Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: DiPocket
#141 PostWysłany: 04 Sty 2022 07:31 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
@Marco Manno tak, sprawdziłem i nie mogę się zalogować.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
 Temat postu: Re: DiPocket
#142 PostWysłany: 24 Lut 2022 20:22 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
up and go się kończy

Załączniki:
dp.jpg
dp.jpg [ 218.88 KiB | Obejrzany 4630 razy ]
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#143 PostWysłany: 24 Lut 2022 20:24 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Z tego, co tam jest napisane to chyba nie DiPocket jako caly a raczej tylko jeden z ich produktu?
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#144 PostWysłany: 24 Lut 2022 20:27 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2341
srebrny
@pbak - już poprawiłem!
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#145 PostWysłany: 22 Mar 2022 19:03 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
Cytuj:
Drogi Kliencie,

Od dnia 18 maja indywidualne numery IBAN nadane Twoim kontom w DiPocket, we wszystkich walutach, przestaną być wspierane przez nasz bank partnerski. W praktyce oznacza to, że wszystkie numery IBAN dla środków przychodzących na Twoje konto ulegną zmianie, a aby otrzymać przelew przychodzący, jego nadawca będzie musiał wpisać Twój numer telefonu (zarejestrowany w DiPocket) w tytule przelewu. Nowy numer IBAN i datę, od kiedy można będzie go używać, udostępnimy w najbliższym czasie. Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu naszych klientów będzie to dodatkowe utrudnienie, niestety ta zmiana jest od nas niezależna.

Mamy jednak również dobre informacje, dotyczące ulepszenia obsługi płatności w EUR i GBP. Od 30 czerwca wprowadzimy ulepszone IBANy oraz płatności w EUR i GBP. Przelewy będą szybsze, gdyż będą wykonywane odpowiednio w strefie EURO lub w Wielkiej Brytanii (przez Faster Payments). Dodatkowo, odbiorcy przelewów będą widzieli Twoje dane jako nadawcy. Krótko mówiąc, konta w EUR i GBP od czerwca będą lepsze niż kiedykolwiek!

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zespół DiPocket
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#146 PostWysłany: 24 Kwi 2022 15:10 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
DiPocket nigdzie się nie pochwalił, ale wycofał z oferty subkonta w USD. Zostały PLN, EUR, GBP i CHF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#147 PostWysłany: 04 Lip 2022 15:51 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
ume napisał(a):
Cytuj:
Drogi Kliencie,

Od dnia 18 maja indywidualne numery IBAN nadane Twoim kontom w DiPocket, we wszystkich walutach, przestaną być wspierane przez nasz bank partnerski. W praktyce oznacza to, że wszystkie numery IBAN dla środków przychodzących na Twoje konto ulegną zmianie, a aby otrzymać przelew przychodzący, jego nadawca będzie musiał wpisać Twój numer telefonu (zarejestrowany w DiPocket) w tytule przelewu. Nowy numer IBAN i datę, od kiedy można będzie go używać, udostępnimy w najbliższym czasie. Zdajemy sobie sprawę, iż dla wielu naszych klientów będzie to dodatkowe utrudnienie, niestety ta zmiana jest od nas niezależna.

Mamy jednak również dobre informacje, dotyczące ulepszenia obsługi płatności w EUR i GBP. Od 30 czerwca wprowadzimy ulepszone IBANy oraz płatności w EUR i GBP. Przelewy będą szybsze, gdyż będą wykonywane odpowiednio w strefie EURO lub w Wielkiej Brytanii (przez Faster Payments). Dodatkowo, odbiorcy przelewów będą widzieli Twoje dane jako nadawcy. Krótko mówiąc, konta w EUR i GBP od czerwca będą lepsze niż kiedykolwiek!

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zespół DiPocket


Miałem nadzieję że również odbiorcy przelewów w PLN z konta DiPocket będą widzieli dane rzeczywistego nadawcy, a nie DiPocket.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#148 PostWysłany: 03 Mar 2023 11:36 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Zlecałem przelew 1 marca z DiPocket na konto w Santander. Do chwili obecnej brak szmalu na koncie. Miesiąc temu kasa wpływała w niecały dzień. Czy ktoś też miał ostatnio podobny problem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#149 PostWysłany: 03 Mar 2023 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@witekkowal

Napisz do supportu, może wstrzymali Ci przelew
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#150 PostWysłany: 03 Mar 2023 12:41 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Pisałem już, od razu odpisali, żeby przesłać potwierdzenie przelewu, a potem cisza.
Zadzwoniłem jeszcze do nich, podobno mają jakieś problemy z realizacją przelewów. Poprosiłem o ewentualne cofnięcie tego przelewu to inaczej sobie wytransferuję te pieniądze. Zobaczymy czy im się to uda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#151 PostWysłany: 03 Mar 2023 13:04 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Pod jaki n
r dzwoniłeś bo Warszawski numer już nie istnieje ,poza tym zmienili stronę www i Polskiej strony też niema ja wpłacam na poczcie przelew express i po 10 minutach mam kasę na koncie tylko w tytule musisz wpisać swój nr tel z 48 na przodzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#152 PostWysłany: 03 Mar 2023 13:21 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
@mezo23, dzwoniłem pod ten numer: +44 20 380 750 50. Ja nie mam problemu z wpłaceniem kasy na konto w Dipocket, tylko z przelewem, który miał wyjść od nich na moje konto w Santander.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#153 PostWysłany: 03 Mar 2023 13:37 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
u mnie podobny problem, zleciłem przelew 1 marca wieczorem i 2 przelewy 2 marca i gdzieś zaginęły
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#154 PostWysłany: 03 Mar 2023 18:50 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Kasa właśnie wpłynęła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#155 PostWysłany: 03 Mar 2023 19:40 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
U mnie nadal brak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#156 PostWysłany: 03 Mar 2023 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Przyszła dzisiaj trzecią sesją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#157 PostWysłany: 04 Mar 2023 19:42 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
ja na razie czekam, od serwisu dostałem takie info
Cytuj:
Z przykrością informujemy, że mamy przejściowe trudności z przetwarzaniem przelewów wychodzących, w wyniku czego niektóre przelewy z dnia 01.03.2023 oraz 02.03.2023 nie zostały zrealizowane.
Zidentyfikowaliśmy źródło problemu i rozpoczęliśmy jego rozwiązywanie. Poinformujemy Pana, gdy tylko problem zostanie rozwiązany.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta DiPocket
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#158 PostWysłany: 07 Mar 2023 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Załącznik:
dp.jpg
dp.jpg [ 111.6 KiB | Obejrzany 2085 razy ]


moze po tych aktualizacjach zacznie to smigac jak nalezy
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#159 PostWysłany: 05 Wrz 2023 16:08 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
Znowu chyba mają obsuwę z przelewami. Wczoraj przed południem wysłałem 2 przelewy, do ZSN i Santander. Żaden jeszcze nie dotarł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: DiPocket
#160 PostWysłany: 05 Wrz 2023 17:07 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 9
Potwierdzam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group