Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:23 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
Witam.

Mam taki problem - chcielibyśmy w 4 osoby wyjechać w drugiej połowie lipca na wakacje, ale tylko z opcją all inclusive (zachodnia Polska), najlepiej gdzieś do Hiszpanii, albo Grecji, czy Chorwacji

Szukałem już trochę na lastminuterze - na chwilę obecną nie ma nic poniżej 1800zł (i to miejsca, gdzie nie bardzo chcemy jechać). Interesujące powyżej 2000zł
W kilku biurach tez patrzyłem, ale ceny wyższe.
Dotychczas podróżowaliśmy, korzystając z opcji loty + hotel z szukaniem posiłków na miejscu, tym razem chcemy inaczej, ale nie mamy doświadczenia w szukaniu

Chciałbym się więc Was podpytać:
a. czy jest opcja w interesującym nas terminie i lokalizacji znaleźć coś poniżej 1500zł/ os z all inclusive?
b. gdzie oprócz lastminutera, biur podróży mogę szukać jakiś okazji?

Oczywiście, gdyby ktoś miał jakaś opcje już wyszukaną to chętnie sprawdzę, ale generalnie chodzi mi o informacje, gzie i jak szukać opcji z all inclusive?

Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Jak zachodnia Polska, to szukajcie lotów z Niemiec ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:29 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
No ok, ale gdzie?
Jak napisałem nie mam doświadczenia w szukaniu takich opcji.
I szczerze to wolałbym Poznań lub Wrocław.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
http://www.lastminute.de/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Kwi 2014 12:50 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
A wracając do polskiego lastminutera - czy mając dwa tygodnie urlopu jesteśmy w stanie za te 1500zł/ os polecieć korzystając z lastów?

Powiedzmy, że w czerwcu byśmy zaczęli szukać? Będą oferty? Obniżki są do jakiego poziomu?

Ps. wiem, że w tych sprawach nigdy nie wiadomo do końca, ale po prostu szukam informacji jak to było innymi sezonami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:00 

. 2 tygodnie, all inclusiwe w lipcu, z Polski do 1500 zł raczej nie znajdziesz, bo lasty to lekka ściema u nas. Szukaj z Niemiec jak pisał Zeus. A z Polski to tylko polowanie na tanie bilety Ci zostaje. I potem samodzielna rezerwacja hotelu na ten termin. Stosunkowo tanie hotele z All są na hotels4you. Nie zapomnij zmienić przy szukaniu waluty, z funtów na euro. Prawy górny róg ;)
Góra
 PM off
pazur lubi ten post.
pazur uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:04 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 166
sprecyzuje tylko:
mamy urlopy od 14-28.7 a więc dwa tygodnie

chcemy jechać na 7 dni tylko. bo chyba pomyślałeś, że na dwa tygodnie chcemy jechać.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:11 

Ok. zaraz Ci poskładam wycieczke , bo mam troche czasu. Wszystkie 4 osoby dorosłe , czy sa dzieci i w jakim wieku? bagaz rejestrowany ? ile sztuk potrzebujecie ? 1- 2 ?
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:22 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 31
czy ta strona niemiecka lastminute.de ma tłumaczenie polskie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Kwi 2014 13:37 

gregorow napisał(a):
sprecyzuje tylko:
mamy urlopy od 14-28.7 a więc dwa tygodnie

chcemy jechać na 7 dni tylko. bo chyba pomyślałeś, że na dwa tygodnie chcemy jechać.....



Chciałes Grecje. Masz Krete [ Chania ] z Wrocławia i to na dłużej , bo 11 dni w terminie tego urlopu.
14- 25 maj za 2528 RT za wszystkich.
https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=pl-pl&lc=pl-pl#Select

Hotele z All od 1231 euro za 11 dni. Wpisałem 2 pokoje po 2 os/ dorosłe . jak są dzieci i w jednym pokoju to bedzie dużo taniej
http://www.hotels4u.com/SearchResults.aspx?s=1

Razem ok 1900 PLN , ale za 11 dni.
No i można obniżyć cenę za hotel jak są dzieci
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: scomin oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group