Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Como: promy i rower
#1 PostWysłany: 23 Sty 2020 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Czy rower można zabrać na kazdy prom czy tylko na "samochodowe"?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
W Como nie wiem, ale np w okolicach Wenecji można zabrać tylko na niektóre (w tym też piesze), ale wynika to z tego, że po Wenecji nie można wcale poruszać się rowerem. Z reguły jak gdzieś płynąłem to problemu nie było, czasami była za rower dopłata, a czasem nie. Więc na intuicję raczej można, jednak nie daję gwarancji ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Tak na intuicję to ja nie chcę :) Wolę pewniaka :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sty 2020 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Załącznik:
002837-01-na-tym-swiecie-pewne-sa-tylko-smierc-i-podatki.png
002837-01-na-tym-swiecie-pewne-sa-tylko-smierc-i-podatki.png [ 63.69 KiB | Obejrzany 4169 razy ]
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sty 2020 18:01 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Z Varenny do Belaggio i Menaggio są promy "samochodowe" a więc rower też wciśniesz, w Wenecji to typowe małe promy/tramwaje pasażerskie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2020 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Ze strony https://www.navigazionelaghi.it/ wynika, że transport rowerów (jak i innych pojazdów) zależny jest od typu promu - jest ograniczenie do kilku większych portów, oznaczonych u nich gwiazdką, czyli m.in. Varenna, Cadenabbia, Bellagio, Menaggio. Na samym rozkładzie połączenia "solo passeggeri" są osobno oznaczone. Zakładam, że o ile takiego oznaczenia nie ma, to można (rozkład przykładowy):
https://www.navigazionelaghi.it/doc/pdf ... eriale.pdf
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sty 2020 20:01 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Tak może być, na youtube widać, że są też promy małe, typowo pasażerskie, jednak ja w obie strony płynęłam piętrowym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Sty 2020 20:49 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 29
Dziś płyneliśmy z Varenny do Bellagio i z powrotem
Dwa razy był to prom samochodowy. Maksymalnie było 10 osób. Z rowerem nikogo nie było, ale nie sądzę aby był jakiś problem. Widziałem też znak przy promie w Varenie i Bellagio typu droga dla rowerów, więc ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sty 2020 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi.
@metia - znam stronę i tak też odczytałam informacje - że rowery tylko na samochodowe. Ale znam też Wlochy :) i wiem, że to wcale nie musi tak być. Dlatego moje pytanie o autopsję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group