Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#581 PostWysłany: 04 Sie 2019 20:45 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
Zamówiłem tą kartę, powiedzcie mi tak krótko, jak mam kartę WizzAir i jadę na Islandię to jak mam ustawić Curve?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Curve
#582 PostWysłany: 04 Sie 2019 20:49 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@rosol : w curve dodajesz wizzair z walutą PLN, curve zrobi korzystne przewalutowania.
Góra
 Profil Relacje PM off
tumek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#583 PostWysłany: 05 Sie 2019 18:26 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
ok, brzmi spoko, tak zrobilem, ale nie wybralem tam nigdzie waluty i sama sie wpisala PLN, czekam jeszcze na karte z curve, ale wizzair juz potwierdzilem w apce

z minusow to wszystkie sa mastercard, a z tego co widzialem lepiej miec visa :/, ta wirtualka karta revolut jest visa i przez to moglem placic w grabie (uber w tajlandii) bo mastercard nie akceptuja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#584 PostWysłany: 09 Sie 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
W aplikacji ciągle widnieje informacja, że Curve monitoruje aktywność użytkowania, która może przełożyć się na zwiększenie limitów. Czy to działa w praktyce? Czy obecnie jedyną szansą na zwiększenie limitów jest upgade karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#585 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Podłączam się do powyższego pytania.
Czy ewentualna prośba o zwiększenie limitów (chodzi mi głównie o roczny) skutkuje?
Jeśli tak, to czy zwiększają na podstawie wypracowanej historii, czy też trzeba wysyłać potwierdzenia zarobków itp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#586 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:08 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Nic nie trzeba. Poprosiłem i zwiększyli. Jedynie skany dowodu chcieli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#587 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:16 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
zoli napisał(a):
Podłączam się do powyższego pytania.
Czy ewentualna prośba o zwiększenie limitów (chodzi mi głównie o roczny) skutkuje?
Jeśli tak, to czy zwiększają na podstawie wypracowanej historii, czy też trzeba wysyłać potwierdzenia zarobków itp?


mnie poprosili o zdjęcia wybranych kart z zakrytymi częściowo numerami oraz wyciągi do nich
wysłałem i czekam

tak, że lepiej wcześniej o tym pomyśleć
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#588 PostWysłany: 15 Sie 2019 14:35 

Rejestracja: 25 Maj 2019
Posty: 131
witam
Jak dobrze kojarzę, w weekendy nie opłaca się używać Curve lub Revoluta, doliczają prowizje z powodu, że rynki walutowe są nieczynne. A jak wygląda sprawa dzisiaj, z dniem 15 sierpnia?? W Polsce mamy święto ale ono chyba tylko nas dotyczy. Pytam się, bo muszę zarezerwować na bookingu kwaterę i nie chciałbym się naciąć na dodatkową prowizje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#589 PostWysłany: 15 Sie 2019 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
W UK to normalny dzien roboczy. 26 sierpnia to dzien wolny, nie wiem jak to wplywa na kursy walut w Curve.
_________________
Carpe Diem.


Ostatnio edytowany przez Aga_podrozniczka, 15 Sie 2019 15:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
lolekanabolek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#590 PostWysłany: 15 Sie 2019 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Szczęśliwie moce dobrej zmiany nie przejęły jeszcze władzy nad światem, więc foreks działa normalnie, nie będzie dodatkowych prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off
lolekanabolek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#591 PostWysłany: 17 Sie 2019 23:03 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Dziś była niezapowiedziana awaria. W jednym sklepie płatność przeszła (podpiętej karty nie obciążyło), w drugim już odmowa. Warto mieć w pogotowiu inną kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#592 PostWysłany: 17 Sie 2019 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Mi odrzucilo transakcje online 2 razy, ale myślałam, ze to blad konkretnej strony i autentykacji 3d.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#593 PostWysłany: 18 Sie 2019 10:43 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
p27 napisał(a):
Dziś była niezapowiedziana awaria. W jednym sklepie płatność przeszła (podpiętej karty nie obciążyło), w drugim już odmowa. Warto mieć w pogotowiu inną kartę.


To się tyczy każdej karty i każdego banku. Mieli awarię jak zwykle w sobotę (zauważyłem, że banki i wszelkie instytucje finansowe robią prace informatyczne zazwyczaj w piątki wieczorem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#594 PostWysłany: 23 Sie 2019 21:41 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Dostałem maila od Curve:
Cytuj:
We are getting in touch as we have been notified that some of your Curve card details may have been compromised in the recent Mastercard Priceless Specials data breach. Mastercard may have advised you about this breach already. We are sorry that you have been affected and we are doing all we can to keep you protected.

To prevent any potential unauthorised transactions in the next few days, we ask you to lock your card in-app and only unlock it when you need to use it. Rest assured that you will not be out of pocket in the event of any fraudulent transactions.

On Tuesday 27th August, we will automatically issue you a new Curve card and block your current card. It may take 7 to 10 days for your card to arrive, so please make sure you have a back-up card with you during this time.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#595 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:02 

Rejestracja: 26 Lip 2019
Posty: 17
vincenz napisał(a):
Dostałem maila od Curve:
Cytuj:
We are getting in touch as we have been notified that some of your Curve card details may have been compromised in the recent Mastercard Priceless Specials data breach. Mastercard may have advised you about this breach already. We are sorry that you have been affected and we are doing all we can to keep you protected.

To prevent any potential unauthorised transactions in the next few days, we ask you to lock your card in-app and only unlock it when you need to use it. Rest assured that you will not be out of pocket in the event of any fraudulent transactions.

On Tuesday 27th August, we will automatically issue you a new Curve card and block your current card. It may take 7 to 10 days for your card to arrive, so please make sure you have a back-up card with you during this time.
To chyba dotyczy tylko części niemieckich klientów którzy dodało karty priceless special


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#596 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:42 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Nie trzeba było być klientem niemieckiego banku, żeby zarejestrować tam kartę. Ja też dostałem takiego maila, i co gorsza zarejestrowane miałem też dwa plastiki z polskich banków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#597 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:57 

Rejestracja: 26 Lip 2019
Posty: 17
BarneyGF napisał(a):
Nie trzeba było być klientem niemieckiego banku, żeby zarejestrować tam kartę. Ja też dostałem takiego maila, i co gorsza zarejestrowane miałem też dwa plastiki z polskich banków.
Tak wiem, że u as też jest ten program, ale gdzieś czytałem że chodzi o niemieckich klientów


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#598 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:59 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
@vincenz
pisałem więcej o sprawie tutaj: viewtopic.php?p=1246641#p1246641

Większość banków, których klienci mieli zarejestrowane karty w Priceless w Niemczech wymienia je bezpłatnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#599 PostWysłany: 23 Sie 2019 23:31 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
tumek napisał(a):
BarneyGF napisał(a):
Nie trzeba było być klientem niemieckiego banku, żeby zarejestrować tam kartę. Ja też dostałem takiego maila, i co gorsza zarejestrowane miałem też dwa plastiki z polskich banków.
Tak wiem, że u as też jest ten program, ale gdzieś czytałem że chodzi o niemieckich klientów


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


Chodzi o klientów zarejestrowanych w niemieckim programie, w którym można było dodać również polskie karty.
Góra
 Profil Relacje PM off
tumek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#600 PostWysłany: 27 Sie 2019 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Z trochę ponad miesiąc wybieram się do USA. Przy większości hoteli robiłem rezerwacje bezzwrotne przez booking i podawałem dane karty kredytowej WizzAir BNP Paribas, rezerwacje samochodu także częściowo opłaciłem tą kartą. Na miejscu na pewno będę musiał podać jakąś kartę (zapewne w niektórych miejscach kredytową) aby hotele/wypożyczalnia zablokowały część środków jako depozyt, który później będzie zwolniony.
Czy mogę podać w takiej sytuacji Curve z podpiętą kartą kredytową WizzAir? Czy też ich systemy będą to widzieć jako zwykłą kartę płatniczą a nie kredytową?
I od razu analogiczne pytanie - czy w tych miejscach przejdzie ewentualnie Revolut?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 138  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group