Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 138  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Curve
#1501 PostWysłany: 12 Maj 2021 15:30 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@krzychfra - mogę tylko starointernetowym "U mnie działa" potwierdzić, że widzę limity. Może sprawdź aktualizację apki.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Curve
#1502 PostWysłany: 12 Maj 2021 16:22 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Mam najnowszą, gdzie to ukryli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1503 PostWysłany: 12 Maj 2021 16:37 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@krzychfra - Chyba jest tam gdzie zawsze - po zalogowaniu wybierasz na dole z prawej Account i dalej masz w Subscription - Card Limits
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1504 PostWysłany: 12 Maj 2021 17:00 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
No to ciekawe, bana dostałem? Tylko takie coś mam, żadnych informacji o moich limitach.
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1505 PostWysłany: 17 Maj 2021 14:45 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 7
Moja karte odblokowali po 3 miesiacach. Bankomaty i Revolut w sumie po 100-200 zl miesiecznie. Sklepy spozywcze 3.000 miesiecznie, rachunki 7.000 miesiecznie. Karta przestala dzialac jak po zakupach w Carrefour zaplacilem w innym miejscu rachunek 1.000 zl.

Odezwali sie po 6 tygodniach od blokady:

Thank you for getting in touch. Unfortunately, your Curve account has been automatically blocked as we do not currently have identity verification in place for you.

Zrobilem weryfikacje z linka i po tygodniu wiadomosc:

I haven’t heard from you in a few days - I was wondering if your issue is now resolved? If so - great! If not, just reply and I’ll be happy to help.

Oczywiscie karta sama sie nie odblokowala i dopiero po kolejnym miesiacu podali prawdziwy powod blokady:

We’ve noticed a high volume of transactions to CARREFOUR HIPERMARKET. Please note that Curve’s core value proposition is day to day spend and we expect to see that the card is being used for more than just this type of activity. Could you please clarify what these payments relate to?

Po kolejnych 17 dniach odblokowali karte z taka informacja:

As mentioned by my colleague to avoid the card being suspended going forward please try and build up a varied spend history on your account.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1506 PostWysłany: 17 Maj 2021 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Potwierdzenie GBiT przy uzyciu innych walut.

Zrobilem miesiac temu zakupy podpieta karta GBP za xxxx zl, dzis kurs byl lepszy od 45zl wiec podmienilem karty na karte w PLN.
Na karte GBP wrócilo tyle ile pobralo miesiac temu, z karty PLN sciagnelo kase po kursie jaki byl zaksiegowany miesiac temu - czyli 45zl na moja korzysc na dzien dzisiejszy.

Swietna sprawa, jedziemy na wakacje, po powrocie jak kurs spadnie to mozemy sobie zrobic maly refund :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kri$ lubi ten post.
Kri$ uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1507 PostWysłany: 17 Maj 2021 14:53 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
aaaa2019 napisał(a):
Moja karte odblokowali po 3 miesiacach. Bankomaty i Revolut w sumie po 100-200 zl miesiecznie. Sklepy spozywcze 3.000 miesiecznie, rachunki 7.000 miesiecznie. Karta przestala dzialac jak po zakupach w Carrefour zaplacilem w innym miejscu rachunek 1.000 zl.

Odezwali sie po 6 tygodniach od blokady:

Thank you for getting in touch. Unfortunately, your Curve account has been automatically blocked as we do not currently have identity verification in place for you.

Zrobilem weryfikacje z linka i po tygodniu wiadomosc:

I haven’t heard from you in a few days - I was wondering if your issue is now resolved? If so - great! If not, just reply and I’ll be happy to help.

Oczywiscie karta sama sie nie odblokowala i dopiero po kolejnym miesiacu podali prawdziwy powod blokady:

We’ve noticed a high volume of transactions to CARREFOUR HIPERMARKET. Please note that Curve’s core value proposition is day to day spend and we expect to see that the card is being used for more than just this type of activity. Could you please clarify what these payments relate to?

Po kolejnych 17 dniach odblokowali karte z taka informacja:

As mentioned by my colleague to avoid the card being suspended going forward please try and build up a varied spend history on your account.


aaaa2019 napisał(a):
Karta przestala dzialac jak po zakupach w Carrefour zaplacilem w innym miejscu rachunek 1.000 zl.


O, magiczny 1000 widzę, mi też karta przy 1000 w żabce padła. No może nie do końca, bo małe kwoty płace. W odpowiedzi na pytanie odpisali, że zbliżam się do rocznego limitu i by zweryfikować konto dowodem i selfie. Od piątku cisza, dziś próbowałem znów ten 1000 zapłacić i znów odrzucona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1508 PostWysłany: 17 Maj 2021 16:15 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 7
Jak chcialem poltora roku temu zwiekszyc limity to najpierw chcieli weryfikacje (taka sama jak robilem teraz przy blokadzie), dwukrotnie odrzucali moje prosby a potem limity same sie zwiekszyly.

Tam panuje bardzo duzy balagan albo dokladnie wiedza o co chodzi i trolluja uzytkownikow takich jak ja. Uzytkownik nie dostaje informacji o blokadzie karty, support przez dlugi czas nie odpisuje a jak odpisuje to nie wiedza o co chodzi. Na 99,99% zablokowali za rachunek ale konsultant byc moze nie ma dostepu do takiej informacji wiec gra na czas dajac weryfikacje do zrobienia i pytajac o losowe transakcje zamiast zapytac wprost o te rachunki.

Napisalem im ze jesli nie podobaja im sie transakcje w jakims miejscu to niech zablokuja miejsce albo wprowadza limity na takie transakcje a nie blokuja cala karte.

A rachunki placilem specjalnie przez Curve zeby wlasnie zbudowac historie a nie ja sobie zepsuc. W tym Carrefour tez trzeba bedzie placic inna karta, bo przy nastepnej blokadzie zapytaja dlaczego dalej tyle tam wydaje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1509 PostWysłany: 17 Maj 2021 23:51 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
po co tym placic bez koniecznosci przewalutowania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1510 PostWysłany: 18 Maj 2021 00:22 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Bo można? Bo wygodnie?

Dla mnie:
- Curve mam podpięte pod GarminPay i mogę płacić zegarkiem praktycznie każda kartą, nawet z banku który nie działa z GarminPay
- łatwo przerzucić transakcje z jednej karty na drugą
- jedna karta do płatności z karty kredytowej i wypłaty z bankomatu z karty debetowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1511 PostWysłany: 18 Maj 2021 00:23 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Bo np nie chcesz nosić 10kart przy sobie, tylko wybierasz s miarę potrzeby, czym zaplacisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1512 PostWysłany: 18 Maj 2021 01:05 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 7
mozna zbierac na jednej karcie wartosciowe transakcje z dobrymi kodami mcc, a po 90 dniach przerzucic je na druga karte wtedy za jedna transakcje otrzymuje moneyback z dwoch bankow

przerzucenie transakcji na druga karte powoduje splate na pierwszej karcie czyli rolowanie zadluzenia bez fizycznego splacania karty kredytowej swoimi pieniedzmi

mozna robic inne rzeczy o czym nie napisze bo przestana dzialac :)
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1513 PostWysłany: 18 Maj 2021 07:42 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Po co płacić w złotówkach? Bo np. kart PKO nie można wpiąć do Google Pay, a po wrzuceniu do Curve mogę płacić nimi telefonem.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1514 PostWysłany: 19 Maj 2021 16:47 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Chcę zapłacić za tankowanie aplikacją Orlen Pay. Jako źródło płatności wybieram Google Pay i kartę Curve:
  • aplikacja Orlen Pay przekierowuje mnie na stronę, gdzie mam zdecydować czy chcę skorzystać z DCC. Klikam NIE
  • następnie widzę stronę z logiem Curve i informację, że na mój telefon zostało wysłane powiadomienie push, które muszę otworzyć, aby potwierdzić płatność
  • powiadomienie o treści w stylu "tap here to accept or reject the payment" rzeczywiście przychodzi
  • klikam w powiadomienie, loguje się do Curve odciskiem palca i aplikacja Curve samoczynnie zamyka się. Płatność nie jest zaakceptowana
  • wracam więc do aplikacji Orlen Pay i jedyne co mogę zrobić, to wybrać, żeby zamiast powiadomienia wysłali mi SMS z 6-cyfrowym kodem. I tym sposobem płatność mogę potwierdzić

Czy ktoś z Was miał podobny problem z zaakceptowaniem płatności internetowej przez Google Pay, kartą Curve? Mój telefon to Mi 9T, na innym nie próbowałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1515 PostWysłany: 19 Maj 2021 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Ja mialem podobnie, kupowalem cos online i Curve nie pokazal powiadomienia, rowniez kliknalem SMS, przyszedl, wpisalem kod i tyle.
Telefon jakis stray Huawei.. sam nie wiem czemu, bylem na WiFi, kilka dni temu dzialalo normalnie, kilka dni pozniej tez..
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1516 PostWysłany: 19 Maj 2021 16:54 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Co prawda na nie przy podpięciu pod GP, lecz przy normalnej płatności C w necie powyżej 1k też tak miałem, i tylko SMS zadziałał prawidłowo. To jakiś ich błąd chyba.
Góra
 Profil Relacje PM off
BarneyGF lubi ten post.
BarneyGF uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1517 PostWysłany: 28 Maj 2021 14:10 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Działa Wam aplikacja Curviszońska?

Edit:

Już działa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Curve
#1518 PostWysłany: 29 Maj 2021 16:20 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Nie wiem czy było, ale u mnie pojawiła się promocja 20 GBP za polecenie. Trzeba wykonać 3 transakcje i wydać 20GBP, osoba której polecimy - również. Wszystko w ciągu 21 dni od zapisania się.
Nowy dostaje tylko 5GBP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1519 PostWysłany: 05 Cze 2021 07:01 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
aaaa2019 napisał(a):
Moja karte odblokowali po 3 miesiacach.


Uff, mi zajęło to trzy tygodnie, faktycznie mają bałagan, ale teraz limity widzę w końcu.Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Curve
#1520 PostWysłany: 23 Cze 2021 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
mrmrooz napisał(a):
Nie wiem czy było, ale u mnie pojawiła się promocja 20 GBP za polecenie. Trzeba wykonać 3 transakcje i wydać 20GBP, osoba której polecimy - również. Wszystko w ciągu 21 dni od zapisania się.
Nowy dostaje tylko 5GBP.


Ale ten co polecil tez musi wydac tyle w ciagu 21 dni czy.. musi wydac kiedykolwiek (tak zeby nie polecac z pustych kont) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2756 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 138  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group