Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Paź 2011 23:17 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Czy lotnisko jest zamykane na noc ?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 23:19, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Dortmund
#2 PostWysłany: 10 Paź 2011 08:25 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
niestety zamykane :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#3 PostWysłany: 06 Lut 2012 14:43 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Czy ewentualnie hala przylotów jest otwarta czy całe lotnisko zamykane? Ma ktoś pomysł gdzie przetrzymać noc na lotnisku lub w pobliżu? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#4 PostWysłany: 06 Lut 2012 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Też się wybieram niedługo do Dortmundu i poszukuje noclegu dla 5 osób korzystał ktoś może z wimdu w Dortmundzie lub gdzieś obok ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#5 PostWysłany: 06 Lut 2012 16:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Zamykane na głucho. Czekasz na zewnątrz, chyba, że w chwili zamknięcia będziesz wewnatrz to czasami ochorna każe przejść w jedno miejsce. Dzieje się tak bardzo sporadycznie. Nastaw się na to, że nocą nie będziesz w ciepłym terminalu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#6 PostWysłany: 06 Lut 2012 23:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
orfik11 napisał(a):
Czy ewentualnie hala przylotów jest otwarta czy całe lotnisko zamykane? Ma ktoś pomysł gdzie przetrzymać noc na lotnisku lub w pobliżu? Pozdrawiam

Za kilka euro dojedziesz pociągiem na główny dworzec kolejowy - spokojnie da się kimać w nawet niezłych warunkach. Tylko przygotuj się na chłód, jak to na dworcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#7 PostWysłany: 24 Lut 2013 03:04 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Ostatnio miałem te szczęście i ochroniarz kazał przejść w przedsionek pomiędzy terminalem a drzwiami wyjściowymi :P Wraz z innymi trzema osobami tam sobie przez 3 godzinki koczowałem. Może ochroniarz się zlitował, bo na dworze akurat padał lekko śnieg a temperatura na pewno była poniżej zera:p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#8 PostWysłany: 25 Lut 2013 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
5 minut od lotniska jest McDonalds, ale w weekendy otwarty chyba raptem do 2. Dokładnie na przeciwko terminalu jest też stacja benzynowa, niestety nie byłem jej sprawdzić, ale może jest tam jakiś jeden stolik do wypicia kawki. Także, może tam dałoby się przeczekać w małej liczbie osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#9 PostWysłany: 25 Lut 2013 13:28 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 353
niebieski
ten przedsionek chyba jest otwarty cala noc. kiedys przyjechalem kolo 2 rano, to lotynisko bylo zamkniete,ale przedsionek otwarty i musialem gdzies do 4 rano czekac az otowrza
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#10 PostWysłany: 26 Lut 2013 11:53 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
dobrze slyszec, bo niedlugo mnie czeka kolejna noc na dortmundzkim lotnisku, a ten przedsionek to nie byla taka tragiczna opcja. gdzies tu, ale nie wiem gdzie, przeczytalem ze mc donalds obok lotniska jest (chyba) czynny w soboty do 3 a w niedziele do 1.


edit: co do Mac'a nie sprawdzałem. przyszedłem na lotnisko, ok.23:45 ochroniarz powiedział, by wziąć sobie krzesełko spod jednej z restauracji i przejść do przedsionka, bo wszystkie miejsca siedzące (1 ławka:D) tam były zajęte przez śpiącą na nich osobę. No i jakoś po 3 można było znów z przedsionka wejść na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#11 PostWysłany: 16 Wrz 2013 09:44 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Informacje z ostatniego weekendu, opcja spania w przedsionku wciąż działa, w przedsionku 2 ławki wzięte z hali odpraw. W nim też widziałem kaloryfery na ścianach więc w przypadku nadchodzących pór roku pobyt może być znośny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#12 PostWysłany: 16 Wrz 2013 18:23 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
cypel77 napisał(a):
Informacje z ostatniego weekendu, opcja spania w przedsionku wciąż działa, w przedsionku 2 ławki wzięte z hali odpraw. W nim też widziałem kaloryfery na ścianach więc w przypadku nadchodzących pór roku pobyt może być znośny.


Tak potwierdzam. Po 3 jak otworzą lotnisko to polecam pójść w lewo. Tam po lewej stronie są miękkie kanapy i śpi się wygodnie (do 5.30, potem już się ludzie kręcą) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Dortmund
#13 PostWysłany: 08 Gru 2013 18:47 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
Wczoraj były nawet 2 przedsionki otwarte. Pierwszy od strony McDonald's bez ławek było w nim 5 osób - kiedyś ciągle go zastawałem zamkniętego, w dalszym przedsionku ani żywej duszy i ławka, na której "wygodnie" zasnąłem :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2014 19:05 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
McDonald obok lotniska w piątki i soboty jest czynny do 3 w nocy a lotnisko otwierają około 3:30 ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Lut 2015 22:45 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Mały update:
spędziłem noc na lotnisku w piątek 20 lutego. Miły Pan ochroniarz zebrał wszystkich ludzi na te krzesełka po lewej stronie od wejścia, przy barach, i pozwolił przeczekać noc. Tak więc od razu kima na skórzanych ławeczkach do 5 rano :D
Także wiele zależy od humoru/osoby pilnującej porządku na lotnisku.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Lut 2015 00:31 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 982
niebieski
"Kimałem" tam 5 czy 6 razy zawsze zamykali lotnisko niezaleznie od ilosci osob ok.24 i dopiero o 3 wpuszczali na krzeselka itp.;p Akurat w weekend szarpnąłem się na hotel, bo znajomy "wymiękł" po ostatnim razie :D ale może w kwietniu przetestuję ponownie lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Lut 2015 00:52 

Rejestracja: 26 Lis 2011
Posty: 156
Lotnisko zamykają to fakt ale otwarte są przedsionki,farelka grzeje,też już tam kimałem kilka razy i było ok.
Sent from my RM-846_eu_poland_364 using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Lut 2015 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
kiew napisał(a):
5 minut od lotniska jest McDonalds, ale w weekendy otwarty chyba raptem do 2. Dokładnie na przeciwko terminalu jest też stacja benzynowa, niestety nie byłem jej sprawdzić, ale może jest tam jakiś jeden stolik do wypicia kawki. Także, może tam dałoby się przeczekać w małej liczbie osób.


Jest stacja tak jak napisal kiew, jest stolik. Można posiedzieć przy herbacie.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Mar 2015 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Wszyscy piszą o MCD w sobotę do 3:00, natomiast napisze jak to jest w tygodniu: do 1:00. Później przedsionek na lotnisku. Tylko jedna ławka ale polecam przejść się kawałek i przed przystankami na zewnątrz stoją stoliki i krzesła z kawiarni. Lekkie wiklinowe a w miarę wygodne. Bierzemy do przedsionka a później kulturalnie odnosimy żeby po kliku razach nie zaczeli ich chować. Miły Pan obudził nas o 3:00, otworzył lotnisko i było już miękko i leżąco.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Kwi 2015 23:32 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Jak już otworzą lotnisko to polecam zjechać windą na niższy poziom, tam gdzie przyloty. Tam czeka 6 wygodnych foteli, gdzie nawet jeśli ktoś ma jakiegoś zbędnego euraska można uruchomić sobie masaż, 2 euro chyba za 10 minut. Z pobliskiej kawiarni można zabrać krzesełko i wtedy już mamy praktycznie łóżko.

Wcześniej oczywiście warto przeczekać w McDonald's, my siedzieliśmy przy samym wejściu, kumple zamówili 2 kawy, ja zjadłem tam kanapkę z Burger Kinga :lol: popiłem piwkiem, a potem spaliśmy przy stolikach i nikt nas nie budził. Dopiero koło 3 Pani zaczęła zwracać uwagę, że czas kończyć piknik.

Z racji tego, że w nocy dojazd autobusem nie działa zbyt dobrze to jechaliśmy pociągiem z centrum Dortmundu, aż do stacji Holzwickede. Nie wiem czy to było w pełni legalne, ale żadnego kontrolera nie spotkałem. Potem spokojny spacerek przez miasteczko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group