić do 19 lipca.
Wyloty :
PERMITTED 24OCT11 THROUGH 16DEC11 OR 25DEC11 THROUGH
31MAR12 ON THE OUTBOUND TRANSATLANTIC SECTOR. SEASON
IS BASED ON DATE OF ORIGIN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lip 2011 18:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Bilety z akcji "hojne bmi" potaniały o kilka/kilkanaście dolarów. Np. SFO tańsze o $20 porównując do ceny wczorajszej. Wynika to z wahań kursów walut.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lip 2011 19:24 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 20
a ja mam pytanie techniczne - jak odnajduje sie takie ceny polaczen? ktos to przez przypadek odkrywa czy linia lotnicza robi to w celu promocji? dlaczego akurat takie miejsca wylotu i przylotu w europie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Lip 2011 21:01 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
kanar199 napisał(a):
dlaczego akurat takie miejsca wylotu i przylotu w europie?

Pewnie dlatego, żeby jak najmniej ludzi kupiło te bilety :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Lip 2011 23:13 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
Jest tez jeszcze Torronto i Montreal za ok.1000zł. Oferta ciekawa dla osob nie posiadajaacyh wiz do USA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lip 2011 23:16 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1569
niebieski
tylko chcąc dolecieć do dublina a potem wrócic z berlina w miarę rozsadnie to niewiele więcej wyjdzie płacąc lufie w czasie jej promocji do stanów.... ale ogólnie ciekawe połączenie.. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lip 2011 23:33 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
wszystko zalezy od tego czy potraktujesz wizyte w Dublinie i Berlinie jako koniecznosc czy dodatkowa atrakcje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lip 2011 07:13 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1569
niebieski
fakt, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Lip 2011 14:39 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Mam takie pytanko

Kupiłem trzy bilety do LA z Dublina i z powrotem do Berlina po 360$ - przez expedia.com - co mam zrobic dalej? Mam potwierdzenie ze kupione, oplacone ?

Co dalej ? Pierwszy raz kupuje przez Expedie i pierwszy raz do USA ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Lip 2011 16:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
NonamePL napisał(a):
Kupiłem trzy bilety do LA z Dublina i z powrotem do Berlina po 360$ - przez expedia.com - co mam zrobic dalej? Mam potwierdzenie ze kupione, oplacone ?

Po zalogowaniu się na Expedii do "My Itineraries" masz 6-znakowy kod rezerwacji oraz nr biletu. To Ci wystarczy do check-in. Rezerwację możesz też podejrzeć na www.checkmytrip.com
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Lip 2011 16:32 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Ok super - zgadza sie wszystko !;-)

Kupiłem dolot do Dublina z Warszawy przez Aerlingus po 340zł od osoby z bagazem itd - w Dublinie jestem o 14 i pewnie wynajmiemy jakis hotel bo do LAX startujemy z DUB dopiero nastepnego dnia o 10 rano ;-)

Czy w przypadku Aerlingus tez wystarczy kod rezerwacji ? Czy mamy wydrukowac jakis boarding card ewentualnie jakas odprawa online ?;-)

Pozdrawiam,
Michał
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Lip 2011 09:21 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Nie macie międzylądowania, tylko przesiadki:)
Mapa terminalu w Chicago jest tutaj: http://www.chicagotraveler.com/chicago- ... rt-map.htm
Na pewno macie odlot z terminalu 7 w Chicago? Terminal nr 7 jest w budowie - ukończenie w 2015 roku!
Jeśli odprawa amerykańska będzie w Dublinie, to 2 godziny wystarczą na przesiadkę. Trzeba będzie przejechać metrem pomiędzy terminalami. Jeśli się jednak spóźnicie na przesiadkę nie z waszej winy, to dostaniecie boardingi na następny lot. W USA nie ma tranzytu. Nawet jak się leci do innego kraju i następny samolot jest za 2 godziny to i tak dostaje się zezwolenie na 6 miesięcy pobytu. "Fizycznego biletu" nie dostaniecie, wystarczy podczas odprawy pokazać paszport i powiedzieć gdzie i o której godzinie lecicie, ewentualnie podać numer rezerwacji. Jak wam bardzo zależy na "fizycznym bilecie", to podczas odprawy można poprosić o wydrukowanie "Itinerary Receipt".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Lip 2011 10:06 

Rejestracja: 10 Lut 2011
Posty: 95
Rzeczywiście - terminal 7 zasugerowałem sie tym iż w LA mamy na takowym wysiasc ;-)

W Chicago wysiadamy w terminalu 1, a wsiadamy w terminalu 5 ;-) Dzieki za mapke.

Pytanie dla upewnienia - czy na pewno przechodzimy odprawe w Dublinie ? I rozumiem w Dublinie nadajemy bagaz juz do LA tak? I on za nami podąża ?;-) Nie odbieramy go w chicago tylko w LA dopiero tak ?

Co z przesiadka w Londynie ? To jest tranzyt w tym przypadku ?

Co jeśli nie zdarzymy - i jak udowodnic z kogo winy nie zdarzylismy na lot do LA ?

Ostatnie pytanie - Czy w przypadku Aerlingus tez wystarczy kod rezerwacji ? Czy mamy wydrukowac jakis boarding card ewentualnie jakas odprawa online ?;-) - Chodzi o lot Warszawa-Dublin.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za informacje ;-)
Michał
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Lip 2011 11:01 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Ktoś inny pisał o odprawie amerykańskiej w Dublinie, ja tego nie wiem. Jeśli chodzi o bagaż, to w Dublinie zostanie odprawiony do LAX, ale musicie się dopytać, bo na 99% bagaż trzeba odebrać na pierwszym lotnisku w USA (czyli Chicago), przejść z nim przez kontrolę celną i oddać na specjalnym stanowisku, prawdopodobnie na tym samym terminalu, ale też trzeba się dopytać po przylocie. Tak jest przy wylotach z innych lotnisk w Europie. Jeśli w Dublinie jest amerykańska odprawa, to może być inaczej. Na przykład w Toronto jest amerykańska odprawa paszportowa i celna. Co do Aerlingus, to zobacz na stronę internetową, powinny tam być po polsku wszystkie informacje. Ja już od godziny zastanawiam się nad takim samym połączeniem w listopadzie za 366 USD i też dolot Aerlingus z Warszawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Lip 2011 11:41 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
marfot napisał(a):
Jeśli chodzi o bagaż, to w Dublinie zostanie odprawiony do LAX, ale musicie się dopytać, bo na 99% bagaż trzeba odebrać na pierwszym lotnisku w USA (czyli Chicago), przejść z nim przez kontrolę celną i oddać na specjalnym stanowisku

Dokładnie tak. Na naklejce będzie LAX, ale w ORD trzeba będzie go odebrać, przejść kontrolę celną i oddać na taśmę ponownie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Lip 2011 12:17 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 181
Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Właśnie się przemogłem i kupiłem DUB-LHR-ORD-LAX-LHR-TXL na 2-9 listopada za 361 USD. Dolot KRK-DUB Aerlingus 1 listopada za 223 zł. Parę dni temu nie było tego połączenia przez ORD i powstrzymywały mnie 2 noclegi w Dublinie i Londynie. Teraz bilety są jeszcze tańsze i tylko 2 godziny przerwy w LHR. Jeśli ktoś się wybiera w tym samym terminie, to zapraszam do Business Lounge na wszystkich lotniskach po drodze, za wyjątkiem KRK i TXL.
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to ta promocja jest tylko do dzisiaj. Cały bilet łącznie z dolotem z Krakowa kosztuje tyle co same podatki i opłaty za bilet "bezpłatny" za mile.

NonamePL napisał(a):
Co jeśli nie zdarzymy - i jak udowodnic z kogo winy nie zdarzylismy na lot do LA ?

Wystarczy powiedzieć, że zabłądziliście i nie mogliście znaleźć odpowiedniego terminalu :lol: Mój znajomy dwa razy spóźnił się na samolot United w Chicago, raz do LAX a drugi raz do FRA i bez problemu mu przebukowali. Raz rzeczywiście nie wiedział jak dojechać do odpowiedniego terminalu, a drugi raz zasiedział się w restauracji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group