Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Cze 2023 17:22 

Loty: 226
Kilometry: 278 823
niebieski
Z racji, że całkiem niedawno miałem okazję korzystać z tego lotniska w ramach lotu czarterowego bez wykupionego transportu i hotelu; z lotniska można się wydostać autobusem w ramach lokalnej komunikacji Société de Transport du Sahel (białe autobusy) przejazd kosztuje 0,5 dinara tunezyjskiego; i możemy tym autobusem dojechać do miejscowości Enfidhaville a stamtąd już albo ze stacji kolejowej łapać pociąg, autobusem lub lokalną dzieloną taksówką dojechać dalej; rozkład jedyny, jaki jest to ten ze strony lotniska i mniej więcej jest on aktualny: https://enfidhahammametairport.com/en-EN/to-from-the-airport/how-to-reach-the-airport/page/to-from-enfidha-city

Kontrola na lotnisku dość szczegółowa: na kontroli bezpieczeństwa bez wyjątku ściąganie butów; płyny tylko do 100 ml; choć dwa małe jogurty udało się przemycić; ale już puszki 200 ml z napojem nie; deklaracja słowna i/lub zaglądanie do portfela przy wylocie ile kasy się deklaruje (zakaz wywozu dinara tunezyjskiego za granicę; kantor tylko w strefie ogólnodostępnej lotniska; w sklepie Duty Free możliwość płacenia tylko kartą lub w euro; nie akceptują dinarów (bardzo wysokie ceny); półlitrowa butelka wody niegazowanej w małym barze za kontrolą 11 TND więc ok. 3.5 EUR;

#2 PostWysłany: 02 Sie 2023 12:00 

Loty: 43
Kilometry: 59 632
[Ja co prawda z biura podróży, ale o moją butelkę wody nikt się nie czepiał. O pieniądze też nikt nie pytał, buty kazali ściągać.

Ostatnio edytowany przez dmirstek, 02 Sie 2023 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości