Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Wrz 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Wybieramy się w 4 osoby, pierwszy raz do Tajlandii od 10 do 27 grudnia.
Przeczytałem masę wątków, bo jak widać po ilości postów, jest to chyba najbardziej oblegany turystycznie kierunek Azji Płd-Wsch.i dużo też pytań o porady w sprawie planowania podróży się tu pojawiło.
Nie ukrywam, że mam mętlik i liczne wątpliwości - bo jedziemy w samym szczycie (jak rozumiem) sezonu i zamierzamy spędzić m.in. Boże Narodzenie w Tajlandii.
Prośba do osób które były w Tajlandii w zatłoczonych turystycznie miesiącach - co byście polecali?
Lot WAW-AMS-BKK-AMS-WAW 10-27.12.2018
Ze względu na ryzyko opóźnień lotów itp. - wiadomo - pierwsze 2-3 dni planujemy spędzić w Bangkoku. Dobrze byłoby też do tego Bangkoku wrócić na minimum dzień wcześniej przed wylotem aby mieć pewność, że nic nas w drodze na lotnisko nie zatrzyma, z drugiej strony dzień na transfer wypadałby w drugi dzień naszych świąt :roll:
Dokąd polecacie wykupić loty by zobaczyć najfajniejsze miejsca ale nie "wkopać się" w dziki tłum na plażach i nie przesadzić z liczbą transferów?
Po przeczytaniu forum sam już nie wiem, gdzie liczyć na dobrą pogodę ale uniknąć szeroko poruszanych w internecie rozczarować w postaci śmieci i "przeludnienia" turystycznego?
To nasza pierwsza wizyta więc nie chcielibyśmy ominąć najpopularniejszych miejsc, z drugiej strony mam poważne wątpliwości czy w grudniu da się spokojnie spędzić czas w dowolnym znanym turystycznie tajskim miejscu?
Mamy po 30-parę lat więc jesteśmy w miarę młodzi :lol: nastawiamy się więc na widoki, naturę, zwiedzanie, ale też odpoczęcie na jakichś pięknych plażach, może wynajem łodzi motorowej (tego jeszcze nie sprawdziłem), na pewno nie chcemy jeździć na słoniach (bo one cierpią i są źle traktowane...).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2707 PLN. Wyloty z 6 miast Lato w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z all inclusive od 2707 PLN. Wyloty z 6 miast
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group