Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Wrz 2019 20:32 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 2
Witam wszystkich,

Lecę pierwszy raz do USA i mam przesiadkę w ORD,całą trasę mam na jednym bilecie (z Warszawy->Wiedeń->Chicago->Phoenix) z tego co się już dowiedziałem muszę na pierwszym lotnisku USA odebrać bagaż rejestrowany i z nim przejść przez urzędnika. Jak to wygląda dokładnie? biorę walizki z taśmy i idę do kolejki? Jeśli tak to co potem? mam targać bagaż na inny terminal czy mogę od razu po kontroli nadać go jeszcze na terminalu 5 na lot do Phoenix. Słyszałem też ze między terminalami można poruszać się pociągiem? Jak to z tym jest? często jedzą tam pociągi? Mam tylko 1godzinę i 50min na całość i teraz zastanawiam się czy ze wszystkim zdążę a jeśli nie wyrobie to czy mi zmienią bilet na następny lot?
Srry za takie pytania, ale to mój drugi lot w życiu i trochę się stresuje tym całym zamieszaniem w Chicago :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 19 Wrz 2019 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 2031
Loty: 852
Kilometry: 1 931 024
platynowy
Najpierw idziesz do budki na self service, potem jest urzędnik imigracyjny, potem odbierasz duży bagaż i przechodzisz przez drugiego urzędnika z deklaracją. Przed wyjściem za ostatnie drzwi powinien być bag drop. Następnie idziesz na pociąg na drugi terminal (albo autobus, bo pociąg niedawno jeszcze remontowali) i idziesz do kontroli bezpieczeństwa od nowa.
Jak nie zdążysz to powinni przebookować na nowy lot.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2019 17:17 

Rejestracja: 18 Wrz 2019
Posty: 2
Dziękuje za szybką i wyczerpującą odpowiedz :) już ogarnąłem że pociągi nie kursują a zamiast tego jest autobus.
Ps, może wiesz czy na tym lotnisku jest jakiś fast track i jak to dokładnie tam działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Wrz 2019 01:36 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@pentax oczywiscie, ze jest fast-track - pamietaj, ze to lotnisko to jeden z glownych hubow United na Azje i Europe wiec... mi jako gold Delty czesto nie puszcza na automacie do FastTracka - ale, ze mam screening TSA Pre to nie placze ;-) Ogolnie jak masz Star Alliance biznes to z miejsca maszeruj do Fast-a, jezeli nie to bedzie trzeba machac karta FF. Pozdrawiam z.... Terminala 1 na ORD ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Chicago ORD T5
#5 PostWysłany: 02 Maj 2023 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2021
Posty: 67
Zbanowany
Dzisiaj wylatywałam do FRA z T1 liniami United. Salonik na PP znajduje się w T5. T1-3 są ze sobą połączone i istnieje transport autobusowy po security z T5. Niestety dotyczy tylko pasażerów którzy mają loty z T5. Cerber siedzący przy drzwiach za żadne skarby nie puści bo takimi mają prikaz. Nie miałam czasu przetestować czy da się wejsc na T5 a potem po skorzystaniu z saloniku pojechać busem na T1-3.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group