Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Chorwacja - autostrady
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2012 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Hej, wie ktoś może czy w Chorwacji za autostrady można płacić w EUR? jeśli tak to po jakim kursie to przeliczają?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2012 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2010
Posty: 136
Można bez najmniejszego problemu, jednak zawsze w takich sytuacjach przelicznik nie będzie na Twoją korzyść w związku z powyższym najlepiej zapłacić kartą w lokalnej walucie i po sprawie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Paź 2012 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
littleboy1989 napisał(a):
Hej, wie ktoś może czy w Chorwacji za autostrady można płacić w EUR? jeśli tak to po jakim kursie to przeliczają?


mozna placic w euro ale niestety reszte wydaja w kunach :x
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Cze 2017 09:50 

Rejestracja: 19 Cze 2017
Posty: 77
Loty: 98
Kilometry: 205 287
Czy na trasie Zagrzeb-Szybenik jest dużo miejsc na którym można się zatrzymać (takich MOP-ów jak u nas)? Czy polecacie jakieś szczególne które np. ulokowane są w ciekawym widokowo miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Cze 2017 10:21 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Miejsca takie (MOP) po chorwacku nazywają się "Odmorište". Są co kilkanaście kilometrów. Jechałem do Szybenika w maju, ale przyznam, że nie zapadły mi jakoś szczególnie w pamięci. Spektakularnych widoków też nie widziałem, owszem są bardzo ładne ale po iluś tam kilometrach wydają się naturalne:)

Mnie najbardziej podoabał się odcinek w okolicach Zadaru (od węzła Sveti Rok do Sibenika).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Cze 2017 12:58 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Polecam Odmorite Krka: https://www.google.pl/maps/@43.8057347, ... 312!8i6656
Przed wiaduktem nad kanałem jest znak na Gospa od Puta. Odmoriste jest po obu stronach autostrady, możliwość przejścia się z jednego na drugi tunelem pod autostradą.
Świetny widok na kanał Sibenicki oraz na miasteczko Skradin skąd odpływają stateczki do PN Krka.
Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
pawbart uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group