Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 388 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 28 Cze 2019 22:35 

niebieski
Werciakk napisał(a):
pablo1603 napisał(a):
pablo1603 napisał(a):
Wczoraj wróciłem z Izraela, na parkingu w Tel Aviwie/Jaffie zastałem za wycieraczką mandat na 100 ILS. Krawężnik szary, znak parkingu tyle, że pod nim jakaś tablica w ichniejszych ślaczkach. Ze względu na szabat nie mogłem zapłacić na poczcie, jak radzili w wypożyczalni podczas wydawania samochodu( prorok czy co :cry: ). Mandat również same ślaczki. Miał ktoś podobny przypadek, gdzie to zapłacić przez neta? Parking był polecony z forum, jutro wrzucę namiary, aby następni się nie przejechali. Sprawdzałem na google maps i wspomnianego znaku tam jeszcze nie było.

Mandat anulowany, pomogła mi pani z Icenter@mail.tel-aviv.gov.il w Jaffie. Uzasadnienie brak możliwości zapłaty z zagranicy ale nad tym pracują:).

Ktoś ma aktualne informacje z Izraela? Właśnie dostalismy mandat 250ils za parkowanie. Niestety przed samym wyjazdem na lotnisko, wiec nie było czasu nic na miejscu załatwić. Myślisz, ze jutro można płacić z zagranicy? Wolelibysmy nie 🤭

Myślę, że komornika nie naślą, ewentualnie zażądają reparacji po 80 latach. A tak poważnie to wejdź na stronę podaną na mandacie, po nr rej, sprawdź mandat oraz czy jest opcja zapłaty z zagranicy. Jeśli nie chcesz, aby ściągnęli poprzez wypożyczalnie z dużym narzutem w/g mnie zapłać. Jeśli nie, napisz na podany wyżej adres mailowy( pod warunkiem że TelAviw), może anulują.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#382 PostWysłany: 01 Lip 2019 19:46 

Moim zdaniem lepiej nie robić sobie problemów i zapłacić otrzymany mandat, bo są różne przepisy w każdym kraju i chyba nikt nie chce być traktowany jak złodziej w sytuacji kiedy wróci do któregoś z tych krajów po latach
 Relacje PM off  

#383 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:22 
Awatar użytkownika

Loty: 472
Kilometry: 1 053 337
srebrny
Kolegę ostatnio na lotnisku we Włoszech policja zawinęła i dostał 200 eur mandat, słabo mówi po angielsku więc go tak zbajerowali, że od razu zapłacił. Przewinienie? Miał 10230 eur w gotówce i nie zadeklarował, a twierdzili, że powyżej 10 000 trzeba... Godzinę go trzymali!

#384 PostWysłany: 01 Lip 2019 20:30 

platynowy
To i tak ma szczęście, ze mu kasy nie zatrzymali do wyjaśnienia.

#385 PostWysłany: 01 Lip 2019 22:03 

złoty
Wczoraj miałem takie zdarzenie, jechałem z południa do Kotoru, a właściwie to wlokłem się, jak się zrobiły 2 pasy w Budvie to trochę przyspieszyłem, akurat stała policija, zatrzymali mnie i mówi mi, że jechałem 66 km/h, ale żadnego urządzenia do mierzenia prędkości nie miał, powiedział że weźmie prawo jazdy, wypisze mandat na 30€ i jak zapłacę na poczcie, a była niedziela to mi odda, nie chciało mi się dyskutować, wyjąłem z kieszeni 10€ prztaknął głową i pojechałem dalej
 Relacje PM off  

#386 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:23 

Dwa tygodnie temu zostałam zatrzymana przez pana policjanta koło Monachium - nie miałam zapiętych pasów. Udałam, że nie wiem za bardzo co do mnie mówi i zapytałam, czy może po angielsku - machnął ręką, pokazał żeby zapiąć pas i puścił bez mandatu :D
 Relacje PM off  

#387 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:40 
Awatar użytkownika

HON fly4free
BusinessClass napisał(a):
Kolegę ostatnio na lotnisku we Włoszech policja zawinęła i dostał 200 eur mandat, słabo mówi po angielsku więc go tak zbajerowali, że od razu zapłacił. Przewinienie? Miał 10230 eur w gotówce i nie zadeklarował, a twierdzili, że powyżej 10 000 trzeba... Godzinę go trzymali!

Nie zbajerowali tylko nie znacie przepisów
https://mojafaktura24.pl/wywoz-gotowki- ... nformacje/

Wyrywkowo sprawdzają, mnie np. w Wenecja Treviso
 Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.

#388 PostWysłany: 10 Lip 2019 10:43 
Awatar użytkownika

złoty
Witamina napisał(a):
Dwa tygodnie temu zostałam zatrzymana przez pana policjanta koło Monachium - nie miałam zapiętych pasów. Udałam, że nie wiem za bardzo co do mnie mówi i zapytałam, czy może po angielsku - machnął ręką, pokazał żeby zapiąć pas i puścił bez mandatu :D

robienie z siebie głupa nie zawsze działa
to tak na przyszłość :idea:

BusinessClass napisał(a):

w Polsce tez to działa tylko mandat dostałby za to mniejszy

moje najciekawsze wpisy są w koszu - serdecznie zapraszam
 Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.

[ 388 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości