Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#1041 PostWysłany: 25 Lut 2020 18:20 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
no to nic nowego
częściowych zwrotów trzeba pilnować
czasem sami pytają, na którą kartę zwrócić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Curve
#1042 PostWysłany: 09 Mar 2020 12:18 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Niestety w bankomatach PlanetCash przy użyciu Curve jest 12 złotych prowizji jeśli nie skorzysta się z ichniejszego "rewelacyjnego" kursu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1043 PostWysłany: 12 Mar 2020 09:51 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 71
W końcu wprowadzili ubezpieczenie dla użytkowników z Polski (karty Black i Metal), dodatkowo od wczoraj dostępna jest wysyłka kart Metal do PL (14,99GBP miesięcznie, min. na pół roku, czyli nie jest tanio).

https://community.curve.app/t/expanding ... rope/18915
https://community.curve.app/t/curve-pro ... 2020/18746
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1044 PostWysłany: 17 Mar 2020 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Nie wczytywałem się jeszcze, ale może ktoś sprawdzał, czy "car rental collision damage waiver" działa na Polaków z "metalem"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1045 PostWysłany: 19 Mar 2020 14:45 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
15 GBP dla nowych użytkowników Curve, po podaniu kodu SN005 przy rejestracji.
Cytuj:
The £15 will be added as Curve Rewards to your Curve Rewards account within 72 hours after making your first transaction with your Curve card.

This offer is only valid for new users, who do not have and have never had a Curve account before.

Your account will be immediately disqualified from this promo if Curve finds that you have created multiple accounts.

The promo code needs to be added when you are setting up your Curve account through the onboarding process and cannot be added retrospectively.

This promo code will be valid up until 23:59 (BST) on the 31st of December, 2020. Curve has the right to withdraw this offer at any time without prior notice.

This promotion will be governed by English law and the English courts have jurisdiction to hear any disputes in relation to it.

Please note that the general terms and conditions for Curve shall apply and can be referred to here.
https://discover.curve.app/terms-conditions-for-snatch
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1046 PostWysłany: 27 Mar 2020 14:08 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Zrobiłem ostatnio przegląd swoich płatności Curve i zauważyłem, że grubo ponad połowę płatności przesuwałem później z karty na kartę poprzez GBIT (Go Back in Time), a to dla lepszego kursu, a to dla wyrobienia obrotu na docelowej karcie itp. W rezultacie, gdyby tę fajną funkcję wycofali (na co mam nadzieję się nie zanosi), praktycznie rzadko kiedy bym korzystał z Curve. Jak jest u Was z GBIT - często korzystacie z tej usługi?

Przy okazji, mój przegląd wykazał, że w przypadku Curve, płatności w aplikacji Wallet (na iOS) pojawiają się nawet z kilkudniowym opóźnieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1047 PostWysłany: 05 Kwi 2020 23:39 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Czy komuś udalo sie dodac karte Visa debetowa Credit Agricole do Curve?
Od 5 dni próbuje i nie udaje sie. Curve informuje mnie o problemie i nie udaje sie. Jak przerwę opracke to pojawia sie obciążenie na koncie w CA.
Tego samego dnia dodalem Millenium debetową Visa bez problemów. Czyżby CA zablokowalo Curve?

Wysłane z V30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1048 PostWysłany: 05 Kwi 2020 23:53 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 879
Gdyby blokowali, tobyś nie widział obciążenia w CA. Jeśli to nie kwestia limitów na transakcje internetowe (sprawdzałeś?) to napisz do supportu Curve.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1049 PostWysłany: 06 Kwi 2020 00:07 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
@tamtam - mam debetówke CA dodaną, ale to MC, nie Visa. Czyli kartę z CA można dodać na pewno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1050 PostWysłany: 06 Kwi 2020 00:58 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
@tamtam
mam dodaną taką kartę
1.04 robiłem transakcję curve->visa ca
wszystko ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1051 PostWysłany: 06 Kwi 2020 20:16 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Sry, to nie Visa, tylko MC.
Znów dzisiaj próbowałem i mam dalej ten sam błąd: "We are having some problems. Please try again later"
I tak tydzień próbuje...
Chyba piszę do supportu zobaczymy co oni na to.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1052 PostWysłany: 06 Kwi 2020 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
@tamtam miałem identyczny błąd niedawno jak próbowałem dodać nowo przysłaną kartę przez bank przed usunięciem starej o tym samym numerze z kończącą się datą ważności. Dopiero jak usunąłem starą przestał pojawiać się powyższy błąd i można było dodać nową.
Poza tym transakcje ze starej przepięły się automatycznie na nową.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1053 PostWysłany: 07 Kwi 2020 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Curve wprowadza kartę pozbawioną numerów. Wszystkie dane są dostępne w aplikacji mobilnej
https://www.cashless.pl/7493-curve-karta-bez-numeru
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1054 PostWysłany: 07 Kwi 2020 15:08 

Rejestracja: 24 Sty 2019
Posty: 12
@tamtam mam taki sam komunikat przy próbie dodania karty citibanku. Na zgłoszenie odpisali tak:
Cytuj:
we’ve identified a bug that is preventing a small portion of payment cards from being added. This has been escalated to the Engineers and they are working hard to fix it. In the meantime, you’ll not be able to add this card to your Curve app.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1055 PostWysłany: 08 Kwi 2020 13:45 

Rejestracja: 05 Lis 2015
Posty: 19
ume napisał(a):
Zrobiłem ostatnio przegląd swoich płatności Curve i zauważyłem, że grubo ponad połowę płatności przesuwałem później z karty na kartę poprzez GBIT (Go Back in Time), a to dla lepszego kursu, a to dla wyrobienia obrotu na docelowej karcie itp. W rezultacie, gdyby tę fajną funkcję wycofali (na co mam nadzieję się nie zanosi), praktycznie rzadko kiedy bym korzystał z Curve. Jak jest u Was z GBIT - często korzystacie z tej usługi?

Przy okazji, mój przegląd wykazał, że w przypadku Curve, płatności w aplikacji Wallet (na iOS) pojawiają się nawet z kilkudniowym opóźnieniem.


Nie robilem zestawienia, ale u mnie ta funkcja w Curve jest rowniez jedna z kluczowych i, gdyby ja cofneli, to bym chyba dal sobie spokoj z Curve, tym bardziej, ze wciaz nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie GPay. A to dla mnie kolejny priorytet.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1056 PostWysłany: 08 Kwi 2020 21:48 

Rejestracja: 20 Gru 2018
Posty: 71
Marek Marszolik napisał(a):
Niestety w bankomatach PlanetCash przy użyciu Curve jest 12 złotych prowizji jeśli nie skorzysta się z ichniejszego "rewelacyjnego" kursu.

Jesteś pewny że wybrałeś odpowiednią walutę bez przewalutowania (PC pyta się dwukrotnie)? Po Twojej wiadomości kilkukrotnie wypłacałem z bankomatów Planet Cash, zarówno z tych zwykłych jak i z brandingiem ING, i ani razu nie naliczyło mi żadnej dodatkowej opłaty... Rozumiem że ten "ichniejszy rewelacyjny kurs" to ten proponowany przez bankomat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1057 PostWysłany: 10 Kwi 2020 20:14 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 303
niebieski
Zglosilem problem do supportu 6 dni temu. Wczoraj zadzialalo. Karta MC do konta w Credit Agricolle dodana do Curve.

Wysłane z V30
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1058 PostWysłany: 14 Kwi 2020 11:10 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Ze względu na lewe transakcje, które sie pojawiły wczoraj na mojej karcie, musiałem ja zablokować. Sprawa zgłoszona do supportu. Teraz pytanie, jeśli kartę wydadzą nową to co ze zwrotami, za transakcje online które robiłem jeszcze starą kartą?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1059 PostWysłany: 14 Kwi 2020 11:23 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Wtedy dostajesz notyfikację od Curve i wybierasz kartę na którą mają przelać środki ze zwrotu :)
Miałem już taka sytuację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1060 PostWysłany: 14 Kwi 2020 11:25 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Zadziała w sytuacji nawet gdy będę miał nowa kartę Curve?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 138  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group