Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lip 2019 15:58 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Witam,
wybieram się w dniach 17.08-31.08 do naszych południowych sąsiadów.
Samolot ląduje w Brnie skąd udaję się do Ołomuńca.
W Ołomuńcu zamierza spędzić 3-4 dni. Zwiedzić samo miasto + Kromieryż,, (Sternberk i Stramberk w jeden dzień). Na rejen Ołumonca zamierzam zakupic Olomouc Region Card. Moje pytanie czy sa jakies znizki z ta karta na pociągi i autobusy. Kolejne miasta to: Brno (jeden dzień), Kutna Hora.
Z Kutnej Hory zamierzam jechać aż pod Austrie - do Ceskego Krumlova. Stamtąd do Czeskiego Budziszyna. Z CB do Jindrichuv Hradec. Z JH do Telcz Stamtąd do Trebic. I potem już w zależności od czasu to jeszcze do Jihlavy albo od razu do Znojmo i potem do Bratyslavy. Wylot mam 05.09 z Wiednia. Z wyjątkiem Ołomuńca nie zamierzam spędzać wiecej jak 1 dzień w danym mieście.
I teraz mam dylemat. Nie za bardzo mnie się chce z walizkami jezdzic od miasta do miasta. Dobrym punktem wypadowym jest Brno. Ale jako miasto noclegowe nie jest tanie. Za wskazówki będę wdzięczny.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 17 Lip 2019 22:21 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
@mathew77 10km od Ceskich Budziejowic jest Rekreacni Stredisko Ponesice. Bardzo blisko zamhu Hluboka. Jedno i drugie polecam.
Cennik teraz zniknął ze strony, ale ceny były tam ludowe.
http://www.rs-ponesice.cz/index/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2019 14:07 

Rejestracja: 03 Maj 2014
Posty: 537
Loty: 199
Kilometry: 289 509
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Ale moje pytanie: czy się wyrobię w 14 dni z tymi wszystkimi miastami :)


Ostatnio edytowany przez Abcn 18 Lip 2019 14:47, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz. Zdefiniuj "wyrobię się" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lip 2019 14:52 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Cytuj:
teraz mam dylemat. Nie za bardzo mnie się chce z walizkami jezdzic od miasta do miasta. Dobrym punktem wypadowym jest Brno. Ale jako miasto noclegowe nie jest tanie. Za wskazówki będę wdzięczny.

Zrozumiałem, że szukasz tańszej opcji noclegu niż Brno.
14 dni na południowe Czechy i Morawy jak najbardziej starczy. Te miasta są raczej małe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Kwi 2022 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
SKY BRIDGE 721
NAJDŁUŻSZY MOST WISZĄCY DLA PIESZYCH NA ŚWIECIE
Przygotuj się na wyjątkowy moment, kiedy znajdziesz się 95 metrów nad głęboką górską doliną. Po 721-metrowej kładce możesz przejść z jednego grzbietu górskiego na drugi. Wejście na nią wymaga odrobiny odwagi, jednak obiecujemy niezwykłe i niezapomniane wrażenia.
ZAPLANOWANE OTWARCIE połowa maja 2022 -
https://www.dolnimorava.cz/pl/sky-bridge-721
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Kwi 2022 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2022
Posty: 139
Loty: 45
Kilometry: 128 599
30km od Brna polecam Punkevni Jeskyne

Image

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Kwi 2022 10:20 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 150
niebieski
To ja jeszcze polecę Znojmo 70 km od Brna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group