Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Paź 2016 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Czy ktoś słyszał, ale przede wszystkim używał już takiej karty SIM?

10 euro za karte + 10 euro doładowania i rok wysyłania wiadomości na whatsapp czy viber bez internetu
http://viralgallerysite.com/free-messages/

ps. na stronie widzę cenę 12 euro za SIM + 12 euro za chat / rok
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Lis 2016 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
ps. za jednym z blogów - promo code na finalna cene z dostawą 17 euro "freechat"
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2016 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Podają że także messenger ma działać,

tylko pytanie, czy ktoś to ma, używa ?
z chęcią dowiem sie kilku szczegółów jak wygląda uzytkowanie w praktyce,
czy można wtedy przesyłać tylko tekst ? czy też zdjęcia? itd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Gru 2016 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hej, jestem po pierwszych przejsciach i ... messenger i whatsup działa i to bardzo sprawnie.
Zdjęc nie przeslesz jeżeli nie doładujesz sobie tej karty.
Aktualnie pojawiła się promocja 2 za 1
"Purchase a new ChatSim directly from our e-commerce,
the second is free!
Write the code XMAS 2X1 * in the "Notes" section
when making your purchase (STEP 2)
and you will receive another ChatSim to give as a present. "
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Mar 2017 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Czy ktoś widział do nabycia gdzieś w punkcie stacjonarnym na świecie?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Cze 2017 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Jest teraz taka promocja - z kodem TRYCHATSIMFREE płacimy tylko za wysyłkę karty do Polski - mi się udało wczoraj zamówić za 5EUR, a dzisiaj jest 7,50EUR. Mimo wszystko, chyba warto. 7 dni za free, potem pewnie trzeba zapłacić 15EUR za rok, ale mimo wszystko sama karta będzie bezpłatna (-15EUR).

https://www.chatsim.com/buy-now
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Cze 2017 23:24 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Patrząc na komentarze niezadowolonych klientów na FB, jest tak, jak mówi @‌1955845624‌ - 7 dni ważności w cenie, potem trzeba zapłacić 15€ za rok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Cze 2017 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Owi klienci sa niezadowoleni z dzialania uslugi czy raczej z tego, ze trzeba za nia zaplacic?
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Cze 2017 20:36 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌p.wl‌ - z tego, że przy zamówieniu pokazuje się zarówno informacja o roku, jak i o 7 dniach, więc jest to mylące. Dodatkowo na początku chyba wcale się nie pokazywało nic o 7 dniach składając zamówienie, było o tym tylko w informacji o kodzie. Jeśli ktoś znalazł kod gdzieś indziej, to nie miał możliwości dowiedzieć się o krótkim terminie ważności, bo strona z zamówieniami nic o tym nie mówiła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Sie 2017 21:35 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Można teraz tą kartę wyrwać na rok (aktywacja+chat+emoji) za tylko koszty wysyłki do POLSKI to 2,50 EUR.
W sumie kod obniża o 30 EUR ale chyba niewidome czy to na rok czy na 1 dzień free planu.
https://travel-dealz.de/blog/chatsim/
https://www.chatsim.com/buy-now
KOD: TRY

Załącznik:
Buy_now_-_ChatSim_-_2017-08-21_21.22.55.jpg
Buy_now_-_ChatSim_-_2017-08-21_21.22.55.jpg [ 270.67 KiB | Obejrzany 5214 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Sie 2017 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
Na 1 dzień, potem musisz wykupić pakiet
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Wrz 2017 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Przetestowałem tą kartę w Stambule, dali mi 7-dniowy trial, i zdecydowanie jej nie polecam. Wyłączyłem wszelaką transmisję danych dla wszystkich aplikacji poza Messenger, WhatsApp i Line; wyłączyłem automatyczne pobieranie multimediów. Mimo to, po dwóch dniach dostałem wiadomość "Twój dzienny limit został przekroczony" oraz że prędkość spadnie. Spadła - do tego stopnia, że Messenger nie był w stanie się połączyć. Następnego dnia przez pierwsze dwie godziny wszystko działało, a potem dostałem wiadomość, że przekroczyłem miesięczny limit, który zostanie odnowiony 1 października. Tylko... jaki limit? Skoro to był tylko text, który rzekomo jest "unlimited"? Poza tym z góry zaznaczę, że nie wysyłałem miliona wiadomości, a raptem kilkadziesiąt, głównie do skomunikowania się co do miejsca spotkań, godziny, itp. Stricte informacyjne wiadomości.

Konkluzja jest taka, że aby ta karta działała poprawnie, trzeba co chwilę kupować olbrzymie ilości kredytów, bo nigdy nie wiadomo na co zostają one zużyte oraz w jakiej ilości. Poprzednio używałem MTXC, która była doskonała! Wtedy również zawęziłem wszystko, ale mogłem i zamówić Ubera i sprawdzić coś na szybko w internecie i obsługiwałem Instagram oraz przesyłałem zdjęcia ludziom czy korzystałem z aplikacji GMaila. Z głową (czyt. za każdym razem rozmyślając czy to nie bzdura czy raczej potrzebna sprawa w moim mniemaniu) - za 5 dni używania (swobodnego), bez okrajania limitu czy przekraczania czegokolwiek wyszło mnie jakieś 8,5EUR.

Dla dzieci, do zabawy fajna sprawa. Można zapłacić raz, a potem jak działa to działa a jak nie, to nie. Ale jeśli lecimy gdzieś sami, potrzebujemy się kontaktować z ludźmi (lokalnymi), należy się spodziewać, że nagle karta przestanie działać i możemy zostać gdzieś w środku nieznanego miasta bez jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi (przyjaciółmi, osobami które się nami zajmują).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group