Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 12 Sie 2016 20:23 
Awatar użytkownika

dzięki :)
proszę podpowiedz proszę, czy bilety na prom Mykonos-Tinos, albo Mykonos-Siros mogę sprawdzić tylko na
http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false

to wszystkie możliwe połączenia ?
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 13 Sie 2016 14:47 

niebieski
Tak. Ta wyszukiwarka pokazuje całość połączeń wszystkich przewożników wybranego dnia i podane ceny nie różnią się od tych w kasie przed rejsem. Wyjątkiem są promy BlueStar gdzie cena może być niższa /promocyjna/ w danym dniu a w porcie kupisz po normalnej cenie często wyższej. Na innych wyszukiwarkach ceny są zawyżone.
Są jeszcze połączenia wycieczkowe ,nie ma ich w rozkładzie np. na Delos za 25e/w tym roku może już być ok 30/ ale ze starego portu.
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.

#43 PostWysłany: 24 Lut 2017 21:59 

platynowy
szukam promu Piraeus to Paros, 14 maja, niedziela, sa tylko 2 blue star po 20e.

czy ktos orientuje sie jaka jest polityka cenowa? czy sa jakies promo, czy raczej bedzie cena tylko rosnac lub sie nie zmieni?
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 24 Lut 2017 22:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 399
Kilometry: 506 100
Raczej rosnąć
 Relacje PM off
ibartek lubi ten post.

#45 PostWysłany: 26 Lut 2017 00:35 

niebieski
ibartek napisał(a):
szukam promu Piraeus to Paros, 14 maja, niedziela, sa tylko 2 blue star po 20e.

czy ktos orientuje sie jaka jest polityka cenowa? czy sa jakies promo, czy raczej bedzie cena tylko rosnac lub sie nie zmieni?

http://travel.viva.gr/ferries/booking/i ... e&hv=false
Cena 20 e jest już ceną promocyjną. W Pireusie przed rejsem cena ta wynosi ok 38 e
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.

#46 PostWysłany: 26 Lut 2017 01:17 

platynowy
dzieki, juz zakupione.

mam jeszcze jedno pytanie, chcialbym jednego dnia rano wyskoczyc na Naxos (lub inna wyspe w poblizu) i tego samego dnia wrocic.

czy te duze promy z viva.gr to jedyny sposob, czy moze jest tam jakas lokalna komunikacja?
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 26 Lut 2017 13:27 

niebieski
Oczywiście wiesz,że wydruk rezerwacji z vivy należy zamienić na kartonikowy bilet w biurze Blue Stara .W agencjach sprzedających bilety nie zamienisz. Z Paros na Naxos dziennie kursuje ok 6-8 promów. Jesli na wyszukiwarce ich nie ma to znaczy ,że przewożnicy nie podali rozkładu. Paros ma połączenia promowe jeszcze z Antiparos z Pounty . Z Pariki też kursują wycieczkowe łajby brzegiem wyspy,na Antiparos i do zatoki Naousa. Regularne połączenie z innymi wyspami jest jedynie przez duże promy z portu w Parice.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#48 PostWysłany: 01 Maj 2017 13:22 

Witam :) W lipcu wybieram się na Syros. W niedzielę 23:00 ląduję w Atenach, następnie udaję się autobusem X96 na Pireus i o 7:35 prom na wyspę. I właśnie tego dotyczy pytanie czy ma ktoś wiedzę czy na miejscu nie będzie problemu z kupnem biletu? Mam obawę czy na ostatnią chwilę będą wolne miejsca ( nie chcę płacić prowizji za wcześniejszą rezerwację)?
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 01 Maj 2017 13:38 

platynowy
kupilbym wczesniej, nie sadze, ze w porcie i do tego w dniu podrozy bedzie taniej (na Paros kupilem za 20e, teraz jest po 34.5e)
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 01 Maj 2017 14:38 

Dziękuję za podpowiedź, znalazłam za 23,5 E więc chyba kupię. A ty przez jaką stronę kupiłeś na Paros?
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 01 Maj 2017 15:34 

niebieski
Poszukaj cen tutaj http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false
Twój prom płynie na Samos a nazwa to Nissos Mykonos,i czasami do portu docelowego bilety są tańsze niż na wyspy pośrednie. Przez ten portal śmiało kupujesz online bez żadnej prowizji. Z wydrukiem rezerwacji w porcie odbierasz bilet na ten prom. Zobacz jeszcze inne promy płynące dalej np.na Kos lub Rodos bo może być tak ,że promocja bedzie obowiązywała tam, a na Syros nie będzie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie wysiąść w połowie drogi.
Ps. jeśli na Syros płyniesz w celach typowo turystycznych ,to zmień ją choćby na Naxos lub Paros.
http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.

#52 PostWysłany: 01 Maj 2017 15:49 

Tak jadę w celach typowo turystycznych, ale mam już rezerwację w hotelu. Nie polecasz Syros? Dlaczego? trochę się przestraszyłam:)
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:09 

niebieski
Syros to mała wyspa z tysiącami mieszkańców. Typowa dla miejscowego ruchu turystycznego,bo z jednej strony tania ,a z drugiej nic tam szczególnego dla turysty nie ma. Mam na uwadze ładne plaże , typowe dla cyklad Chory,widoki itp. Mnie ona nie urzekła. Bardziej turystycznie jak juz to jest na zachodzie i południu wyspy np w Foinikas
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.

#54 PostWysłany: 01 Maj 2017 16:19 

Wybieram się tutaj: https://www.google.pl/maps/place/Dolphi ... 24.8771527

Nie jesteśmy imprezowi :) a na mapach wygląda przyjemnie. Zrobimy jakieś jednodniowe wypady, myślałam o Mykonos ale może zamienię na Naksos lub Paros jeśli polecasz :)
Dziękuję za podpowiedź w sprawie promu, sprawdziłam i rzeczywiście jest taniej :) 19e
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 01 Maj 2017 21:46 

niebieski
No to jedziesz do Galissas, byłem tam 2 razy ,nie takie fajne jak Foinikas,ale bardzo i za bardzo spokojne.Nie ma tam ,zadnych baletów i innych imprez,Cisza wieczorami ,zapachy z tawern i specyficzna atmosfera takiej sielanki. Plaża zagospadarowana w fajnej zatoczce między skałami, chyba z niebieską flagą, ale nie ma nawet prysznica tylko kran aby płukać nogi.Dwie ulice na tzw.krzyż i nic tam więcej nie ma. Nie ma też marketu tylko 2 małe sklepiki. Nie wiem na ile czasu tam jedziesz ,ale można się zanudzić powyzej 5 dni. Na wycieczkę jednodniową to najlepiej na Mykonos ,bo na Inne w tym Naxos ,Paros ,na 1 dzień nie zgrasz promu ,ale poszukaj na tym servisie viva travel. Pokazany na google hotel góruje nad całą miejscowością i jest fajnie położony na zboczu góry z widokiem na plaże.
Tutaj centrum z widokiem na twój hotel.Musowo polecam widoczne na google knajpe z souflakami i nie tylko.https://www.google.pl/maps/@37.4200974, ... 312!8i6656
 Relacje PM off
ELBE lubi ten post.

#56 PostWysłany: 02 Maj 2017 08:07 

Jedziemy na 7 dni, jak nie umrzemy z nudów to dam znać jak było :lol: Tak na serio to wypożyczymy jakiś środek transportu i postaramy się zobaczyć całą wyspę. Na koniec przewidujemy dwa dni w Atenach więc atrakcji nie zabraknie. Dziękuję za polecenie knajpki widziałam ją już na mapach google i zainteresowała mnie, bo wygląda na całoroczną dla lokalsów.
 Relacje PM off  

#57 PostWysłany: 16 Lis 2017 12:38 

Witam. Planuje wycieczkę po greckich wyspach w maju i mam wątpliwości dotyczące połączeń promowych
(pytanie, czy dziennie pływają), a więc podróż zaczynamy od lotu na Mykonos 20 maja, 23 chcielibyśmy popłynąć na Naxos. 27 Naxos-->Paros. 31Paros-->Santorini wylot do Krakowa 5 maja :) Zależy mi na pewnych połączeniach promowych, ponieważ chciałbym rezerwować online noclegi ... proszę o pomoc ??!!
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 16 Lis 2017 20:25 

niebieski
Na maj następnego roku obecnie nie znajdziesz wiążących rozkładów promów. Jeśli chcesz przemieścić się tanimi promami musisz brać pod uwagę dni tygodnia i sezon w kursowaniu. Naxos jst dobrą wyspą przesiadkową i aby dotrzeć na Santorini najlepiej z niej wyruszyć.
Jeżeli chcesz przepłynąć trasę Mykonos>Paros>Naxos>Santorini to tak najlepiej. Płynąc z Paros na Santorini i tak prom zawija na Naxos.
Za pokonanie tej trasy zapłacisz ok 45-50e za 3 przeprawy. Możesz spróbować na wyszukiwarce ale na te daty jeszcze może nic nie byćhttp://travel.viva.gr/en/ferries/booking/itineraries?fr=118&tr=80&ddt=2018-05-25&adt=2018-05-28&ret=false&hv=false lub zaglądnąć na strone https://www.bluestarferries.com/en/trav ... ables.html
Obecnie na wyszukiwarkach znajdziesz rozkłąd szybkich i drogich katamaranów.
Najlepiej jak byś znalazł rozkład sezonowy promów Artemis i Aqua Spiryt,oba te promy jeden od Hellenic Sea drugi od Sea Jet i spróbował czy w tych datach odpowiada dzień tygodnia w kursowaniu tego promu.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#59 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:48 

Witam
Lece w Maju do Aten i zastanawiam się czy w niedzielę będą promy w rozsądnej cenie z Pireusa do Paros.
Z osób które już były jakie wyspy polecacie na cykladach.. nie chce żałować później. Planuje 4 noce w Paros i 3 noce w Santorini.
Czy płynąc z Pireusa tanim promem (widziałem ceny za 38Euro, a nawet ktoś pisał za 20Euro)można trafić po drodze poza Paros na jakąś ładną wyspe ??
 Relacje PM off  

#60 PostWysłany: 15 Sty 2018 12:03 

platynowy
kup wczesniej, to beda po 20e. tyle placilem na Paros.

mozna tez trafic na loty po 19e.
 Relacje PM off  

[ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości