Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Sty 2014 17:22 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 14
mogę polecić świetną i darmową przede wszystkim formę nocowania, a mianowicie Couchsurfing.org
Sam mam założone konto i oferuje noclegi w stolicy.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 18 Lut 2014 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
poza stolica tez jest możliwość nocowania?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lut 2014 15:17 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
olir1987 napisał(a):
poza stolica tez jest możliwość nocowania?

oczywiście, trzeba tylko poszperać na CS i przekonać do siebie ludzi aby Cię przyjęli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lut 2014 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
dzięki za info nawet nie wiedziałam że poza stolicą coś by można znaleźć. zadam jeszcze jedno pytanie rejestrując się na CS wnosi się jednorazową opłatę? Szczerze przyznam, że nigdy nie korzystałam i jakoś ciągle mam obawy na kogo można trafić.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lut 2014 20:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nic się nie płaci
Jeśli chodzi o wybór, to warto przeczytać poradniki znajdujące się na samej stronie CS o wybieraniu hosta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Lut 2014 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
nie traktuje tego jako darmowy nocleg!

myślę, że to bardzo ciekawe móc poznać lokalesa i dowiedzieć się jak wyglada zwykłe życie w danym miejscu, poznać kulturę

mam tylko obawy o to kogo można spotkać po drugiej stronie nagle w zamkniętych czterech ścianach... choć pewnie u mnie to zboczenie zawodowe bo pracuje jako psycholog;p

dzieki za info

kiedys dla próby chcialam po prostu się zarejestrować na takim portalu zobaczyć jak to działa, niekoniecznie rezerwując nocleg ale wymagana była wpłata bodajże 150 zł za rejestrację co mnie mocno zdziwilo stąd moje pytanie;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
auri lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:17 

Rejestracja: 14 Gru 2012
Posty: 100
Zbanowany
Z moich doświadczeń, to poza Reykjavikiem CouchSurfing praktycznie nie istnieje. Są pojedyncze osoby, ale nie odpowiadają na maile, albo nie logowali się od paru lat.
_________________
nasz blog: http://www.tuitam.net
załóż bloga z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group