Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 20 Cze 2022 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Dopóki potrzebujesz wykonywać jakieś nieskompliowane zadania w gównopracy w korpo to zasadniczo ten OS jest spoko. Schodki zaczynają się, gdy chciałbyś wykonać pracę, która jest komuś potrzebna lub wymaga sensownych parametrów - wtedy wychodzą braki. To trochę tak jak chwalenie szczerbatego za to że potrafi szybko zjeść galaretkę 8-)

.
FUX napisał(a):
Od nastu lat pracuję z logo ugryzionego japka 😉.
Ten system się nie wiesza. Zamknięcie komputera nie powoduje utraty wszystkich otwartych zadań, i wiele, wiele innych.
Tani nie jest. Dla mnie stabilność systemu wymiata.
Trudno, jeżeli komuś zryłem wizję świata. I beret.
😂
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#202 PostWysłany: 20 Cze 2022 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Kashpir napisał(a):
MBP brzmi dla mnie jak kod lotniska. :|
Moyobamba!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 20 Cze 2022 18:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Kupiłem Lenovo V14 w styczniu i się spisuje na razie super na wyjazdach. 1.4 kg, szybki i mało miejsca zajmuje

Załączniki:
IMG_20220620_155020 (1).jpg
IMG_20220620_155020 (1).jpg [ 201.44 KiB | Obejrzany 2422 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 20 Cze 2022 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja się nie wypowiem, nie mam nic nowego do powiedzenia ;-). Wspominane e7450 działa i wyglada jakby miał jeszcze podziałać. Pojawił się pierwszy od kilku lat problem - musiałem dokręcić jedną śrubkę bo się poluzowała ;-). Na plus (dla mnie) to obecność starszych USB i pełnowymiarowe HDMI. W nowym mam tylko USB-C i na starcie muszę wpinać rozdzielacz, czyli coś czego nie lubimy wiszącego na kolanach w czasie podróży. I sprawdziłem, na oko nie jest nic cięższy od 13" Maca (ale na pytanie jaki dokładnie odpowiem... złoty ;-).
To czy system Mac'a jest idealny czy nie to już mocno zależy co kto lubi, szczególnie jeśli nie eksploruje się chmury i nie spina kilku urządzeń tego samego producenta. Natomiast nieprawdą jest że traci się otwarte aplikacje na Win'dowym laptopie. Zwieszkę/niebieskie też nie pamiętam kiedy miałem, a jednak trochę używam, i nie tylko do office'a. To trochę legendy mchu i paproci, laptopy zazwyczaj chodzą bardzo stabilnie, szczególnie firmowe na firmowych podzespołach. Natomiast w przeciwieństwie do Mac'a, ludzie potrafią budować pod stołem przeróżne potworki, które potem faktycznie średnio stabilne są. Ale to chyba podobnie ze wszystkim. Jak ktoś po taniości chce sobie rower zmontować z części dostępnych w markecie, to też może średnio działać. Mac poszedł ścieżką, że ma ( w uproszczeniu) dwa modele - dobry i bardzo dobry. Więc nie ma się co sypać. W PC masz pełną skalę LGBTQHGW_PC+ więc trudno się dziwić, że czasem nie pyknie. A mały-miękki ostatecznie też nie pomaga.

Warto chyba jednak dodać jeszcze, że chodzenie z Mac'iem w podrózy to takie mówienie "mam kasę". Nie każdy tak chce, i nie wszędzie jest to wskazane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 20 Cze 2022 20:00 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 667
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Traktuję maca jako narzędzie, które pomaga mnie zarabiać na wyjazdy.
Aby było śmieszniej, mam w domu Człowieka z IT, który ma komp windowsowy ale komunikację opartą o iPhone. Służbową.
:lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group