Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chorwacja - wyspa Rab
#1 PostWysłany: 22 Sie 2012 08:54 

Rejestracja: 02 Sie 2011
Posty: 6
Witam wszystkich! Jeśli ktoś wybiera się na urokliwą wyspę Rab, to mogę polecić świetnych gospodarzy z domkami/pokojami. Ja właśnie nie tak dawno wróciłem z tygodniowego pobytu - było naprawdę bosko: gorąco na plaży a chłodno w klimatyzowanym pokoju.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt (bezpośrednio https://www.facebook.com/ines.rodinpereza, lub pośrednio - tu na forum). Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 22 Sie 2012 21:44 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 3
Proszę o namiary na te pokoje/domki i kontakt na PW. Dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2012 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Ale dlaczego na PW?
Pisać tak żeby wszyscy widzieli i każdy w przyszłości mógł skorzystać ;)
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sie 2012 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 64
Ja również chętnie czegoś więcej się dowiem na temat noclegów, tylko tu na forum proszę, bo fejsika niestety nie posiadam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2012 23:43 

Rejestracja: 02 Sie 2011
Posty: 6
Witam i przepraszam, że tak długo tu nie zaglądałem - wszak obiecałem kontakt, ale nie dodałem wątku do obserwowanych :roll:
Wszelkie info uzyskacie pod numerami/namiarami zostawionymi tu: http://www.njuskalo.hr/privatni-smjesta ... -.facebook. Ceny są orientacyjne ;) Gdyby ktoś był zainteresowany wyjazdem, postaram się pomóc w ich zbiciu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Wrz 2012 07:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Ja w piątek jadę na Korczulę :)
To mój pierwszy wypad na tą wyspę.
Będę mieszkać w hotelu Bon Repos.Nie ma dobrych opinii, ale po powrocie zdam relację i wkleję kilka zdjęć z wakacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group