Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 139  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#1441 PostWysłany: 01 Kwi 2021 11:53 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 309
niebieski
Też używam Curve od ponad 2 lat I działa bezproblemowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
 Temat postu: Re: Curve
#1442 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Dla potomności:

Skończyła mi się ważność karty podpiętej do Curve i próbowałem usunąć starą i dodać nową (ten sam numer, inne daty ważności). Curve nie pozwalał dodać nowej - komunikat o błędzie i potrzebie kontantu z supportem. Support zasugerował usunięcie i dodanie karty, potem odinstalowanie apki i próbę po instalcji, a potem zamilkł. Pisałem do nich po tygodniu, potem po miesiącu, ale dostawałem standardową odpowiedź "pracują nad tym".

Po kilku miesiącach (bez podróży, więc Curve było niepotrzebne) zmieniałem telefon i na nowym karta się dodała. Więc najwyraźniej informacja o usunietych kartach jest trzymana na poziomie systemu a nie serwerów Curve.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1443 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:22 

Rejestracja: 30 Sie 2013
Posty: 53
Niekoniecznie, może identyfikator sprzętu + numer karty są jakimś istotnym kluczem. Ja nie mogę podpiąć curve do Garmin Pay.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1444 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:24 

Rejestracja: 18 Sty 2019
Posty: 41
mrmrooz napisał(a):
A co do blokad - to większy byłby problem, gdyby ktoś dane waszej karty przejął i nie zablokowali.


Tylko że ja nawet nie wiem czy ejst zablokowana (i czemu?), w aplikacji widzę kartę jako aktywną, ale za nic nie mogę zapłacić (czy z PINem czy bez PINu)... na moje 2 zgłoszenia reklamacji z dowodami odrzutów - na razie cisza...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1445 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:29 

Rejestracja: 30 Sie 2013
Posty: 53
A próba dodania karty do gpay?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1446 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:44 

Rejestracja: 18 Sty 2019
Posty: 41
Mam dodane od początku karte Curve do GPay.. Na początku udało mi się zapłacić parę razy, ale potem zaczęło mi odrzucać i GPay i transakcje zbliżeniowe kartą fizyczną i na PIN...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1447 PostWysłany: 01 Kwi 2021 12:52 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
@kemotik - u mnie Garmin Pay działa

@EnSa - jak nie możesz nigdzie zapłacić, to prawie na pewno zablokowana. Tego nie widać w aplikacji, pisz do nich. Ja miałem 3 tygodnie zablokowaną na przełomie lutego i marca, potem przeprosili i dali bonus w postaci punktów, czyli dostałem 3 GBPy....

No i polecam upewnić się, że macie aktualną wersję aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1448 PostWysłany: 02 Kwi 2021 18:30 

Rejestracja: 07 Lut 2020
Posty: 84
EnSa napisał(a):
Mam dodane od początku karte Curve do GPay.. Na początku udało mi się zapłacić parę razy, ale potem zaczęło mi odrzucać i GPay i transakcje zbliżeniowe kartą fizyczną i na PIN...

Niedawno zasilałem Revoluta przez GP z podpiętą Curve kwotą 300 GBP. Przeszło. Gdzieś po tygodniu chciałem to zrobić ponownie i nie dało rady. Zmniejszyłem do 100 GBP i przeszło. Podejrzewam że GP ma jakieś limity.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1449 PostWysłany: 03 Kwi 2021 09:24 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Dziwne te problemy. Używam Curve odkąd powstał - od 3 lat? Mam podpięte pod Apple Pay. Kilka/kilkanaście transakcji dziennie. Dlaczego tak? Bo przed covidem cały czas podróżowałem i nie musiałem sobie zawracać głowę czym zapłacić. Więc w Polsce też płaciłem i nadal płacę Curvem w Apple Pay. Płacę także za Netflixa w Turcji, AliExpress. Mam też Revo i inne karty walutowe jak kantor Alior - ale wolę Curve bo nie muszę nic doładowywać. Może mam gorsze kursy ale to bez znaczenia. Pod Curve mam podpięta mBank World Elite i działa to wszystko doskonale.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1450 PostWysłany: 03 Kwi 2021 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4521
złoty
Potwierdzam, też używam ciągle crv bez problemu, duży plus to brak doładowań, a kursy to raz jest lepszy a raz gorszy ponieważ nie jest to kurs online, ale różnice pomijalne, no i bt czasami się przydaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1451 PostWysłany: 03 Kwi 2021 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 259
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Witam,
mam prośbę - zmieniłem telefon na nowszy model (nr mam ten sam) i nie mogę się zalogować na swoje konto w aplikacji Curve.
Po pobraniu apki wciskam: I already have an account
następnie wyskakuje mi: sign in with e-mail
enter the email adress registered to your Curve account to sign in
- wpisuję e-mail
mam: open e-mail
Na pocztę przychodzi mi wiadomość:
Hi! You’ve asked us to send you a magic link so you can quickly sign into your Curve app.
I jak klikam to tak jakby aplikacja chciała abym wszystko robił od początku - zamiast się zalogować pyta o dane, pyta jaka kartę wybrać itd.
Wie ktoś gdzie robię błąd i jak mam się zalogować?

pozdrawiam i dzięki za rady
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1452 PostWysłany: 03 Kwi 2021 18:29 

Rejestracja: 18 Sty 2019
Posty: 41
pasta napisał(a):
Dziwne te problemy. Używam Curve odkąd powstał - od 3 lat? Mam podpięte pod Apple Pay. Kilka/kilkanaście transakcji dziennie. .

Ja uzywałam z tydzień po czym...z niewiadomych powodów karta przestała działać...i już... próbowałam już wszędzie, duże, małe sklepy, Gpayem, kartą fizyczną, i zbliżeniowo, i z PINem i za chol*** nie działa... a support zamilkł i nie odpisują...
pasta napisał(a):
Mam też Revo i inne karty walutowe jak kantor Alior - ale wolę Curve bo nie muszę nic doładowywać. Może mam gorsze kursy ale to bez znaczenia. Pod Curve mam podpięta mBank World Elite i działa to wszystko doskonale


Też mam Revo i Alior Kantor. Curve chciałam potestować głównie dla wypłat z bankomatów i ew. dla dobrych kursów. W Polsce jednak ta usługa nie ma dla mnie większego sensu, nie potrzebuję jej ... ale jak widać Curve nie chce mnie jako klientki :P
Chyba wolę już polski bank, który jeśli zawiedzie -zawsze mogę spokojnie pozwać jakby co :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1453 PostWysłany: 03 Kwi 2021 20:39 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Jeżeli jej nie potrzebujesz to olej temat - masz inne karty. A jeżeli potrzebujesz to poproś o nową kartę.

I życzę powodzenia w pozywaniu jakiegokolwiek banku - nawet polskiego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1454 PostWysłany: 11 Kwi 2021 07:54 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
No i mnie też dopadła jakaś dziwna chyba blokada od Curve. Od kilku dni nie mogę zapłacić kartą w internecie (najpierw myślałem, że to wina Amazonu), ale potem nie mogłem tą kartą zapłacić nawet na Allegro. Dodatkowo wczoraj nie przeszła transakcja w punkcie stacjonarnym przez Google Pay.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1455 PostWysłany: 11 Kwi 2021 13:59 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
@witekkowal
No to i u mnie to samo , ostatnio odrzuciło mi 2 płatności w lidlu ale myślałem że to wina niezmienionej karty do obciążenie bo awaryjnie mam cały czas ustawioną na Curve ,
dzisiaj specjalnie sprawdzałem na myjni BP , przy płatności w necie i na dodatek próbowałem płacić przez Google jak i normalnie fizyczną kartą i też wszystko odrzucone.

Ostatnia płatność jak mi przeszła na tej karcie to zakupy spożywcze 27 marca w Czechach.

Teraz muszę awaryjnie pozmieniać wszystkie przyszłe płatności tą kartę zaczynając od YoutubePremium bo już jutro będzie próbowało z niej pobrać opłatę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1456 PostWysłany: 11 Kwi 2021 14:51 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Zrobiłem to samo, tj. ustawiłem w netflix i YouTube premium zapasową kartę - ZEN, która póki co działa praktycznie bez zarzutu (na początku był problem z Aliexpress).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kewatkO lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1457 PostWysłany: 12 Kwi 2021 18:22 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Kurde,dobrze że w sobotę i niedzielę potestowałem tą Curve na wszystkie możliwe sposoby płatności i wyszły takie klocki no i ustawiłem se awaryjnie przyszłe płatności na Twisto bo jak co miesiąc 12go miałem dzisiaj pobranie za YoutubePremium i płatność odrzucona .
Wczoraj pisałem do suportu Curve co się dzieje i dlaczego wszystko mi odrzuca ale jak na razie cisza .

Jutro jeszcze raz ją sprawdzę w Czechach na zakupach ale raczej wiem jaki będzie rezultat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1458 PostWysłany: 12 Kwi 2021 19:28 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ja też napisałem do nich, ale również cisza. Fajne wygodne to, bo nie trzeba doładowywać konta, ale jednak zawodne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1459 PostWysłany: 12 Kwi 2021 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Bawil sie ktos Curve ze zmiana platnosci wstecz majac rozne karty walutowe?
Np. kupujemy TV za 2000zl po dwoch tygodniach np. kurs euro zmienil sie znacznie - np. wzrosl o 10% i wtedy zmieniamy platnosc z PLN na EUR (zmieniamy karte jaka uzylismy do platnosci) dzieki czemu oszczedzamy 10%?
Sam nie wiem czy to mialoby jakis sens.. bo teoretycznie jak kurs wzrósl to po prostu sprzedajemy EUR.. no ale nie wiem czy ktos temat moze jakos bardziej rozwazyl?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1460 PostWysłany: 12 Kwi 2021 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@LonDynia można zmieniać tylko w obrębie kart z tą samą walutą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pingwin_ lubi ten post.
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 139  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group