Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Paź 2019 16:04 

złoty
SPLDER napisał(a):
Ale to było zanim program zszedł na psy.

Nie tyle zszedł pod tym względem na psy, co zdobycie statusu stało się duuuuużo, duuuuużo łatwiejsze = jest o wiele bardziej powszechny. Trudno spodziewać się atencji przy takiej masowości - wy tu o FTL, a ostatnio znajomy z LX mi mówi : na rejsie do X mamy dziś na pokładzie 15.... HONów i 41 Goldów ;-)

Poza tym atencja to też kultura panująca w niektórych liniach : przykładowo w Korean Air na zwykłym locie krajowym podszedł do mnie szef pokładu i nisko się ukłonił, jako pasażerowi Elite Plus w SkyTeam (nawet nie w ich programie, tylko AF), w SA szefowa pokładu mnie specjalnie indywidualnie witała jako *G (też nie ich własnego) itp.

Insta: reckimar
 Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.

#22 PostWysłany: 09 Lis 2019 14:39 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Jest już przeciek dotyczący zmian
https://travel-dealz.de/news/miles-more ... ngen-leak/
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#23 PostWysłany: 09 Lis 2019 15:47 

złoty
Żadna linia nie zmieniła w ostatnim czasie programu na korzyść, więc nie ma co liczyć że tutaj będzie inaczej.
Zapowiedź lifetime FTL dla mnie brzmi ciekawie, chociaż znając LH okaże się że jest on dla osób co przeleciały milion mil na pokładzie linii M&M, mają status nieprzerwanie od 20 lat i skończyły 60 lat.

Gdyby nie promocja 30 segmentów to lifetime FTL mogli by nawet dawać po 10 latach, bo niewiele osób by się załapało. Pamięta ktoś od którego roku jest promocja 30 segmentów?

#24 PostWysłany: 11 Lis 2019 03:32 
Awatar użytkownika

Loty: 426
Kilometry: 681 111
platynowy
Wydaje mi się, że 2011.

Sent from Tapatalk
Resort = ministerstwo
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 12 Lis 2019 16:07 
Awatar użytkownika

Loty: 295
Kilometry: 287 487
niebieski
Już oficjalnie, nowy program od 1 stycznia 2021 roku.

https://www.miles-and-more.com/row/pl/program/status-benefits/update.html

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#26 PostWysłany: 13 Lis 2019 11:02 

Ciekawe co wymyślą z punktami premiowymi ?
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 15 Lis 2019 07:28 

SPLDER napisał(a):
Żadna linia nie zmieniła w ostatnim czasie programu na korzyść, więc nie ma co liczyć że tutaj będzie inaczej.
Zapowiedź lifetime FTL dla mnie brzmi ciekawie, chociaż znając LH okaże się że jest on dla osób co przeleciały milion mil na pokładzie linii M&M, mają status nieprzerwanie od 20 lat i skończyły 60 lat.

Gdyby nie promocja 30 segmentów to lifetime FTL mogli by nawet dawać po 10 latach, bo niewiele osób by się załapało. Pamięta ktoś od którego roku jest promocja 30 segmentów?

Na pewno od 2017 bo jak zacząłem więcej latać służbowo to na stronie programu (nie było jeszcze wtedy apki) po zalogowaniu zaczął mi się pojawiać postęp do silvera z adnotacją że jest też srebrna promocja :D
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 15 Lis 2019 09:45 

Loty: 795
Kilometry: 747 462
platynowy
@columbus Dużo wcześniej, ja już "zaliczyłem" kilka edycji.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 2 gości