Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Cork & Dublin
#1 PostWysłany: 03 Sie 2012 18:30 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 132
Loty: 29
Kilometry: 41 921
Z racji tanich połączeń z Polski do Irlandii jakie się ostatnio pojawiły, dobrze będzie rozkręcic temat. Zna ktoś tanie noclegi w tych miastach? Wszelkie info odnośnie IRL wpisujcie w odpowiednich działach (jedzenie, transport na miejscu, opisy podróży itd).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#2 PostWysłany: 03 Sie 2012 20:38 

Rejestracja: 21 Paź 2011
Posty: 100
też chętnie poczytam, bo mam bilety do Cork... i nic kompletnie nie wiem poza tym ;)

interesuje mnie autostop w Irlandii... będzie nas trzy sztuki z dzieckiem, także mało komfortowo i tanie noclegi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#3 PostWysłany: 26 Lis 2012 13:48 

Rejestracja: 21 Paź 2011
Posty: 100
Nikt nie napisał nic od mojego ostatniego posta, więc sama sobie odpowiem

spaliśmy tu jedną noc:
http://www.commodorehotel.ie/

hotel stary, ale bardzo klimatyczny, zapłaciliśmy na razie nieco ponad 120zł za pokój 3 osobowy, ale czekamy czy nam ściągną dodatkową opłatę za dziecko w nim (wcześniej płaciłam 180zł za 3 osoby ale oddali nam 60zł? dodatkowej opłaty za 16-latkę)

do hotelu z lotniska dojechaliśmy autostopem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#4 PostWysłany: 03 Lis 2013 02:57 

Rejestracja: 03 Lis 2013
Posty: 3
w Cork najlepsze doświadczenia miałam z Cork International Youth Hostel, w sytuacjach awaryjnyach najczęściej wracałam właśnie do niego. cena, jak na ówczesne warunki, była przyzwoita i na pewno niższa niż hosteli w samym centrum.
http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... &sc_pos=13

dodatkowo w czasie wakacji dużo domów wokól UCC (Univesity College Cork) stoi pustych i można wynająć pokoje. korzystałam z tego sposobu dwukrotnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#5 PostWysłany: 18 Lis 2013 16:35 

Rejestracja: 24 Lut 2013
Posty: 64
Loty: 137
Kilometry: 212 733
Nocowałem ostatnio w Kinley House Cork (http://www.kinlayhousecork.ie/).
70 złotych za nocleg w 10-osobowym pokoju mieliśmy ze znajomymi zaklepany, ale ponieważ były wolne mniejsze pokoje, dostaliśmy w tej cenie szóstkę z łazienką :) Dobra lokalizacja, Wi-Fi, skrytki na bagaż, mapki, miła obsługa, komputery, jakiś wspólny pokój do wypoczynku. No i śniadanko w cenie było jeszcze. Zdecydowanie polecam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#6 PostWysłany: 19 Lis 2013 12:08 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
To ja dorzuce od siebie Four Court Hostel w Dublinie - testowany w ostatni weekend - polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cork & Dublin
#7 PostWysłany: 06 Maj 2014 13:32 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 31
Ja w Dublinie nocowałem w Ibisie. Hotel położony jest na pograniczu Dublina (Red Cow) i miasta Clondalkin. Świetny dojazd z lotniska busem DublinCoach za 5 euro (około 30 minut). Przystanek busa jest około 300 m od hotelu. W tym samym miejscu przystaje Luas (szybki tramwaj), którym wygodnie zasuwa się do centrum (jednorazowy bilet około 2,30-2,50 euro, zależnie gdzie się wysiada; automat na bilety na przystanku).
Cena pokoju (rezerwacja przez trivago) - równowartość 126 zł (dwójka, jak to w Ibisie). Standardowa cena to 49 euro, czyli też nie aż tak dużo jak na Irlandię. Śniadanie dodatkowo płatne 7 euro. W pokoju czajnik elektr. + herbaty, kawy, śmietanki uzupełniane codziennie. Czyściutko, miło i spokojnie :)
W najbliższej okolicy hotelu raczej nic nie da się kupić (chyba że spacer do Tesco w Clondalkin), ale to nie jest wielki minus...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group