Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 19 Lut 2015 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Poczytaj. Wszystko na ten temat znajduje się w tym temacie. Wielokrotnie wymieniane opcje - konik pod stadionem, viagogo, odkupienie od kogoś biletu na polskim forum o Borussii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#422 PostWysłany: 19 Lut 2015 19:00 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Poczytałem, chociaż uważam za absurd powielany na wielu forach odsyłanie do lektury de facto nieuporządkowanego forum czy też jednego wątku na forum i czytania/przeglądania kilkudziesięciu albo i kilkuset stron z informacjami w większości nieprzydatnymi albo informacji z przed 2 lat, może są aktualne a może i nie , przeczytaj kolejne kilkanaście stron to się dowiesz. I tak w koło Macieju.
Mi raczej chodzi o to czy wg bardziej rozeznanych osób na mecz z Eintrachtem Frankfurt 25.04 jest szansa kupić bilety przez internet czy można sobie darować, lub też opcja nr 3 - ciężko powiedzieć.
Chcę jechać z kobietą i raczej musi wszytko być wcześniej dograne, kupione, zarezerwowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 19 Lut 2015 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Eintracht Frankfurt to nie za bardzo atrakcyjny rywal, ale nikt Ci nie powie, że na pewno będą jakieś bilety na internecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 20 Lut 2015 11:46 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Oki, dzięki. Więc jakaś nadzieja na bilety w necie jest a jak nie to sporo szansa na kupienie od koników w przystępnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 22 Lut 2015 18:28 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 978
niebieski
Jar żebyś się nie przejechał tylko :) Jak zrobią rezerwacje tylko telefoniczną to o biletach po cenach nominalnych będzie można pomarzyć. Viagogo na Koeln co obserwuję od jakiegoś czasu... rywal niby też nieatrakcyjny i co.. sprzedaż telefoniczna dla członków klubu była już jakiś czas temu, do meczu nieco ponad 3 tyg a najtańsze bilety ok.95 euro. (do tego jakaś opłata za rezerwację z 5 euro, wysyłka ok.15...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 23 Lut 2015 18:55 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Pewnie sporo będzie zależeć od najbliższych meczy. Jak oba zespoły umocnią się w środku tabeli to może i zainteresowanie będzie mniejsze meczem, może.
A jak się nie uda to zostanie zwiedzanie Dortmundu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 24 Lut 2015 21:37 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Ja mam kurde dylemat z tym Koln.

Potrzeba mi jeszcze dwa bilety zdobyć, w tej chwili na viagogo najtańsze są za ok. 380 zł i to na sektor gości (do tego jeszcze właśnie doliczą wysyłkę i jakieś opłaty rezerwacyjne, więc pewnie wyjdzie z 450 zł). Ceny biletów i tak będę dzielić na wszystkich, którzy lecą, a mają tańsze bilety, więc de facto przy tej cenie jestem jeszcze w stanie znieść, bo wtedy cena za bilet mi wyjdzie średnio 270 zł.

Tylko z drugiej strony wcześniej ceny tych biletów spadały mocniej, więc chciałoby się czekać. Gorzej, jak zostanę na lodzie i będę musiał zapłacić jeszcze więcej.

Jak wygląda z reguły ilość koników pod stadionem w dniu meczu? W Dortmundzie będę już rano, więc może to nie jest głupi pomysł, żeby pod stadionem kupić, ale znowu ryzyko że się przejadę i 2 osoby nie wejdą.

Skomplikowane to, proszę o jakieś sugestie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 25 Lut 2015 00:38 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 978
niebieski
Hm... myślę, że 100 euro za bilet to nawet pod stadionem dorwiesz(nie widzę już tych nieco tańszych za 380), więc ja bym zdecydowanie jeszcze poczekał. Jak byłem ostatnio na meczu z Hoffenheim widziałem co najmniej 5 osób sprzedających bilety. Nie wiem jak z cenami. Ale na pewno nie sprzedawali za kosmiczną kasę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 25 Lut 2015 19:37 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Po wczorajszym meczu na viagogo wszystkie tańsze bilety poszły. Trochę żałuje, że nie wziąłem tych za 380 zł, ale były na sektor gości co mi nie do końca odpowiadało.

Chyba pozostaje czekać, teraz patrzę i na Schalke jest sporo biletów i to tańszych niż na Koln, więc może w ostatnim tygodniu przed meczem ceny też pójdą w dół, a skoro wysyłka jest kurierem to jak powiedzmy kupię w poniedziałek/wtorek to do piątku powinny przyjść.

A jak nie spadną to chyba polecę w ciemno i te 2 brakujące bilety kupię pod stadionem. Dużo tam jest koników przed meczem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 27 Lut 2015 16:34 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 27
Jeszcze można popytać o bilety w sklepach Borussii. Czasami są zwroty, jak my byliśmy to był jeden bilet na Szachtar Donieck. Sklepik jest przed stadionem, jak i w centrum na głównym placu.
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 lubi ten post.
 
      
#431 PostWysłany: 04 Mar 2015 20:22 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 27
Przepraszam, że post pod postem.

Oto jeszcze mała relacja z wyjazdu do Dortmundu, co prawda dwa lata temu, ale może ktoś akurat znajdzie coś interesującego.

Bilety na mecz:
Nie udało nam się dorwać biletów w sprzedaży, poprzez oficjalną stronę. Zaczęliśmy polować przez serwis Viagogo.com i po bacznych obserwacjach przez kilkanaście dni, udało się nam zakupić 4 miejscówki obok siebie w sektorze 63, rząd 11 (trybuna północna). Cena z wysyłką do Polski wyniosła 290 zł za osobę. Cena nominalna biletu to 43 Euro.

Nocleg:
Naszym hotelem był A&O Dortmund Hauptbahnhof. Rezerwowaliśmy noclegi przez Otel.com. Cena ze śniadaniem - to ponad 100 zł za osobę za dobę. Dwa pokoje dwuosobowe, chociaż mieliśmy mieć czwórkę, ale nie narzekaliśmy. Samo centrum, 200 metrów od dworca głównego. Pokoje czyste, śniadania jak najbardziej w porządku (na weekendzie, aż do godz. 11:00). Akurat jeden z kolegów przegrał zakład i podczas jednego ze śniadań nam usługiwał. Po którymś już kolejnym podejściu pod bufet, był dziwnie mierzony przez panią, która donosiła jedzonko. Bar czynny do 6 rano, więc ciężko nam było zasnąć (piwo 0,5l - 2.90 Euro). Piłkarzyki, bilard free. Polecam.

Dojazd z lotniska do centrum
Dwukrotnie jechaliśmy taksówką - cena to ok. 25-26 Euro. Chcieliśmy negocjować, ale kierowcy wskazali nam taksometr. Z jednej strony nikt nie zostanie oszukany. Cena biletu autobusowego na trasie lotnisko - dworzec główny to 7 Euro.

Sam mecz:
Dwie bramki Lewandowskiego, asysta Kuby, wygrana 3:1. Najbardziej nam się podobała otoczka tuż przed meczem. Dopingiem chyba byliśmy zawiedzeni, ale jak ktoś już wspominał tutaj na forum, że to był to jeden ze słabszych dni miejscowych kibiców. Piwo (Brinkhoff’s) na meczu to koszt 3,70 Euro plus kaucja za kubek 1,5 Eur, który po meczu można zwrócić (dość spore kolejki, w których nie staliśmy, bo kubki zawinęla nam mała Turczynka). Aby zakupić piwo, należy posiadać specjalną kartę, która kosztuje 2 Eur. Stoją obok nalewaków odpowiednie osoby, które te karty sprzedają. Dajemy gotówkę, a dziewczyna doładowuje nam kartę (5 Eur, 10, 15, 20 itd.). Kiełbaska przed stadionem to koszt: 2,5 Eur. Ale z nas pikniki ;)

Zwiedzanie:
Polecane puby w Dortmundzie (ładne mi to zwiedzanie ;):
a) Hovels Hausbrauerei (lokalne piwo plus dobre mięsiwo),
b) Wenkers (w piątek trafiliśmy na muzykę na żywo oraz porozmawialiśmy z dwoma starszymi kibicami z Hannoveru),
c) Zum Alten Markt, na przeciwko Wenkers, fajny wygląd, próbowany Thier Pils).
d) Lütge-Eck - klimatyczna knajpka BVB, chyba prowadzona przez starsze małżeństwo, oczywiście fanów Borussii.
Nie polecamy:
a) Pfefferkorn - restauracja podobno słynąca z ciekawych regionalnych potraw, ale nie za bardzo nam przypadła do gustu. A i w menu nie wiele potraw regionalnych (szukaliśmy słynnej zupy piwnej). Przy wyjściu (był już poniedziałek), obsługa pytała się czy nie jesteśmy z Doniecka ;)
Chcieliśmy również wejść na wieżę telewizyjną, ale czynna jest dla turystów dopiero od kwietnia. Dla niezorientowanych, znajduje się tam niezły taras widokowy z widokiem na cały Dortmund. Blisko stadionu Borussii co jest kolejnym plusem tego punktu. Szkoda…
Oczywiście odwiedziliśmy również fanshopy, ceny dosyć konkretne. Zakupione raczej drobiazgowe sprawy. Przykładowe ceny: koszulka z nazwiskiem - 75 Eur, koszulka polo - 45 Eur, spodnie dresowe - 45 Eur, szalik - 15 Euro, czapeczka - 15 euro, brelok - 8 Eur, czekolada - 2 Eur. Jest też w centrum „słynny” Primark.
Mając jeden dzień wolny (niedzielę) wybraliśmy się na zwiedzanie okolicy. Za ok. 40 Eur zakupiliśmy bilet grupowy (dla maksymalnie pięciu osób) uprawniający nas do poruszania po regionie przez cały dzień kolejami, aż do 3-ej w nocy. Przejechaliśmy się najstarszą kolejką linową na świece w Wuppertal (bilet 1,5 Eur, najlepiej jak jedziemy od strony Dortmundu wysiąść na pierwszej stacji w Wuppertal, przejechać całe miasto i wsiąść do kolejnego pociągu jadącego do Kolonii.

!

My akurat wylądowaliśmy przypadkiem w Dusseldorfie (nie ten pociąg), ale nie było co narzekać. Jak Dusseldorf to Alt, akurat próbowaliśmy Schlossera, a póżniej jeszcze był Jever. Powrót na stację i za pół godziny jesteśmy w Koln. Sama katedra jest przy głównej stacji i robi na nas duże wrażenie,. Można wejść za 5 Eur do podziemi. Jak Kolonia to Kolsch, akurat tutaj próbowaliśmy piwo Sion. Powrót przez Hagen. Pociagi kursują co chwilę w każdą ze stron. Można fajnie zwiedzić kilka miejsc.

Ludzie:
Bardzo przyjaźni, nie mieliśmy żadnych problemów. W języku angielskim również nie było żadnych problemów. Spotkaliśmy i chwilę porozmawialiśmy z fanami Union Berlin (bardzo zdziwieni, że na mecz przylecieliśmy, aż z... Polski! ;) oraz sympatycznych Anglików z Birmingham, którzy byli razem, kibice zarówno FC i Aston Villa. Ogólnie całkiem ładne miejscowe dziewczyny, a może za dużo wypitego piwka ;) Nie mniej Dortmund polecamy. Dzięki Adaś, Johny i Grisza za wspólny wypad.

PS: Nosorożce się nam podobały ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 15 Mar 2015 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Pod stadionem jest jakiś bar z telebimem?

Macie jakieś info w jakim hotelu będą spać piłkarze Juve?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:54 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
tabo89 napisał(a):
Pod stadionem jest jakiś bar z telebimem?

Macie jakieś info w jakim hotelu będą spać piłkarze Juve?


Wczoraj byłem i żadnego nie widziałem.

Dodam, że próbowałem kupić bilety na mecz z Koln. Szukających biletów więcej niż sprzedających, a Ci co już sprzedawali życzyli sobie kwot powyżej 100 euro za jeden :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 15 Mar 2015 20:18 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 978
niebieski
tabo89 napisał(a):
Pod stadionem jest jakiś bar z telebimem?

Macie jakieś info w jakim hotelu będą spać piłkarze Juve?

Bezpośrednio pod stadionem jest bar Strobels, musisz jednak tam być gdzieś z 1h przed meczem, bo jak jest przekroczona pewna ilość osób to ochrona nie wpuszcza. No i są tam (chyba) sami kibice BVB :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 16 Mar 2015 10:24 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Cały czas idzie kupić bilety na Puchar Niemiec - BORUSSIA DORTMUND : TSG HOFFENHEIM na stronie BVB
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#436 PostWysłany: 19 Mar 2015 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Na Juve pod stadionem za 100eur (nominalnie 50 eur na sektor 52) kupione wiec i Liga Mistrzów to nie problem, przejście na sektor gości też dziecinnie proste.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 19 Mar 2015 21:51 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
tabo89 napisał(a):
Na Juve pod stadionem za 100eur (nominalnie 50 eur na sektor 52) kupione wiec i Liga Mistrzów to nie problem, przejście na sektor gości też dziecinnie proste.

wczoraj w takiej cenie kupiłeś bilet???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 19 Mar 2015 23:09 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 978
niebieski
tabo89 napisał(a):
Na Juve pod stadionem za 100eur (nominalnie 50 eur na sektor 52) kupione .

Targowałeś się coś? Rozglądałeś? Czy tak pierwszy lepszy konik i od razu pierwzsa lepsza oferta :P ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 19 Mar 2015 23:13 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
chris0o napisał(a):
tabo89 napisał(a):
Na Juve pod stadionem za 100eur (nominalnie 50 eur na sektor 52) kupione .

Targowałeś się coś? Rozglądałeś? Czy tak pierwszy lepszy konik i od razu pierwzsa lepsza oferta :P ;)

My mielismy bilety już załatwione. Z ciekawości pytam bo wczoraj tylko obserwowalismy ludzi, którzy chcieli kupić bilety i chodzili z ogłoszeniami. A na ebay bilety były dużo droższe. Miałeś chyba szczęście :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 20 Mar 2015 10:32 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
na ebay aukcje kończyły sie w okolicach 200-250 euro za sztukę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 576 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group